Відмінності між версіями «Портфоліо проекту "Казковими стежинками"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
Рядок 20: Рядок 20:
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
  
Перегляд вистави за казкою «Колобок»  та бесіда за побаченим. Презентація для дітей «Казковими стежинками» виконання онлайн тесту. Активне використання в спільній діяльності з дітьми різних видів театру. Підбір казок для виставки батькам. Складання самостійно казок. Розповіді дітей казки за малюнками. Виготовлення нових видів театру. Драматизація казок із залученням музичного керівника. Проведення майстер класу по акторському майстерству. Оформлення місцинок в групі в стилі української народної казки. Створення разом з дітьми фото-колажа по темі проекту, виставка малюнків на тему «Казка за казкою». Знайомити з методом проектів за допомогою буклетів, використання організаційних діаграм,проходження само оцінювання, робота за таблицею З-Х-Я-Д. Проводилась дидактична гра “Мікрофон», різноманітні вправи для об’єднання дітей в групи.
+
Перегляд вистави за казкою «Колобок»  та бесіда за побаченим. Презентація для дітей «Казковими стежинками» виконання онлайн тесту. Активне використання в спільній діяльності з дітьми різних видів театру. Підбір казок для виставки батькам. Складання самостійно казок. Розповіді дітей казки за малюнками. Виготовлення нових видів театру. Драматизація казок із залученням музичного керівника. Проведення майстер класу по акторському майстерству. Оформлення місцинок в групі в стилі української народної казки. Створення разом з дітьми фото-колажа по темі проекту, виставка малюнків на тему «Казка за казкою». Знайомити з методом проектів за допомогою буклетів, використання організаційних діаграм,проходження само оцінювання, робота за таблицею З-Х-Я-Д. Проводилась дидактична гра “Мікрофон», різноманітні вправи для об’єднання дітей в групи. В кінці роботи створення дітьми презентації.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Версія за 16:55, 16 лютого 2015


Назва навчальної теми

"Казковими стежинками"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Вік учнів, клас

Молодша група

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Читаючи українські народні казки, малята на прикладах казкових персонажів зможуть осягнути складний світ людських взаємин, навчаться відрізняти добро від зла, здійснювати гарні вчинки. Бути розумними та ввічливими. Саме казка знайомить дитину з літературою. Казка не утрудняє крихітку серйозними логічними міркуваннями. Вона лише пропонує образи, які йому цікаві, внаслідок чого важлива для малюка інформація засвоюється непомітно, сама по собі. При прочитанні казки дитина переживає масу суперечливих емоцій: він щиро любить або не любить, жаліє або злиться на героїв. Виховує моральність, чуйність, справедливість, творчість.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Знання різних видів казок та види театру, володіння первинними навичками акторського майстерства, інтерес до слухання казок. Використання організаційних діаграм для оцінювання навчальних потреб дітей, Оцінювання навичок самооцінювання та рефлексії, Таблиця З-Х-Я-Д, онлайн тест.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перегляд вистави за казкою «Колобок» та бесіда за побаченим. Презентація для дітей «Казковими стежинками» виконання онлайн тесту. Активне використання в спільній діяльності з дітьми різних видів театру. Підбір казок для виставки батькам. Складання самостійно казок. Розповіді дітей казки за малюнками. Виготовлення нових видів театру. Драматизація казок із залученням музичного керівника. Проведення майстер класу по акторському майстерству. Оформлення місцинок в групі в стилі української народної казки. Створення разом з дітьми фото-колажа по темі проекту, виставка малюнків на тему «Казка за казкою». Знайомити з методом проектів за допомогою буклетів, використання організаційних діаграм,проходження само оцінювання, робота за таблицею З-Х-Я-Д. Проводилась дидактична гра “Мікрофон», різноманітні вправи для об’єднання дітей в групи. В кінці роботи створення дітьми презентації.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери