Відмінності між версіями «Портфоліо Жураковський А.А.»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 26: Рядок 26:
 
Поглиблення  знань по техніці і тактиці з настільного тенісу.
 
Поглиблення  знань по техніці і тактиці з настільного тенісу.
 
створення творчих звітів;
 
створення творчих звітів;
Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою. Визначення попередніх знань учнів щодо теми та того, що вони вже знають про техніку і тактику в настільному тенісі відбувається при заповнені таблиці З-Х-Д [https://drive.google.com/file/d/0B0GqfH-sm91jZkQ3dDBFa1U3cE0/view?usp=sharing таблиця З-Х-Д]асоціативного куща. Поточне оцінювання ґрунтується на відповідях на запитання, які попередньо записані вчителем для учнів до контрольних списків з усіх видів діяльності, що передбачена у завданнях, які надаються групам учнів з метою виявлення та моніторингу розуміння учнями процесу інформаційного та експериментального дослідження, а  також оцінюються їх знання та вміння на кінцевому етапі виконання - оформленні мультимедійного  продукту для представлення результатів учнівських проектів: контрольний список для оцінювання навичок дослідження джерел інформації, контрольний список для оцінювання навичок планування проекту,  контрольний список для оцінювання навичок аналізу інформації, контрольний список для оцінювання самоспрямування у навчанні, форму для оцінювання мультимедійної презентації. Учні використовують надані вчителем форми оцінювання з балами з кожного виду діяльності (відповідно до контрольних списків) для самооцінювання  свого проекту. За допомогою форми «Оцінювання роботи групи»]під час захисту робіт учні оцінять діяльність кожної з груп. Ці ж форми використовуються вчителем для виставлення оцінки кінцевих презентацій.  Контрольні списки питань до  проекту  допомагають учням планувати, а потім відстежувати свій прогрес під час виконання завдань. Проводиться також взаємооцінювання у групі враховуючи те, який саме вклад зробив кожен учень в роботу групи і наскільки його/її вклад був цінним відповідно до контрольного списку для оцінювання внеску учасника до роботи групи та форми для оцінювання.
+
Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою. Визначення попередніх знань учнів щодо теми та того, що вони вже знають про техніку і тактику в настільному тенісі відбувається при заповнені таблиці З-Х-Д [https://drive.google.com/file/d/0B0GqfH-sm91jZkQ3dDBFa1U3cE0/view?usp=sharing таблиця З-Х-Д]асоціативного куща. Поточне оцінювання ґрунтується на відповідях на запитання, які попередньо записані вчителем для учнів до контрольних списків з усіх видів діяльності, що передбачена у завданнях, які надаються групам учнів з метою виявлення та моніторингу розуміння учнями процесу інформаційного та експериментального дослідження, а  також оцінюються їх знання та вміння на кінцевому етапі виконання - оформленні мультимедійного  продукту для представлення результатів учнівських проектів: контрольний список для оцінювання навичок дослідження джерел інформації, контрольний список для оцінювання навичок планування проекту,  контрольний список для оцінювання навичок аналізу інформації, контрольний список для оцінювання самоспрямування у навчанні, форму для оцінювання мультимедійної презентації. Учні використовують надані вчителем форми оцінювання з балами з кожного виду діяльності (відповідно до контрольних списків) для самооцінювання  свого проекту. За допомогою форми [https://drive.google.com/file/d/0B0GqfH-sm91jZkQ3dDBFa1U3cE0/view?usp=sharing оцінювання]під час захисту робіт учні оцінять діяльність кожної з груп. Ці ж форми використовуються вчителем для виставлення оцінки кінцевих презентацій.  Контрольні списки питань до  проекту  допомагають учням планувати, а потім відстежувати свій прогрес під час виконання завдань. Проводиться також взаємооцінювання у групі враховуючи те, який саме вклад зробив кожен учень в роботу групи і наскільки його/її вклад був цінним відповідно до контрольного списку для оцінювання внеску учасника до роботи групи та форми для оцінювання.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=

Версія за 12:37, 10 листопада 2014


Назва навчальної теми

Техніка і тактика настільного тенісу

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Фізична культура, основи здоровя.

Вік учнів, клас

11-17років; 5-11-і класи

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Цей навчальний проект виконують учні 5-11 класів в межах вивчення теми «настільний теніс». Діти досліджують історію розвитку настільного тенісу, шукають відомості, добирали висловлювання, вірші про настільний теніс. Учні виконують різноманітні завдання пов’язані з зазначеною темою, здійснюють пошук необхідної інформації з різноманітних джерел (інтернет, періодика, побут). Результати своїх досліджень учні представляють у вигляді блогу, презентації.

План вивчення теми (вставити файл)

план вивчення теми

план впровадження

  • Підготувати виступ «правила гри в настільний теніс»;
  • Створити презентацію «настільний теніс"

презинтація

  • Скласти спортивну вікторину.

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Поглиблення знань по техніці і тактиці з настільного тенісу. створення творчих звітів; Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою. Визначення попередніх знань учнів щодо теми та того, що вони вже знають про техніку і тактику в настільному тенісі відбувається при заповнені таблиці З-Х-Д таблиця З-Х-Дасоціативного куща. Поточне оцінювання ґрунтується на відповідях на запитання, які попередньо записані вчителем для учнів до контрольних списків з усіх видів діяльності, що передбачена у завданнях, які надаються групам учнів з метою виявлення та моніторингу розуміння учнями процесу інформаційного та експериментального дослідження, а також оцінюються їх знання та вміння на кінцевому етапі виконання - оформленні мультимедійного продукту для представлення результатів учнівських проектів: контрольний список для оцінювання навичок дослідження джерел інформації, контрольний список для оцінювання навичок планування проекту, контрольний список для оцінювання навичок аналізу інформації, контрольний список для оцінювання самоспрямування у навчанні, форму для оцінювання мультимедійної презентації. Учні використовують надані вчителем форми оцінювання з балами з кожного виду діяльності (відповідно до контрольних списків) для самооцінювання свого проекту. За допомогою форми оцінюванняпід час захисту робіт учні оцінять діяльність кожної з груп. Ці ж форми використовуються вчителем для виставлення оцінки кінцевих презентацій. Контрольні списки питань до проекту допомагають учням планувати, а потім відстежувати свій прогрес під час виконання завдань. Проводиться також взаємооцінювання у групі враховуючи те, який саме вклад зробив кожен учень в роботу групи і наскільки його/її вклад був цінним відповідно до контрольного списку для оцінювання внеску учасника до роботи групи та форми для оцінювання.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Діяльність учнів та вчителя o Модуль 3: Записати, які дослідження виконують учні при вивченні теми. o Модуль 4: Записати, як здійснюється з’ясування навчальних потреб учнів, що базується на вивченні їх попередніх знань, вмінь і навичок. Як вступна презентація допоможе з’ясувати навчальні потреби учнів. o Модуль 5 і 6: Записати, як учні використовуватимуть Інтернет при вивченні теми, виконанні проектів . o Модуль 7: Після створення вчителем прикладу учнівської роботи записати про те, як учні його використовуватимуть в якості прикладу для створенні власних робіт. o Модуль 8: Записати, як відбуватиметься оцінювання учнівських комп’ютерних робіт, їх діяльності в ході виконання проектів. o Модуль 9: Описати, як здійснюватиметься диференціація навчання в ході вивчення теми, формуватиметься і оцінюватиметься самоспрямованість учнів у навчанні та відслідковується їх прогрес у навчанні. o Модуль 10: Описати, як здійснюватиметься фасилітація навчального процесу, які будуть учням надані інструкції та вказівки для допомоги їх навчанню.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Анатолій Жураковський

Фах, навчальний предмет

Вчитель фізичної культури, фізична культура

Навчальний заклад

Маківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів, колегіум"

Місто\село, район, область

с. Маків. Дунаєвецький район, Хмельницька область

Контактні дані

zhurakovsk@gmail.com

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією Intel"Навчання для майбутнього"