Відмінності між версіями «Історія та перспективи фізичних експериментів у ЦЕРНі»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Завдання дослідження)
(Результаты исследования)
Рядок 52: Рядок 52:
 
7. Навчитися етично та толерантно себе поводити.
 
7. Навчитися етично та толерантно себе поводити.
  
==Результаты исследования==
+
==Результати дослідження==
 +
 
 +
[https://docs.google.com/present/edit?id=0AfUNpJLS6UgkZHR4Mnhidl85ZGRmdDd0Z2o&hl=ru Учнівська презентація з теми "ЦЕРН. Перші результати та перспективи експериментів на великому адронному колайдері"]
  
 
==Вывод==
 
==Вывод==

Версія за 14:59, 24 грудня 2011

Назва проекту

Історія та перспективи фізичних експериментів у ЦЕРНі

Автори проекту

Учні 10-Б класу Кіровоградського обласного загальноосвітнього навчально-виховного комплексу гуманітарно-естетичного профілю (гімназія-інтернат-школа мистецтв)

Тема дослідження

Наукові відкриття в Європейському центрі ядерних досліджень

Ключеве питання

Звідки ми та куди йдемо?

Проблемні питання

1. З чого все почалось? 2. Яку з теорій виникнення Всесвіту вважають найбільш вірогідною сучасні фізики? 3. Яку з теорій виникнення Всесвіту ви вважаєте найбільш вірогідною?

Навчальні питання

1. Зобразіть графічно структуру матерії. На чому ви зупинились? Що обмежує подальше ділення? 2. Відповіді на які питання шукають фізики в ЦЕРНі на адронному колайдері? 3. Які запитання ви поставите вченим ЦЕРНа на відеоконференції? 4. Чи є небезпечною робота великого адронного колайдера? 5. Чи дійсно нейтріно рухаються зі швидкостями, які перевищують швидкість світла? 6. Чи можна створити бомбу з антіматерії?

Гіпотеза дослідження

Наукове знання невичерпне.

Завдання дослідження

Навчальні: 1. Отримати знання про Стандартну модель, а саме: основні види взаємодії у природі, як вони здійснюються, спроби вчених їх об`єднати, про результати щодо пошуку бозона Гіггса, останньої частинки Стандартної моделі, яка ще не знайдена експериментально. 2. Знати основні гіпотези щодо виникнення Всесвіту (теорія Великого Вибуху), мати уявлення на якому єтапі знаходяться сучасні дослідження фізиків ЦЕРНу стосовно підтвердження цієї теорії. 3. Вивчити різні методи реєстрації елементарних частинок, види сучасних детекторів, які працюють на адронном коллайдері, їх принципи дії, технічні особливості тощо. 4. Ознайомитись з методами обробки великої кількості інформації, яка постійно отримується в ЦЕРНі, узнати що таке ГРІД, яким є внесок України в цей міжнародний проект, взяти безпосередню участь в обробці даних за допомогою власного персонального комп`ютера (за бажанням).

Розвивальні: 1. Оволодіння навичками участі у відеоконференціях, спілкування з товарищами та провідними науковцями щодо світоглядних питань сучасного світу (структура матерії, виникнення Всесвіту, антиречовина та темна матерія); 2. Навчитися працювати в команді (розподіляти обов`язки, синтезувати результати діяльності групи); 3. Вміти презентувати результати своєї роботи; 4.Усвідомити сучасну наукову картину світу; 5. Навчитися мультимедійній і мережевій комунікації в різних формах; 6. Навчитися знаходити, аналізувати, управляти, інтегрувати, оцінювати та створювати інформацію в різних формах та різними способами. 7. Навчитися етично та толерантно себе поводити.

Результати дослідження

Учнівська презентація з теми "ЦЕРН. Перші результати та перспективи експериментів на великому адронному колайдері"

Вывод

Полезные ресурсы

Другие документы