Відмінності між версіями «Портфоліо Письменної Ніни з теми "Мозаїка краси"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 14: Рядок 14:
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 +
Оцінювання відбувається упродовж усієї навчальної теми, щоб діагностувати знання та мислення учнів та їх міркування. На початку вивчення теми учні заповнюють опитувальник та таблицю «ЗХД», а також переглядають і обговорюють презентацію вчителя, що допомагає вчителю відслідковувати індивідуальні навчальні потреби учнів щодо цієї теми, ознайомлюються з буклетом (буклетом 2) «Навички 21 століття», досліджують пантеон слов’янських богів у вигляді діаграми «Пантеон» . Для оцінювання навчальних потреб учнів, їх попередніх знань на початку вивчення теми організоване обговорення ключового запитання; вчитель занотовує відповіді учнів та їх думки у вигляді гістограми , щоб використовувати ці нотатки для подальшого планування своєї діяльності і обговорити їх докладно на індивідуальних і групових консультаціях.
 +
3а допомогою створених форм оцінювання вчитель оцінює результати опрацьованої діаграми «Календарно-обрядові пісні» . Матеріал для оцінювання береться в онлайн-бібліотеці – Контрольний список. Співробітництво. Молодші, середні і старші класи.  Учитель створює документ для поточного оцінювання учнів, враховуючи самоспрямування процесів мислення, та оцінює роботу учнів - соцопитування. А також на даному етапі створено документ для фасилітації . Учитель  залучає дітей до процесу оцінювання їх проектної діяльності. Педагог пропонує учням форму для оцінювання у роботі – Контрольний список вклад у групову роботу. Пояснює, для чого треба спрямовувати себе. Учні представляють результати своєї роботи (презентацію) і оцінюють один одного за запропонованими вчителем критеріями. Матеріал для оцінювання береться в онлайн-бібліотеці – Форма оцінювання мультимедійної презентації до проекту та Контрольний список процес дослідження.  Інформацію щодо оцінювання учні отримують до того, як робота завершена, щоб мати можливість виправити помилки і вдосконалити свою роботу. Для оцінювання та виставлення оцінок в журнал наприкінці проекту вчитель використовує ті ж самі форми.
 +
На завершальному етапі педагог оцінює результати роботи учнів за допомогою форми оцінювання презентації, вміння аналізувати. А також вчитель проводить вихідне опитування.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=

Версія за 10:59, 6 червня 2014


Назва навчальної теми

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Вік учнів, клас

6 клас, 11 – 12 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект для учнів 6-го класу, в якому визначається ціннісні орієнтири школярів, підвищується загальна освіченість учнів, формуються вміння усвідомлювати прочитане, розширюються культурно-пізнавальні інтереси. Під час реалізації проекту учні будуть проводити опитування, опрацюють різноманітні джерела, проаналізують міфи та легенди давніх українців. Учні працюватимуть в групах, щоб опрацювати достатню кількість матеріалів, проводитимуть пошукову роботу для створення презентацій. Проект сприяє розвитку творчої уяви, логічного мислення, культури мовлення.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання відбувається упродовж усієї навчальної теми, щоб діагностувати знання та мислення учнів та їх міркування. На початку вивчення теми учні заповнюють опитувальник та таблицю «ЗХД», а також переглядають і обговорюють презентацію вчителя, що допомагає вчителю відслідковувати індивідуальні навчальні потреби учнів щодо цієї теми, ознайомлюються з буклетом (буклетом 2) «Навички 21 століття», досліджують пантеон слов’янських богів у вигляді діаграми «Пантеон» . Для оцінювання навчальних потреб учнів, їх попередніх знань на початку вивчення теми організоване обговорення ключового запитання; вчитель занотовує відповіді учнів та їх думки у вигляді гістограми , щоб використовувати ці нотатки для подальшого планування своєї діяльності і обговорити їх докладно на індивідуальних і групових консультаціях. 3а допомогою створених форм оцінювання вчитель оцінює результати опрацьованої діаграми «Календарно-обрядові пісні» . Матеріал для оцінювання береться в онлайн-бібліотеці – Контрольний список. Співробітництво. Молодші, середні і старші класи. Учитель створює документ для поточного оцінювання учнів, враховуючи самоспрямування процесів мислення, та оцінює роботу учнів - соцопитування. А також на даному етапі створено документ для фасилітації . Учитель залучає дітей до процесу оцінювання їх проектної діяльності. Педагог пропонує учням форму для оцінювання у роботі – Контрольний список вклад у групову роботу. Пояснює, для чого треба спрямовувати себе. Учні представляють результати своєї роботи (презентацію) і оцінюють один одного за запропонованими вчителем критеріями. Матеріал для оцінювання береться в онлайн-бібліотеці – Форма оцінювання мультимедійної презентації до проекту та Контрольний список процес дослідження. Інформацію щодо оцінювання учні отримують до того, як робота завершена, щоб мати можливість виправити помилки і вдосконалити свою роботу. Для оцінювання та виставлення оцінок в журнал наприкінці проекту вчитель використовує ті ж самі форми. На завершальному етапі педагог оцінює результати роботи учнів за допомогою форми оцінювання презентації, вміння аналізувати. А також вчитель проводить вихідне опитування.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери