Відмінності між версіями «04.12.11. Київ. Модуль 6.Група 3»
Матеріал з Iteach WIKI
(→Шляхи вирішення проблем оцінювання знань та вмінь учнів безпечно використовувати Інтернет) |
(→Шляхи вирішення проблем оцінювання знань та вмінь учнів безпечно використовувати Інтернет) |
||
| Рядок 10: | Рядок 10: | ||
|- | |- | ||
|Мало росповсюджений досвід з питання | |Мало росповсюджений досвід з питання | ||
| − | |Створити і | + | |Створити і росповсюдити |
|- | |- | ||
| − | |Понятя | + | |Понятя безпечного чи небеспечного |
|Розробка критеріїв | |Розробка критеріїв | ||
|- | |- | ||
Версія за 14:41, 4 грудня 2011
Чи варто/можна оцінювати знання та вміння учнів з безпечного використання Інтернету? Обґрунтуйте свою відповідь. Якщо ваша відповідь «так», то як і коли це можна зробити?
Шляхи вирішення проблем оцінювання знань та вмінь учнів безпечно використовувати Інтернет
| Проблеми | Шляхи вирішення |
| Мало росповсюджений досвід з питання | Створити і росповсюдити |
| Понятя безпечного чи небеспечного | Розробка критеріїв |
| 1-В | 2-В |
| 1-Г | 2-Г |
Категорія: 10 версія