Відмінності між версіями «31.03.2014. м.Вінниця. Модуль 7. група 4»
Матеріал з Iteach WIKI
| Рядок 5: | Рядок 5: | ||
|'''Шляхи вирішення''' | |'''Шляхи вирішення''' | ||
|- | |- | ||
| − | | Різність поглядів. | + | | 1. Різність поглядів. |
| − | | Спільне обговорення та знаходження найоптимальнішого рішення. | + | | 1. Спільне обговорення та знаходження найоптимальнішого рішення. |
|- | |- | ||
| − | | Наявність неформального лідера. | + | | 2. Наявність неформального лідера. |
| − | | Вміння йти на компроміс. | + | | 2. Вміння йти на компроміс. |
|- | |- | ||
| − | | Неорганізованість команди | + | | 3. Неорганізованість команди |
| − | | Залучення кожного учасника команди до окремої ділянки спільного завдання. | + | | 3. Залучення кожного учасника команди до окремої ділянки спільного завдання. |
|} | |} | ||
Версія за 06:38, 7 квітня 2014
Ефективна співпраця в команді.
| Проблеми | Шляхи вирішення |
| 1. Різність поглядів. | 1. Спільне обговорення та знаходження найоптимальнішого рішення. |
| 2. Наявність неформального лідера. | 2. Вміння йти на компроміс. |
| 3. Неорганізованість команди | 3. Залучення кожного учасника команди до окремої ділянки спільного завдання. |