Відмінності між версіями «Портфоліо Борейко Олени Михайлівни на тему: "Школа майбутнього"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Тренери)
(Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))
Рядок 13: Рядок 13:
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
  
У шостому класі під час вивчення теми :Шкільне життя «» учні підготували проектну роботу «Школа майбутнього» .Готували роботу таким чином :намалювали малюнок чотириповерхової школи майбутнього , писали реферати на тему «Моя школа в майбутньому» , де учні описували свої побажання та мрії про школу майбутнього ., малювали плакати про кабінети та ті приміщення ,які вони хотіли мати у школі майбутнього , писали міні-твори англійською мовою . Учні об єднаються у групи та оговорюють проблеми майбутньої школи.види Удіяльності учнів, можливі учнівські ролі, які передбачаються у сценарії проекту та продукти діяльності учнів в проекті.
+
Спочатку учні в різних видах мовної діяльності описують школу та шкільне життя в школі сьогодні. А також розповідають про свою позакласну діяльність у рідній школі. Потім учні готують проект “Школа майбутнього”. Попередньо отримавши завдання, яке необхідно виконати в ході підготовки проекту. Готуючи проект, учні вчаться працювати в групах, допомагають та підтримують один одного, діляться та обговорюють з учителем свої проблеми, що виникають у них під час підготовки до презентації. Учні виготовляють плакати, прикрашаючи їх малюнками й  фотографіями, створюють блог.
 +
У шостому класі під час вивчення теми: «Шкільне життя» учні підготували проектну роботу «Школа майбутнього». Готували роботу таким чином :намалювали малюнок чотириповерхової школи майбутнього, писали реферати на тему «Моя школа в майбутньому», де учні описували свої побажання та мрії про школу майбутнього, малювали плакати про кабінети та ті приміщенні, які вони хотіли мати у школі майбутнього, писали міні-твори англійською мовою. Учні об’єднуються у групи та оговорюють проблеми майбутньої школи, можливі учнівські ролі, які передбачаються у сценарії проекту та продукти діяльності учнів у проекті.
  
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 
=План вивчення теми (вставити файл)=

Версія за 17:24, 30 березня 2014


Назва навчальної теми

Шкільне життя .

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова ,образотворче мистецтво, музичне мистецтво,елементи астрономії та географії.

Вік учнів, клас

6 клас ,11-12 років.

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Спочатку учні в різних видах мовної діяльності описують школу та шкільне життя в школі сьогодні. А також розповідають про свою позакласну діяльність у рідній школі. Потім учні готують проект “Школа майбутнього”. Попередньо отримавши завдання, яке необхідно виконати в ході підготовки проекту. Готуючи проект, учні вчаться працювати в групах, допомагають та підтримують один одного, діляться та обговорюють з учителем свої проблеми, що виникають у них під час підготовки до презентації. Учні виготовляють плакати, прикрашаючи їх малюнками й фотографіями, створюють блог. У шостому класі під час вивчення теми: «Шкільне життя» учні підготували проектну роботу «Школа майбутнього». Готували роботу таким чином :намалювали малюнок чотириповерхової школи майбутнього, писали реферати на тему «Моя школа в майбутньому», де учні описували свої побажання та мрії про школу майбутнього, малювали плакати про кабінети та ті приміщенні, які вони хотіли мати у школі майбутнього, писали міні-твори англійською мовою. Учні об’єднуються у групи та оговорюють проблеми майбутньої школи, можливі учнівські ролі, які передбачаються у сценарії проекту та продукти діяльності учнів у проекті.

План вивчення теми (вставити файл)

План впровадження

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Діаграма

опитувальник

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Борейко Олена Михайлівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель іспанської та англійської мов.Англійська мова.

Навчальний заклад

Фастівська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №1

Місто\село, район, область

Місто Фастів, Київська обл.

Контактні дані

boreykoguk на gmail

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

24-28 березня 2014 року.

Місце проведення тренінгу

Фастівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1.

Тренери

Ярошко Леся вікторівна.

Танник Наталія Альбертівна.