Відмінності між версіями «Бикова Олена»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Корисні ресурси)
(Дидактичні матеріали)
Рядок 157: Рядок 157:
 
[https://docs.google.com/file/d/0ByO941JQOs4XcXV4Tl9iME5BNms/edit Опитувальник]
 
[https://docs.google.com/file/d/0ByO941JQOs4XcXV4Tl9iME5BNms/edit Опитувальник]
  
 
+
[https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AiO941JQOs4XdGtjeG04UGdxY01IWlI4MmFiR1ZES2c&usp=drive_web#gid=0 Ребус]
  
 
=Матеріали з оцінювання=
 
=Матеріали з оцінювання=

Версія за 08:31, 17 січня 2014

Автор проекту

Бикова Олена

Назва проекту

77mb.jpg


















Схематична діаграма проекту

800px-Org proektu.jpg

Тренери

Крамаренко Тетяна Григорівна

Учасники

учні 7 класу

План проекту

Вимірювання кутів

План реалізації проекту

Основні питання

400px-X 4d4e891b.jpg

Ключове питання:

Чи може людина обійтися без знань про кути?

Тематичні питання:

Які існують історичні відомості про виникнення та вимірювання кутів?

Визначення меж та координат географічних точок

Які існують системи вимірювання кутів?

Методи і визначення небесних об’єктів

Змістові питання:

Що таке кут?

Які існують методи вимірювання кутів?

Які існують види кутів?

Визначити координати центру Європи

Визначити координати крайніх точок України

Визначити координати Великої та Малої Ведмедицї

Стислий опис

thumbk

Мета даного проекту — засвоїти поняття кута,основні методи вимірювання, прилади,якими можна вимірювати кути, встановити де використовуються знання про кути та їх властивості. Клас поділений на такі групи:

математики географи астрономи спортсмени історики

Кожна група має певне завдання и мету дослідження.Найважливішою метою є навчитися працювати з комп’ютером, створювати презентації, публікації та веб-сайти, написання рефератів.

По завершенню своєї дослідницької роботи учні будуть звітувати, використовуючи ресурси, які зазначені вище.



Вчительська презентація

Це цікаво

Учнівська презентація

Просимо до перегляду!

Цікавинки

D0bdd0bed0b2d18bd0b9-d180d0b8d181d183d0bdd0bed0ba-1d181d181d1818.jpg


цікавий урок

казочка

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

Сайт проекту

Веселі кутики

Опис оцінювання учнів

Опитування використовується упродовж всієї навчальної теми для того, щоб допомогти учням розвивати свої навички мислення вищих рівнів та самостійно виконувати проекти. Індивідуальні консультації використовуються для сприяння моніторингу прогресу та підготовки відповідей на будь-які запитання учнів.

Вхідне оцінювання, опитування інтересів

Визначення попередніх знань учнів щодо теми та того, що саме вони знають про вимірювання кутів відбувається при заповненні ними таблиці З-Х-Д. На початку проекту використовуються такі методи оцінювання як опитування; перегляд та обговорення презентації вчителя; робота з таблицями «З Х Д». Визначення попередніх знань учнів щодо теми та того, що саме вони знають, відбувається при заповненні ними Опитувальника (google-таблиця ) та таблиці З-Х-Д. (Знаю, Хочу дізнатися, Дізнався). Учні знайомляться з нотатками вчителя, з презентацією вчителя, де визначають основні запитання, над якими потрібно буде працювати під час вивчення теми. Вчитель знайомить учнів з переліком навичок 21 століття.

Впродовж роботи над проектом

Використовують для оцінювання учнів консультації (on-line); продовження роботи з таблицями ЗХД; самостійну роботу з листами оцінювання проекту та кінцевого продукту проекту (само- і взаємооцінювання); онлайн-таблицю для контролю роботи над проектом. Під час роботи над проектом учні використовують план діяльності для того, щоб допомогти їм на етапах проведення мозкової атаки, планування, впровадження своїх планів. Учні також використовують Форму оцінювання самоспрямування у навчанні. З цією метою використовуються такі інструменти оцінювання: лист оцінювання (само- і взаємооцінювання роботи в групах); google-таблиця для відображення роботи над проектом; таблиця З-Х-Д; сервіс Групи для спілкування та консультацій. Доцільно також для спілкування використовувати блоги.

Наприкінці роботи над проектом

Використовують такі методи оцінювання як демонстрація (захист проекту: презентація; публікація; вікі-стаття); робота з таблицями З Х Д, анкетування; аналіз онлайн-таблиці та листів оцінювання. Використовуються наступні інструменти оцінювання: форми оцінювання презентації, учнівського веб-сайту, публікації, вікі-статті; таблиця З Х Д; анкета; google-таблиця; листи оцінювання проекту. Періодичний перегляд та читання записів та коментарів учнів на блозі чи в групі проекту дозволяє оцінити розуміння учнів і, при необхідності, скеровувати їх навчання в потрібному напрямку. До закінчення створення роботи над проектом потрібно призначити спеціальні консультації, бесіди з вчителем та однокласниками, щоб надати групам зворотній зв’язок щодо покращення кінцевого продукту представлення роботи. Через роботу блогу чи сервісу «Групи» учні ознайомлюються з думками та пропозиціями інших та отримують допомогу для виправлення чи редагування вже створеної презентації, публікації та вікі-статті. Використовують Форму оцінювання проекту з балами для підсумкового оцінювання та лист-контроль "Оцінювання навичок спільної діяльності" роботи в групі та вклад, який зробив кожен учень в роботу групи і наскільки його вклад був цінним. Учні здійснюють рефлексію щодо формування навичок 21 століття.

Учні використовують контрольний список питань для створення Wiki-статті, публікації, презентації, сайту для того, щоб спрямовувати свій процес навчання, відслідковувати зміни та здійснювати самостійну оцінку свого власного прогресу у навчанні.


Дидактичні матеріали

опитувальник за інтересами

Опитувальник до теми

Опитувальник у формі діаграм до теми

Опитувальник

Ребус

Матеріали з оцінювання

Рубрика оцінювання

Критерій оцінювання Веб-сторінки

Критерій оцінювання презентації

Критерій оцінювання публікації

Корисні ресурси

Проекти студентів Криворізького педагогічного інституту