Відмінності між версіями «Портфоліо Шевченко Галини Володимирівни»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Назва проекту)
(Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети)
Рядок 10: Рядок 10:
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
  
основний: інформатика 7 клас; другорядні: математика, географія, біологія, фізика
+
рудове навчання, інформатика.
 +
Проектно-технологічна підготовка учнів.
  
 
=Навчальна тема=
 
=Навчальна тема=

Версія за 18:35, 11 січня 2014



Назва проекту

"Іграшкова феєрія"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

рудове навчання, інформатика. Проектно-технологічна підготовка учнів.

Навчальна тема

Циклічні алгоритми

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис проекту

Проект створено у вигляді гри. Головна героїня - такса Дуська знайшла пляшку із зашифрованим повідомленням. Задача учнів допомогти їй, виконуючи різні завдання із теми "Циклічні алгоритми" в середовищі програмування АЛГО. Цей проект дозволляє узагальнити та систематизувати знання учнів з теми, удосконалити навички розв'язування задач.

Буклет

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

Проект забезпечує виконання освітнього стандатру розділ 6. Освітня галузь "Технологія". Через зміст якого відбувається ознайомлення учнів з місцем і роллю інформаційно-комунікаційних технологій в сучасному виробництві, науці, повсякденному житті та їх підготовка до раціонального використання комп'ютерних засобів при розв'язуванні задач, пов'язаних з опрацюванням інформації, її пошуком, систематизацією, зберіганням, поданням, передаванням; можливостей використання програмного забезпечення комп'ютера в навчальному процесі. Освітньої галузі "Математика" освітнього стандарту розділ 4: "опанування учнями системи математичних знань, навичок і умінь, необхідних у повсякденному житті та майбутній трудовій діяльності, достатніх для успішного оволодіння іншими освітніми галузями знань і забезпечення неперервної освіти; інтелектуальний розвиток учнів (логічного мислення і просторової уяви, алгоритмічної, інформаційної та графічної культури, пам'яті, уваги, інтуїції)". Після виконання проекту учні зможуть: - назвати види циклічних алгоритмів, будувати блок-схеми, та обирати найбільш зручніший для розв'язання задачі; - Оцінити наявні ресурси, у тому числі власні сили і час, розподілити їх. -Знаходити інформацію, критично оцінювати її, ранжувати за значущістю, обмежувати за обсягом, використовувати різні джерела. -Планувати свою роботу. -Виконавши роботу, оцінити її результат, порівняти його з тим, що було заявлено як мета роботи. -Побачити допущені помилки й не припускатися їх у майбутньому.

Опис оцінювання

Вчитель повинен спостерігати за ходом роботи своїх учнів і збирати інформацію про процеси навчання, коли учні працюють над проектами. На основі цієї інформації, вчитель допомагає учням долати помилки і вирішувати інші учбові проблеми. «Таблиці З–Ц–В» – один з традиційно поширених способів схематичної організації – учні починають заповнювати в ході демонстрації вчителем ввідної презентації. Таблиця актуалізує учнів за темою проекту, що дозволяє їм встановлювати власні взаємозв'язки на початку докладного освоєння учбового матеріалу, постановку цілей і фіксацію нових відомостей. Мозковий штурм дозволяє брати участь в структурованій взаємодії всім учням, розвиває навички ефективної комунікації; це допомагає вчителеві оцінити розуміння учнями учбового матеріалу, скоректувати план заходів, які задовольнятимуть потребам учнів. Критерії оцінювання публікації, презентації, сайту дають змогу учням бачити якого результату вони мають досягти. Журнали учасників проекту. В ході всього проекту учні ведуть записи, в яких фіксують етапи роботи, роздуми, спостереження; там же зберігаються всі заповнені бланки численних оцінювань, схеми, малюнки, діаграми, посилання на джерела інформації (література, веб-ресурси і ін.). Журнал спостережень вчителя. Індивідуальні неформальні бесіди вчителя з учнем – спосіб виявити наявні знання, уміння, навики; матеріал для моніторингу успішного навчання кожного учня. Коли учні дістають можливість обговорити свої потреби і інтереси, -це допомагає їм встановити зв'язок між своїм особистим досвідом і предметом. Бланки для взаємної оцінки і самооцінки. Учні заповнюють і аналізують по цих бланках-тестах, бланках-рубриках, перевірочних завданнях свій рівень обізнаності з даної теми, вести моніторинг своєї успішності в придбанні нових умінь і навичок, співпраці, самоврядування в процесі навчання, плануванні.

Критерії оцінки робіт за наслідками досліджень дозволяють кожному учневі працювати в комфортному режимі.

Таблиці оцінювання проекту. Запропоновані таблиці дозволять провести оцінювання діяльності груп в рамках проекту по бальній системі.

Рефлексія учнів, Учні обмінюються своїми ідеями, знайомляться з різними представленнями досліджень других груп, аналізують власні успіхи і недоліки, повідомляють про придбаних в ході роботи над проектом нових умінь і якостей, необхідних людині 21-го століття.


Матеріали оцінювання

Схема Знаю_Цікавлюсь_Вмію

Критерії оцінювання презентації

Загальні критерії оцінювання проекту

Діяльність учнів і вчителя

1. Учні поділяються на групи по три. Отримують "секретні пакети", де наведені завдання для кожного: проблемне питання, теоретичне завдання порівняльного характеру та задачу для розв'язання за темою. 2. Кожен учень в групі визначається із завданням, яке йому більш притаманне і починає його вивчати або розв'язувати. 3. Під час роботи вони можуть спілкуватися між собою по телефону, збиратися для обговорення в групі, користуватися Інтернет-мережею. 4. Кожен учень результати своєї роботи має оформити у вигляді презентації, сайту, вікі-статті, публікації(за бажанням). 5. Перед захистом роботи учні в групі обмінюються наробками, обговорюють результати, виправляють помилки. Заповнюють журнали учасників проекту, бланки для взаємної оцінки і самооцінки. 6. Захист проектів. Кожен учень проектує свою роботу. Всі інщі за бажанням висловлюють відгуки про їх роботу або зауваження чи пропозиції. За змістовний відгук, зауваження чи пропозицію учні отримують додаткові бали.


Презентація вчителя

презентація вчителя

Пазли завантажити[1]

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Шевченко Наталія Миколївна

Фах, навчальний предмет

Методист дошкільного закладу

Навчальний заклад

Дитячий садок "Снігуронька"

Місто\село, район, область

с. Новопілля, Криворізький район, Дніпропетровської області

Контактні дані

Про мене

Мій внесок

Мої проекти

Портфоліо з теми

Мої файли

Мої закладки

ТРЕНІНГИ