Відмінності між версіями «Портфоліо Мед Ірини Леонідівни»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 18: Рядок 18:
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
Оцінювання діяльності учнів відбувається упродовж всієї діяльності над  темою проекту. Перед початком роботи учитель демонструє дітям презентацію про метод проектів та пропонує в залежності від визначених ним питань  та  можливостей класу форми З-Х-Д  
+
Оцінювання діяльності учнів відбувається упродовж всієї діяльності над  темою проекту. Перед початком роботи учитель демонструє дітям презентацію про метод проектів та пропонує в залежності від визначених ним питань  та  можливостей класу форми [https://drive.google.com/file/d/0B_YxEjnbdC7wdDU3cjE2ekExSkk/edit?usp=sharing З-Х-Д]
 
На основі цих форм визначається наявність необхідного рівня знань та умінь і  навчальні потреби учнів.  
 
На основі цих форм визначається наявність необхідного рівня знань та умінь і  навчальні потреби учнів.  
  

Версія за 14:24, 10 січня 2014


Назва навчальної теми

Рукотворна краса золотої соломи

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Природознаство, суспільствознавство, трудове навчання

Вік учнів, клас

3 клас, 9 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект проводитиметься в 3 класі в рамках предметів трудове навчання та «Я і Україна». Учні будуть досліджувати історію розвитку традиційного українського народного солоплетіння. Будуть опановувати різноманітні техніки підготовки матеріалу до роботи, практично знайомитись з творчими прийомами роботи із соломою: аплікацією, скульптурою та плетінням.

Самостійно виготовлятимуть солом’яні поробки на основі отриманих знань та умінь. Розроблять та оформлять пам’ятку для тих, хто бажаює самостіно опанувати народний промисел соломоплетіння.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання діяльності учнів відбувається упродовж всієї діяльності над темою проекту. Перед початком роботи учитель демонструє дітям презентацію про метод проектів та пропонує в залежності від визначених ним питань та можливостей класу форми З-Х-Д На основі цих форм визначається наявність необхідного рівня знань та умінь і навчальні потреби учнів.

Учитель знайомить учнів із формою «Я-Розумію!» у розділі підготовка до першого заняття. У процесі роботи над проектом діти працюють із цією формою.

Зібраний матеріал та результати виконання досліджень учні збирають у Портфоліо. Крім того, учитель проводить оцінювання роботи учнів у групах та визначає проміжні результати роботи над проектом. На основі отриманих даних учитель може дещо змінювати завдання, проводячи їх у відповідність до поставленої мети проекту.

У процесі роботи учні використовують контрольний список роботи та блогу для проведення самооцінювання.

По завершенню проекту учитель оцінює результати роботи учнів за допомогою форм оцінювання публікації, презентації продукту – виробу для загальної ярмарки. Учні працюють із формою «Я-Розумію!», за рахунок чого проводиться самооцінювання роботи над проектом. Крім того, учитель проводить підсумкове обговорення-рефлексію усно з опрацьованого теоретичного матеріалу під час круглого столу або у блозі проекту.

З метою оцінювання результатів дослідження, блогу, підсумкової публікації та підсумкової презентації - ярмарку використовуються відповідні форми оцінювання.

Після завершення проекту можна виявити відношення до результатів проекту й непрямим способом виявити чи всі учні засвоїли результати проектів через використання опитувальника.

З метою визначення самоспрямування учнів використовується відповідний контрольний список.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери