Відмінності між версіями «Портфоліо Бородіної Ірини Миколаївни за пректом "Південна Америка"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(План вивчення теми (вставити файл))
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
Рядок 17: Рядок 17:
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 +
Перед оголошення про початок роботи над проектом, вчитель з’ясовує, якими знаннями володіють учні при вході в проектування. Вчитель знайомить учнів з методом проектів і використовує для цього буклет, в якому про метод все розписано.  Учні зосереджують увагу при перегляді презентації вчителя, ознайомлюються і обговорюють Ключове і Тематичні запитання, отримують завдання на виконання учнівських проектів, учні об’єднуються в малі групи, виконують тестові завдання для відповідей на Змістові запитання. [https://drive.google.com/file/d/0B5j0pD6pr-yjWnVIc3MxQi0yVFE/edit?usp=sharing]Учительська презентація Робота учнів щодо пошуку та оцінювання ними веб-ресурсів та дотримання законів про авторське право, використання комунікаційних сервісів та сервісів для співробітництва (блоги). Учні створюють презентації, самостійно та за допомогою вчителя оцінюють їх. [https://drive.google.com/file/d/0B5j0pD6pr-yjLU5YcFo0VnJvbEU/edit?usp=sharing]Учнівська презентація Для учнів, що відстають, виділяється додатковий час, для обдарованих пропонується продовжити дослідження споріднених тем на власний вибір Очікувані результати: розвиток в учнів навичок, необхідних для використання комп’ютерних технологій у навчанні, комунікативних навичок; розвиток навичок креативного мислення; вміння збирати, систематизувати і аналізувати отриману інформацію з різних джерел; формування вміння формулювати свою думку та аргументувати її.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Версія за 16:38, 9 січня 2014

Назва навчальної теми

Південна Америка

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

географія, економіка та інформатика

Вік учнів, клас

12 років, 7 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

План вивчення теми (вставити файл)

Шаблон плану [1]

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Для оцінювання навчальних досягнень учнів під час проекту використовую тестування впродовж вивчення всієї теми для контролю над правильними знаннями учнів і чи правильно вони розуміють Основне запитання теми і інші важливі проблеми. Визначення попередніх знань та умінь учнів, а також очікуваних результатів відбувається за допомогою Т-Таблиці. В процесі роботи учні створюють Презентації. На різних етапах проведення та реалізаціїї проекту, планування та впровадження своїх планів, учні використовують план своєї діяльності. На останньому етапі вчитель, котрий керується Формою оцінювання, оцінює учнів. Під час підсумкового оцінювання учні обговорюють Ключове питання та презентують свій презентацію.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Перед оголошення про початок роботи над проектом, вчитель з’ясовує, якими знаннями володіють учні при вході в проектування. Вчитель знайомить учнів з методом проектів і використовує для цього буклет, в якому про метод все розписано. Учні зосереджують увагу при перегляді презентації вчителя, ознайомлюються і обговорюють Ключове і Тематичні запитання, отримують завдання на виконання учнівських проектів, учні об’єднуються в малі групи, виконують тестові завдання для відповідей на Змістові запитання. [2]Учительська презентація Робота учнів щодо пошуку та оцінювання ними веб-ресурсів та дотримання законів про авторське право, використання комунікаційних сервісів та сервісів для співробітництва (блоги). Учні створюють презентації, самостійно та за допомогою вчителя оцінюють їх. [3]Учнівська презентація Для учнів, що відстають, виділяється додатковий час, для обдарованих пропонується продовжити дослідження споріднених тем на власний вибір Очікувані результати: розвиток в учнів навичок, необхідних для використання комп’ютерних технологій у навчанні, комунікативних навичок; розвиток навичок креативного мислення; вміння збирати, систематизувати і аналізувати отриману інформацію з різних джерел; формування вміння формулювати свою думку та аргументувати її.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Бородіна Ірина Миколаївна

Фах, навчальний предмет

географ, викладач географії, географія

Навчальний заклад

НВК №131 м.Дніпропетровська

Місто\село, район, область

м.Дніпропетровськ

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

12 грудня - 25 грудня 2013р.

Місце проведення тренінгу

НВК 131 м. Дніпропетротровська

Тренери