Відмінності між версіями «10.10.13. Харків. Модуль 7. Група №2.»
Матеріал з Iteach WIKI
| Рядок 1: | Рядок 1: | ||
Як допомогти учням успішно адаптуватися та виконати свої проектні завдання? | Як допомогти учням успішно адаптуватися та виконати свої проектні завдання? | ||
| − | + | 2 група. Генерувати запитання, гіпотези та досліджувати їх упродовж виконання дослідження. | |
{|border="1" align="center" | {|border="1" align="center" | ||
| − | | | + | |,,№" |
| − | |'' | + | |''Питання '' |
|- | |- | ||
| − | |'' | + | |''1'' |
| − | |'' | + | |''Провести вхідний інструктаж з техніки безпеки'' |
|- | |- | ||
|''Віруси та небезпечні програми'' | |''Віруси та небезпечні програми'' | ||
Версія за 11:11, 11 жовтня 2013
Як допомогти учням успішно адаптуватися та виконати свої проектні завдання? 2 група. Генерувати запитання, гіпотези та досліджувати їх упродовж виконання дослідження.
| ,,№" | Питання |
| 1 | Провести вхідний інструктаж з техніки безпеки |
| Віруси та небезпечні програми | Антивірусне забезпечення |
| Порушення авторських прав | Використання посилань на літературу, статті та сайти |