Відмінності між версіями «Портфоліо Гальцової Тетяни Володимирівни для учнів 7-Б класу з Музичного мистецтва за темою:"Життя і творчість Ференца Ліста".»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Стислий опис проекту)
(Навчальні цілі)
Рядок 25: Рядок 25:
  
 
==Навчальні цілі==
 
==Навчальні цілі==
 +
• Навчальний проект розроблено для вивчення на уроках музичного мистецтва .Тема:»Життя і творчість Ференца Ліста». Учні будуть розуміти  зв’язок музики з предметами інших освітніх галузей і застосовувати міжпредметні компетентності у процесі самореалізації та у соціокультурній діяльності;
 +
• висловлювати критичні судження щодо музичних явищ , виявляти естетичне ставлення до них, аргументовано доводити власну позицію щодо музичних явищ  під час дискусії, брати участь у різних видах індивідуальної і колективної музичної діяльності;
 +
проявляти самостійність  у процесі пізнання музичних явищ , прагнення використовувати  інтернет-ресурси, комп’ютерні програми з музичного мистецтва у пошуково-дослідній і соціокультурній діяльності.
  
 
==Опис оцінювання==
 
==Опис оцінювання==

Версія за 17:29, 10 жовтня 2013



Буклет

Buklet-Galcova1.jpg Buklet-Galcova2.jpg

Назва навчальної теми

Навчальний предмет

Навчальна тема

Творчість Ференца Ліста

Вік учнів, клас

12 років, 7 клас

Стислий опис проекту

Під час виконання проекту учні 7 класу на уроках музичного мистецтва будуть досліджувати життя і творчість Ференца Ліста .Прослухають його твори, зокрема «Угорську рапсодію» та ін. Вивчатимуть біографію Ференца Ліста. Учні будуть прймати участь в грі «Композитор».

План вивчення теми

Навчальні цілі

• Навчальний проект розроблено для вивчення на уроках музичного мистецтва .Тема:»Життя і творчість Ференца Ліста». Учні будуть розуміти зв’язок музики з предметами інших освітніх галузей і застосовувати міжпредметні компетентності у процесі самореалізації та у соціокультурній діяльності; • висловлювати критичні судження щодо музичних явищ , виявляти естетичне ставлення до них, аргументовано доводити власну позицію щодо музичних явищ під час дискусії, брати участь у різних видах індивідуальної і колективної музичної діяльності; проявляти самостійність у процесі пізнання музичних явищ , прагнення використовувати інтернет-ресурси, комп’ютерні програми з музичного мистецтва у пошуково-дослідній і соціокультурній діяльності.

Опис оцінювання

Діяльність учнів

Дидактичні матеріали:

Методичні матеріали:

Презентація вчителя на початку проекту

Відомості про автора

  • Прізвище, Ім'я по Батькові :
  • Фах, навчальний предмет:
  • Навчальний заклад:
  • Контактні дані:

Відомості про тренінг

  • Місце провведення тренінгу:

Корисні посилання

Про Національний проект "Відкритий світ"