Відмінності між версіями «10.10.13. Харків.Модуль6.Група 3.»
Матеріал з Iteach WIKI
| Рядок 13: | Рядок 13: | ||
|2. | |2. | ||
|"Вік інструктажу" | |"Вік інструктажу" | ||
| − | |Це питання повинне розглядатися з | + | |Це питання повинне розглядатися з першого класу |
|- | |- | ||
|3. | |3. | ||
Поточна версія на 13:58, 10 жовтня 2013
Як навчити учнів безпечній роботі в Інтернеті? Хто це має зробити? Кого можна залучити? З якого віку потрібно починати цю роботу? Обґрунтуйте свої відповіді.
| №1 | Проблеми | Шляхи вирішення |
| 1. | "Небеспечний контент" | Батьківський контроль; фільтр сайтів; власний приклад |
| 2. | "Вік інструктажу" | Це питання повинне розглядатися з першого класу |
| 3. | "Хто має допомогти?" | Вчитель; рідня; однолітки |