Відмінності між версіями «Учнівська вікі-стаття з проекту "Україно, читай!"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Проблема дослідження)
Рядок 1: Рядок 1:
 
 
 
  
  
 
==Назва проекту==
 
==Назва проекту==
  
==Група учнів 6-го класу==
+
==Автори проекту==
 
+
Група учнів 6-го класу
 
==Тема дослідження==
 
==Тема дослідження==
  
==             «Реноме українців  як найосвіченішої нації вже давно в минулому. Серед юного покоління, яке стане майбутнім країни, наразі спостерігається шокуюча байдужість до книги. Як мінімум, потрібно говорити про цю проблему, як максимум – спробувати змінити ситуацію. Потреба молоді читати не постане сама собою, її треба прищеплювати і розвивати, аби поняття «читати» стало синонімом таких понять, як «мислити», «жити», - говорить  Святослав Вакарчук. Ми приєднуємося цієї думки й шукаємо шляхи виходу з кризи.
+
==Проблема дослідження==
==
+
Реноме українців  як найосвіченішої нації вже давно в минулому. Серед юного покоління, яке стане майбутнім країни, наразі спостерігається шокуюча байдужість до книги. Як мінімум, потрібно говорити про цю проблему, як максимум – спробувати змінити ситуацію. Потреба молоді читати не постане сама собою, її треба прищеплювати і розвивати, аби поняття «читати» стало синонімом таких понять, як «мислити», «жити», - говорить  Святослав Вакарчук. Ми приєднуємося цієї думки й шукаємо шляхи виходу з кризи.
  
 
==Гіпотеза дослідження==
 
==Гіпотеза дослідження==

Версія за 11:00, 10 жовтня 2013


Назва проекту

Автори проекту

Група учнів 6-го класу

Тема дослідження

Проблема дослідження

Реноме українців як найосвіченішої нації вже давно в минулому. Серед юного покоління, яке стане майбутнім країни, наразі спостерігається шокуюча байдужість до книги. Як мінімум, потрібно говорити про цю проблему, як максимум – спробувати змінити ситуацію. Потреба молоді читати не постане сама собою, її треба прищеплювати і розвивати, аби поняття «читати» стало синонімом таких понять, як «мислити», «жити», - говорить Святослав Вакарчук. Ми приєднуємося цієї думки й шукаємо шляхи виходу з кризи.

Гіпотеза дослідження

Мета дослідження

Результати дослідження

Висновки

Корисні ресурси