Відмінності між версіями «Прислівник як частина мови»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
Рядок 64: Рядок 64:
  
 
==Дати проведення тренінгу==
 
==Дати проведення тренінгу==
 
+
03.06.2013 - 08.06.2013
  
 
==Місце проведення тренінгу==
 
==Місце проведення тренінгу==
 
+
м. Димитров
  
 
==Тренери==
 
==Тренери==
 +
Хвостікова Ольга Сергіївна
  
 
[[Категорія: Шаблони]]
 
[[Категорія: Шаблони]]

Версія за 08:26, 14 червня 2013


Назва навчальної теми

Прислівник як частина мови

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний: українська мова

Другорядні: інформатика

Вік учнів, клас

9 клас. 13-14 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Учні 7 класу розроблять проект «Прислівник як частина мови», у якому з допомогою вчителя та завдяки самостійно-пізнавальній роботі здобудуть знання про загальне значення, морфологічні ознаки, синтаксичну роль прислівника, учитимуться знаходити прислівники в реченні, відрізняючи їх від омонімічних і паронімічних частин мови; утворювати ступені порівняння, практично застосовувати правила правопису; правильно наголошувати прислівники; визначати його граматичні ознаки; набудуть умінь помічати і виправляти помилки у правописі прислівників; аналізувати і визначати роль прислівника в художніх і наукових текстах; складати речення з прислівниками і мікротексти, використовуючи прислівник для зв’язку речень у тексті; створювати усні й письмові висловлювання на певну соціокультурну тему, використовуючи прислівник як виражальний засіб мовлення. Впродовж занять учні розвиватимуть свої індивідуальні здібності, практичні навички, уміння аналізувати результати, висловлювати думку, робити висновки, прагнення працювати творчо, колективно.

План вивчення теми (вставити файл)

[1]

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання відбувається в кінці роботи над проектом. На підготовчому етапі учитель демонструє учням вступну презентацію та пропонує , в залежності від визначених можливостей, форму «ЗХД», опитувальник та організаційну діаграму. На основі цих форм визначається наявність необхідного рівня знань та умінь, а також визначаються навчальні потреби учнів. Впродовж роботи над проектом учні працюють із формою оцінювання для роботи в групах та формою оцінювання презентації , вміння аналізувати. Поряд з цим учитель проводить підсумкове обговорення – рефлексію усно. Після завершення проекту можна виявити ставлення до результатів проекту та непрямим способом виявити, чи всі учні засвоїли результати проектів через використання опитувальника.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

На початку проекту

Учні: - отримують тему, цілі, завдання проекту. Дізнаються ключове, тематичні і змістовні запитання. Отримують перелік літератури, обговорюють тему проекту, учні поділяються на групи, складається план роботи в групі, розподіляються обов’язки. Учитель: - оцінює початкові знання учнів.Ставить перед ними Ключові, Тематичні та Змістовні запитання. Надає основну інформацію щодо виконання проекту. Рекомендує літературу.

Впродовж роботи над проектом

Учні:- опрацьовують інформацію з рекомендованих джерел; - заповнюють журнал самооцінювання учнівських робіт; - консультуються з учителем, обговорюють проміжні результати; - виконують пошукову роботу і розв’язують відповідні задачі; - оформляють проект, готуються до захисту.

Вчитель: консультує учнів, пропонує наукову літературу, здійснює контроль.

Наприкінці роботи над проектом

Учні: - надають звіт про виконану роботу; - проводять захист проекту у вигляді інтерактивного уроку; - обговорюються висновки.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Світлана Бережна

Фах, навчальний предмет

Учитель, українська мова та література

Навчальний заклад

Загальноосвітня школа I-III ступенів №6 Димитровської міської ради Донецької області

Місто\село, район, область

м. Димитров, Донецька область

Контактні дані

sleaniber@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

03.06.2013 - 08.06.2013

Місце проведення тренінгу

м. Димитров

Тренери

Хвостікова Ольга Сергіївна