Відмінності між версіями «Портфоліо вчителя іноземної мови з теми "Цікава Великобританія"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
Рядок 29: Рядок 29:
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 +
 +
До початку проекту кожна дитина отримала Буклет по проектній роботі.
 +
Вчитель проінформував батьків про початок роботи над проектом, основні цілі та завдання. Провів підготовче заняття з учнями по використанню мережі Інтернет (перелік корисних сайтів, створення вікі-статей, організація пошуку інформації в мережі Інтернет). Отримав від батьків дозвіл на відкриття скриньки дитини. Створив усі методичні, дидактичні матеріали для проведення проекту. Учні почали шукати додаткову інформацію про свята в Британії в Інтернеті ті інших джерелах,аналізувати її.
 +
Переглянути презентацію вчителя. Після перегляду учнівського проекту, створеного вчителем, учні отримують конкретні завдання. Завдяки переглянутому проекту вони чітко знають у якій формі повинен бути зроблений проект, які вимоги ставляться до змісту та оформлення роботи.
 +
Провести опитування З-Х-Д Постановка проблемного питання.
 +
Учні використовуватимуть Інтернет як інструмент для пошуку інформації, обміну думками, створення Вікі-сторінки.
 +
Реалізація проекту.
 +
1 урок: - діти отримують правила техніки безпеки роботи з комп’ютером та правила безпечної роботи в мережі Інтернет; - знайомляться з текстом,проводять особисті дослідження відомих свят і шукають інформацію про національні свята Британії; - об’єднуються в групи та розподіляють обов’язки; - отримують завдання для створення проектів; - планують роботу групи.
 +
2 урок: - пошук інформації за допомогою мережі Інтернет. -діти знайомляться з поняттям про авторське право. -діти отримають форми для оцінки веб-сторінок, форму критичного оцінювання сторінок Інтернету учнями середніх і старших класів та переходять до пошуку інформації у мережі Інтернет.
 +
3 урок: – оформлення інформації у вигляді творчого проекту групи (презентація з обраної теми, публікація, вікі – сторінка, вітальна листівка.).
 +
4 урок: – перегляд вчителем, -оцінка продуктів проектної діяльності учнів (самооцінка, взаємооцінка).
 +
5 урок: – презентація продуктів проектної діяльності учнів, -обговорення ключового та змістових питань, -обмін думками, -вибір найкращих творчих робіт.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Версія за 17:44, 8 травня 2013


Назва навчальної теми

Цікава Великобританія

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Історія, література, інформатика

Вік учнів, клас

14 років, 9-А клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

В проекті розглядається навчальна тема «All About Great Britain». Вивчаються нові лексичні одиниці з теми; досліджуються: національні особливості, традиції, звичаї, видатні люди, іжа, особистісні уподобання учнів у їжі, творча спадщина різних національностей; розвивається пізнавальна та творча активність учнів. В кінці навчального проекту кожна група класу презентує результати роботи у вигляді програмних продуктів.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

На початку проекту відбувається попереднє оцінювання знань учнів за допомогою усного опитування та тестів. Учні використовують: - форму оцінювання інформаційного бюлетеня; - Z-X-D - контрольний список для оцінювання вікі - сторінки. На протязі проекту вчитель спостерігає роботу груп надаючи при необхідності необхідну допомогу (усні консультації). Для полегшення роботи та здійснення самооцінки роботи учням пропонується скористатися формою самооцінювання.

Під час захисту проектів відбувається оцінювання презентації, дотримання необхідних умов складання та етапів розкриття питань. В групах відбувається самооцінювання. Форма оцінювання виконання групового завдання при роботі над проектом Ті ж самі Форми оцінювання використовуються і для оцінювання кінцевих результатів завершених проектів. Остаточна оцінка за тему виставляється з врахуванням оцінки за демонстрацію презентації , усного виступу.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

До початку проекту кожна дитина отримала Буклет по проектній роботі. Вчитель проінформував батьків про початок роботи над проектом, основні цілі та завдання. Провів підготовче заняття з учнями по використанню мережі Інтернет (перелік корисних сайтів, створення вікі-статей, організація пошуку інформації в мережі Інтернет). Отримав від батьків дозвіл на відкриття скриньки дитини. Створив усі методичні, дидактичні матеріали для проведення проекту. Учні почали шукати додаткову інформацію про свята в Британії в Інтернеті ті інших джерелах,аналізувати її. Переглянути презентацію вчителя. Після перегляду учнівського проекту, створеного вчителем, учні отримують конкретні завдання. Завдяки переглянутому проекту вони чітко знають у якій формі повинен бути зроблений проект, які вимоги ставляться до змісту та оформлення роботи. Провести опитування З-Х-Д Постановка проблемного питання. Учні використовуватимуть Інтернет як інструмент для пошуку інформації, обміну думками, створення Вікі-сторінки. Реалізація проекту. 1 урок: - діти отримують правила техніки безпеки роботи з комп’ютером та правила безпечної роботи в мережі Інтернет; - знайомляться з текстом,проводять особисті дослідження відомих свят і шукають інформацію про національні свята Британії; - об’єднуються в групи та розподіляють обов’язки; - отримують завдання для створення проектів; - планують роботу групи. 2 урок: - пошук інформації за допомогою мережі Інтернет. -діти знайомляться з поняттям про авторське право. -діти отримають форми для оцінки веб-сторінок, форму критичного оцінювання сторінок Інтернету учнями середніх і старших класів та переходять до пошуку інформації у мережі Інтернет. 3 урок: – оформлення інформації у вигляді творчого проекту групи (презентація з обраної теми, публікація, вікі – сторінка, вітальна листівка.). 4 урок: – перегляд вчителем, -оцінка продуктів проектної діяльності учнів (самооцінка, взаємооцінка). 5 урок: – презентація продуктів проектної діяльності учнів, -обговорення ключового та змістових питань, -обмін думками, -вибір найкращих творчих робіт.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ярова Лілія Василівна


Фах, навчальний предмет

вчитель, англійська мова


Навчальний заклад

кз "Середня загальноосвітня школа №8"


Місто\село, район, область

м. Орджонікідзе, Дніпропетровська область

Контактні дані

liliflower34@gmail.com

Відомості про тренінг

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", м.Орджонікідзе Дніпропетровської області

Дати проведення тренінгу

10.12.2012 - 21.12.2012


Місце проведення тренінгу

кз "сзш№8", каб.201


Тренери

Годовання Ганна Анатоліївна