Відмінності між версіями «4. Результати дослідження»
Матеріал з Iteach WIKI
(Створена сторінка: {| border=1 | '''Продукти''' | '''Чи вказаний на упаковці склад продукту?''' | '''Чи легко прочитати н...) |
|||
| Рядок 20: | Рядок 20: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | | ''сир'' | + | |[[Файл:сир.JPG|100px|thumb|''сир'']] |
| | | | ||
| | | | ||
Версія за 12:26, 28 квітня 2013
| Продукти | Чи вказаний на упаковці склад продукту? | Чи легко прочитати на упаковці склад продукту? | Чи є вкзівки на присутність ненатуральних складових? |
| молоко | |||
| кефір | |||
| йогурт | |||
| сметана |