Відмінності між версіями «Обговорення:Навчальний проект "З надією і повагою до нащадків"»
Рядок 17: | Рядок 17: | ||
Олено, ще додам: віртуальна екскурсія до міст, де розташовані пам'ятники, представлена у вигляді презентації, і ми більше звертали увагу саме на розповідь про пам'ятники чеховським персонажам. Справа в тому, що їх не дуже багато, але до ювілею їх втілювали навіть у льоді. Ваша ідея розповісти саме про міста, використовуючи сервіси веб-2.0. - цікава!!! Чим мені подобається наше спілкування, так це тим, що з'являються нові ідеї, які можна використовувати у подальшому, і є можливість вчитися і поглиблювати свої знання. Ще раз дякую. З повагою, Юлія. | Олено, ще додам: віртуальна екскурсія до міст, де розташовані пам'ятники, представлена у вигляді презентації, і ми більше звертали увагу саме на розповідь про пам'ятники чеховським персонажам. Справа в тому, що їх не дуже багато, але до ювілею їх втілювали навіть у льоді. Ваша ідея розповісти саме про міста, використовуючи сервіси веб-2.0. - цікава!!! Чим мені подобається наше спілкування, так це тим, що з'являються нові ідеї, які можна використовувати у подальшому, і є можливість вчитися і поглиблювати свої знання. Ще раз дякую. З повагою, Юлія. | ||
+ | |||
+ | Додали фотоальбоми в Пікасі як доповнення до презентації "Потомству в пример и назидание". |
Версія за 20:41, 3 березня 2011
Даний проект цікавий, корисний і такий, що демонструє ефективне використання ІКТ. Але для того, щоб можна було краще зрозуміти не лише ідею, а і конкретні дії та одержані результати можливо краще їх подати у формі таблиці (що робили учні, які результати отримали - посилання на онлайн ресурси, наприклад, відеоекскурсію). Якщо є блог проекту, додайте, будь-ласка, посилання. Карта пам'ятників у мене не відкривається: точніше карта відкриваєьбся, а до неї нічого не прикріплено. Якщо я щось не так роблю, то може така "проблема" виникнути і ще в когось, тому додайте короткі інструкції по користуванню ресурсами. З повагою, Кузьмінська Олена--Olena K. 09:30, 28 лютого 2011 (UTC)
Шановна Олено! Дякую за підказку:розмістити матеріал у таблицю. Дійсно, він тоді буде краще "організованим". Карту перевірили - всі посилання працюють. Спробуйте, будь ласка, ще раз.З повагою, Юлія.
Юліє! Дуже приємно, що в нас відбувається конструктивний діалог. Є ще запитання - де знайти ресурси, анонсовані як "
* Склали "Цитатник", в якому зібрані афористичні вислови письменника (дивіться на веб-сторінці). * Поповнили віртуальну бібліотеку творів А.П.Чехова (дивіться на веб-сторінці). * Склали путівник "Українська Чеховіана" (дивіться публікацію). "
Дякую за співпрацю.
Міста, де встановлені пам'ятники - це фото в Пікассі? А де Гугл-карти - щось не можу знайти.... додайте посилання, бо ідея дуже цікава, а реалізація корисна! З повагою, Кузьмінська Олена--Olena K. 06:57, 3 березня 2011 (UTC)
Доброго дня, Олено! Дякую за зауваження і побажання. У талиці (графа "Що з цього вийшло") є посилання на веб-сторінку "Наш современник" та публікацію "В гостях у Чехова". "Цитатник", "Путівник", "Віртуальна бібілотека" розміщені там. Знаєте, я, мабуть, перенесу посилання. Так буде зрозуміліше. На Гугл-картах і в Панораміо розташовані пам'ятники літературним персонажам. Олено, ми ще раз перевіримо посилання на геосервіс, вибачте. Скажіть, а в Панораміо Вам вдалося подивится фото і їх розташування на карті і на Планеті Земля? З повагою, Юлія.
Олено, ще додам: віртуальна екскурсія до міст, де розташовані пам'ятники, представлена у вигляді презентації, і ми більше звертали увагу саме на розповідь про пам'ятники чеховським персонажам. Справа в тому, що їх не дуже багато, але до ювілею їх втілювали навіть у льоді. Ваша ідея розповісти саме про міста, використовуючи сервіси веб-2.0. - цікава!!! Чим мені подобається наше спілкування, так це тим, що з'являються нові ідеї, які можна використовувати у подальшому, і є можливість вчитися і поглиблювати свої знання. Ще раз дякую. З повагою, Юлія.
Додали фотоальбоми в Пікасі як доповнення до презентації "Потомству в пример и назидание".