Відмінності між версіями «Користувач:Причиська Наталія Володимирівна»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Відомості про тренінг)
(Сторінка очищена)
Рядок 1: Рядок 1:
  
 
=Назва навчальної теми=
 
Варіативний модуль – «Технологія української народної вишивки»
 
Тема – «Проектування та виготовлення вишитого виробу»
 
 
=Основний та другорядні  (дотичні) навчальні предмети=
 
Трудове навчання
 
 
=Вік учнів, клас=
 
7 клас, 12-13 років
 
 
=Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)=
 
Навчальний проект «Хрестик без нулика – чарівні вишивки» призначений для вивчення теоретичного матеріалу варіативного модуля «Технологія української народної вишивки» з трудового навчання у 7 класі.
 
Учні працюють над проектом на уроках  трудового навчання вдома та під час виховних заходів.
 
У проекті беруть участь дівчата 7 класу.
 
Отримавши завдання, учні об’єднуються у відділи, відшукують інформацію в Інтернеті про особливості української національної вишивки, історію виникнення  вишивки. Підбирають фотоматеріали, записують інтерв’ю з вишивальницею, аналізують отриману інформацію та роблять висновки. Створюють власні мультимедійну презентацію, публікацію та веб-сайт в Інтернеті, описуючи хід проекту, «родзинками» про вишивку та враженнями.
 
 
=План вивчення теми (вставити файл)=
 
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
Оцінювання проводиться в три етапи (вхідне  , проміжне  , підсумкове ).
 
На початку роботи використовується вхідне тестування з метою виявлення рівня знань учнів з навчального предмету, перегляду презентації вчителя та її обговорення. Створення та ведення таблиці З-Х-Я-Д.
 
Впродовж роботи над проектом виконується проміжне опитування учнів.
 
На заключному етапі роботи проводиться демонстрація учнівських робіт із заповненням відповідних форм оцінювання та підсумкове опитування за окремими критеріями
 
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
 
Перед початком проекту  учні ознайомлюються із вчительською презентацією, з якої вони дізнаються про сам проект, його етапи, цілі та завдання, проходять вхідне анкетування.
 
Протягом проекту:учні об’єднуються у групи: історичний відділ,дизайнерський відділ, рекламний відділ;розподіляють обов’язки, складають план роботи, проводять опитування однокласників “Чи залишається вишивка актуальною сьогодні?”, аналізують його, будують діаграми в EXEL, здійснюють пошук в Інтернеті та друкованих джерелах інформації з теми проекту.
 
Дизайнерський відділ:вивчають види оздоблень, добирають малюнки та ілюстрації, аналізують отриману інформацію, роблять висновки.  Ознайомлюються з критеріями оцінювання презентації. Створюють мультимедійну презентацію “Вишивка як спосіб створення незвичайних речей” в програмі PowerPoint, яку демонструють перед класом. Оцінюють за критеріями створену  учнівську презентацію.
 
Рекламний відділ: під час створення публікації учні складають план публікації, шукають інформацію в Інтернеті, підбирають малюнки, пишуть статтю «Вишивка в житті людини», виконують творчі завдання,  спілкуються з однолітками та створюють публікацію протягом тижня,  записують інтерв'ю з майстринею-вишивальницею Олесею Сахро. Учні презентують свою публікацію вчителю та однокласникам. Оцінюють за критеріями створену публікацію.
 
Історичний відділ: при створенні блогу «Світ рукоділля» учні ознайомлюються з критеріями оцінювання блогу, обговорюють план дій, розробляють структуру блогу, підбирають  матеріали актуальності щодо вишивки у сучасному світі людини, розробляють анкету і створюють блог  на  яких  розміщують  інформацію  про  вишивку. Оцінюють за критеріями створений блог .
 
 
=Відомості про автора=
 
==Ім'я, прізвище==
 
Наталія Причиська
 
 
==Фах, навчальний предмет==
 
Вчитель, трудове навчання
 
 
==Навчальний заклад==
 
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №68
 
 
==Місто\село, район, область==
 
м. Кривий Ріг, Саксаганський район, Дніпропетровська область
 
 
==Контактні дані==
 
408-18-51
 
 
=Відомості про тренінг=
 
 
==Дати проведення тренінгу==
 
08.04.2013 -20.04.2013
 
 
==Місце проведення тренінгу==
 
КЗШ №68
 
 
==Тренери==
 
Медведєва Світлана Валеріївна
 
 
[[Категорія: Шаблони]]
 
[[Категорія: 10 версія]]
 
[[Категорія: НП "Відкритий світ"]]
 
[[Категорія:Банк проектів]]
 

Версія за 18:02, 16 квітня 2013