Відмінності між версіями «Форма оцінювання портфоліо Остапової З.В.»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(План оцінювання (графік і опис))
(Приклад учнівської роботи)
Рядок 93: Рядок 93:
  
 
=Приклад учнівської роботи=
 
=Приклад учнівської роботи=
 +
 
==Вдалі моменти==
 
==Вдалі моменти==
  

Версія за 10:05, 29 березня 2013


Як його використовувати?
Ви маєте перейти на закладку Обговорення статті з вашим розробленим Портфоліо.

План вивчення теми (Ключові і Тематичні запитання, Стислий опис, Діяльність учнів, Навчальні цілі)

==Вдалі моменти==Ключове запитання «Чи збагачують фразеологізми мовлення?» Тематичні запитання 1. Джерела походження фразеологізмів 2. Лексичне значення фразеологізмів Змістові запитання 1. Що називається фразеологізмами? 2. Які джерела української фразеології? 3. Яка роль фразеологізмів у мовленні? 4. Яку стилістичну роль виконують фразеологізми у творах художньої літератури? 5. Яка функція словника фразеологізмів?

Стислий опис Навчальний проект для учнів 10-Б класу. Тема - “Фразеологізми. Основні групи фразеологізмів; багатозначність, синонімія та антонімія фразеологізмів“. Основні види діяльності учнів: дослідницька робота, аналіз та опрацювання знайденого матеріалу, презентація опрацьованого матеріалу. Для реалізації проекту учні об'єднані у групи. Кожна група отримала завдання, яке необхідно виконати в ході реалізації проекту.  Історики досліджують історію виникнення та походження фразеологізмів  Мовознавці з'ясовують лексичне значення фразеологізмів. Результати своїх досліджень учням слід представити у вигляді презентацій, словників. План проекту: 1. Вступна презентація. 2. Об'єднання учнів у групи. 3. Пошук матеріалу 4. Опрацювання матеріалу. 5. Підготовка проекту до захисту. 6. Представлення, захист проекту. 7. Підсумкове оцінювання. Діяльність учнів та вчителя Під час роботи над проектом учні проводять дослідження щодо вживання фразеологізмів у мовленні. Діяльність вчителя: допомога у пошуку інформації за темою, коригування наданих учнями матеріалів. Діяльність учнів:  пошук та опрацювання матеріалів за темами;  робота у групах;  створення мультимедійної презентації;  розробка і створення словників;  презентація та захист робіт груп. Вступний етап. Вступна презентація вчителя, оголошення мети проекту. Проводиться обговорення та опитування за допомогою таблиць “З-Х-Д” з метою виявлення рівня знань учнів. Школярі ознайомлюються з планом проекту, критеріями оцінювання, об'єднуються у групи.

Робота над проектом. Учні збирають та опрацьовують матеріал за наданими темами у групах. Індивідуальні консультації використовуються вчителем для коригування робіт, надаються поради щодо поліпшення якості роботи. Школярі використовують само-, взаємооцінювання виконаної роботи у проекті. Після обробки всіх матеріалів учні готують презентації роботи над проектом, розробляють словники.

Завершальний етап. Учні демонструють мультимедійну презентацію, словники. Вчитель оцінює за формами оцінювання етапи проекту і виставляється оцінка у журнал. Підбиття підсумків роботи над проектом.

Навчальні цілі та очікувані результати навчання учнів Учні узагальнюють знання про українську фразеологію. Учні вміють визначати стилістичне призначення фразеологізмів, систематизують знання про синонімію та антонімію фразеологічних одиниць. Учні збагачують й уточнюють словниковий запас. Учні навчаються співпрацювати у групах. Учні вдосконалюють навички роботи з комп'ютером.


Ідеї для покращення

План оцінювання (графік і опис)

План оцінювання Графік оцінювання На початку проекту Впродовж роботи над проектом Наприкінці роботи над проектом Таблиця “З-Х-Д”

Вивчення прикладів робіт учнів


План проекту Аркуш паперу

Приклади робіт і оцінювання різних учнів


Контрольні списки Самооцінювання і рефлексія


Спостереження груп

Зустрічі й консультації за проектом Контрольні списки, форма оцінювання

Контрольні списки


Розклад Таблиця “З-Х-Д”

Продукти діяльності Аркуш паперу

Форми оцінювання з балами

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

Приклад учнівської роботи

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

Форма оцінювання прикладу учнівської роботи

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

Допоможні матеріали для фасилітації

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

Інші складові Портфоліо (документи)

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

ПОРТФОЛІО ВИВЧЕННЯ ТЕМИ В ЦІЛОМУ

Вдалі моменти

Ідеї для покращення

Закони з авторського права були дотримані (визначені власники авторських прав там, де використовуються різні джерела)

ІНШІ КОМЕНТАРІ