Відмінності між версіями «Портфоліо Кирюшенко Н.В.»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Стислий опис проекту)
(Навчальні цілі)
Рядок 29: Рядок 29:
  
 
=Навчальні цілі=
 
=Навчальні цілі=
 +
 +
''В учнів будуть вдосконалюватися навички збирання даних кількома способами, аналізу, впорядкування, осмислення; навички встановлювати причинно-наслідкові зв’язки.
 +
Учні навчаться переконливо демонструвати зібрані відомості добираючи відповідні засоби візуалізації даних, оформлювати, аналізувати, синтезувати інформацію для вирішення проблем та відповідей на запитання; приймати відповідальність за результати спільної роботи шляхом реалізації належної та продуктивної праці разом з іншими; проявляти ініціативи з покращення навичок для досягнення вищого професійного рівня.
 +
Учні навчаться належно використовувати  цифрові технології шляхом створення  презентації на основі своїх зібраних даних.
 +
Сприяти формуванню бажання і здатності навчатися протягом всього життя.''
  
 
=Опис оцінювання=
 
=Опис оцінювання=

Версія за 18:25, 14 березня 2013



Назва проекту

"Незвичайне у звичайному"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет - фізика. Другорядні предмет - інформатика, українська мова

Навчальна тема

«Будова речовини. Атоми та молекули. Будова атома. Рух і взаємодія атомів і молекул». Залежність швидкості руху атомів і молекул від температури тіла. Дифузія.»

Вік учнів, клас

7 клас, 11 - 12 років

Стислий опис проекту

Проект розрахований на учнів 7-х класів для реалізації на уроках фізики, під час вивчення розділу “Будова речовини”. Проект призначений для збільшення рівня зацікавленності учнів до навчального предмету, розвитку спостережливості, творчого мислення, набуття вмінь встановлювати причинно-наслідковий зв‘язок, зв‘язок між теоретичним матеріалом, вивченним на уроках, з повсякденним життям. Даний проект передбачає більш детальне ознайомлення учнів з будовою речовини, особливостями перебігу явища «дифузія». Під час виконання проекту учні спостерігають та аналізують явища, які оточують їх у повсякденному житті, переглядають веб-ресурси, довідники, словники. Після чого оформлюють свою роботу у вигляді буклету,презентації, де покажуть вміння і навички викладання та розміщення матеріалу, дизайнерські здібності подачі матеріалу, грамотне володіння українською мовою. Результатом спостережень та аналізів учнів, а також перевірки явища у лабораторних умовах, буде виготовлення публікації, буклету, тощо.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

В учнів будуть вдосконалюватися навички збирання даних кількома способами, аналізу, впорядкування, осмислення; навички встановлювати причинно-наслідкові зв’язки. Учні навчаться переконливо демонструвати зібрані відомості добираючи відповідні засоби візуалізації даних, оформлювати, аналізувати, синтезувати інформацію для вирішення проблем та відповідей на запитання; приймати відповідальність за результати спільної роботи шляхом реалізації належної та продуктивної праці разом з іншими; проявляти ініціативи з покращення навичок для досягнення вищого професійного рівня. Учні навчаться належно використовувати цифрові технології шляхом створення презентації на основі своїх зібраних даних. Сприяти формуванню бажання і здатності навчатися протягом всього життя.

Опис оцінювання

Діяльність учнів і вчителя

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Кирюшенко Наталя

Фах, навчальний предмет

Вчитель фізики та інформатики

Навчальний заклад

Криворізька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №68

Місто\село, район, область

Дніпропетровська область м. Кривий Ріг

Контактні дані

роб. тел.(056)4081851

Про мене

Мій внесок

Мої проекти

Портфоліо з теми

Мої файли

Мої закладки

ТРЕНІНГИ