Відмінності між версіями «Портфоліо Микитченко В.О.»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Назва проекту)
(Стислий опис проекту)
Рядок 16: Рядок 16:
 
   
 
   
 
==Стислий опис проекту==
 
==Стислий опис проекту==
 +
Ключове питання: Чому потрібно знати народні традиції? Діти повинні дослідити, які традиції побутують у нашій місцевості? Які спільні і відмінні риси святкувань у минулому і сучасному? Як впливають народні традиції на українське мистецтво (народні розписи, скульптура, література). Учні працюють в малих групах, щоб планувати та розробляти проектні продукти, які б стосувалися обраного ними питання з метою позитивного впливу на їх громаду. Працювати будуть у бібліотеці, на Інтернет сайтах. Вони досліджують потреби та ресурси громади та визначать план дій, досліджують проблему та шукають шляхи її вирішення та презентують свої результати цільовій групі з місцевої спільноти (батькам, одноліткам, громаді) . 
 +
Діти самостійно створять учнівський блог, з метою залучення якомога більше респондентів  до обговорення теми. Також діти покажуть своє уміння працювати в мережі Інтернет  для отримання  інформації.
 +
Вчителем буде підготовлений мережевий опитувальник, який буде відображати знання учнів із даної теми.
  
 
==Повний План вивчення теми==
 
==Повний План вивчення теми==

Версія за 11:55, 15 лютого 2013



Назва проекту

"Чому треба знати народні традиції?"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Навчальна тема

Вік учнів, клас

Стислий опис проекту

Ключове питання: Чому потрібно знати народні традиції? Діти повинні дослідити, які традиції побутують у нашій місцевості? Які спільні і відмінні риси святкувань у минулому і сучасному? Як впливають народні традиції на українське мистецтво (народні розписи, скульптура, література). Учні працюють в малих групах, щоб планувати та розробляти проектні продукти, які б стосувалися обраного ними питання з метою позитивного впливу на їх громаду. Працювати будуть у бібліотеці, на Інтернет сайтах. Вони досліджують потреби та ресурси громади та визначать план дій, досліджують проблему та шукають шляхи її вирішення та презентують свої результати цільовій групі з місцевої спільноти (батькам, одноліткам, громаді) . Діти самостійно створять учнівський блог, з метою залучення якомога більше респондентів до обговорення теми. Також діти покажуть своє уміння працювати в мережі Інтернет для отримання інформації. Вчителем буде підготовлений мережевий опитувальник, який буде відображати знання учнів із даної теми.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

Опис оцінювання

Діяльність учнів і вчителя

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Про мене

Мій внесок

Мої проекти

Портфоліо з теми

Мої файли

Мої закладки

ТРЕНІНГИ