Відмінності між версіями «Проект на тему:"Їжа"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
Рядок 36: Рядок 36:
 
Створює організаційні, дидактичні та методичні вказівки до проекту. Ознайомлює з публікацією '''«Метод проектів»'''. [[Файл:PRI1.jpg]] [[Файл:PRI2.jpg]]
 
Створює організаційні, дидактичні та методичні вказівки до проекту. Ознайомлює з публікацією '''«Метод проектів»'''. [[Файл:PRI1.jpg]] [[Файл:PRI2.jpg]]
 
Проводить анкетування учня за допомогою он-лайн опитувальника для виявлення початкових знань з теми та пропонує заповнити таблицю «З-Х-Д».
 
Проводить анкетування учня за допомогою он-лайн опитувальника для виявлення початкових знань з теми та пропонує заповнити таблицю «З-Х-Д».
Представляє учительську презентацацію,під час якої розподіляє завдання між групами. Знайомить учнів із вимогами до оформлення проектів та системою оцінювання.  
+
Представляє учительську презентацацію, під час якої розподіляє завдання між групами. Знайомить учнів із вимогами до оформлення проектів та системою оцінювання.  
 
Робота над проектами:
 
Робота над проектами:
 
'''Під час проекту:'''
 
'''Під час проекту:'''

Версія за 20:12, 11 лютого 2013


Назва навчальної теми

Їжа/Food

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

англійська мова та iнформатика

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 років.

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект буде проводитися у 7 класі за темою «Харчування (приготування їжі, сервіровка столу). Основні види діяльності учнів:пошук інформації, аналіз та систематизація; робота в групах, проведення анкетування, обробка даних анкетування, створення буклетів та електронних презентацій. У ході проекту кожен учень виконуватиме обсяг робіт відповідно до його здібностей та можливостей. Продуктами діяльності учнів у проекті будуть їхні публікації, електронні презентації та Учнівська вікі-стаття "Food'.

План вивчення теми (вставити файл)

План роботи над проектом

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

До початку проекту: Проведення анкетування учнів за допомогою он-лайн опитувальника. Для встановлення рівня обізнаності учнів з пропонованої теми проекту та вибору групи, учням пропонуються презентація вчителя "Проект на тему Їжа" та таблиці «З-Х-Д»(Знаємо Хочемо - Дізнались). Під час проекту: Учні продовжують заповнювати таблиці «З-Х-Д» Учитель оцінює вміння учнів виконувати лексичні та граматичні вправи, комунікативну компетенцію учнів, а також учні долучаються до самоконтролю організації власної діяльності («Самооцінка проведення досліджуваної роботи»,«Оцінювання вікі - статті») та взаємодії роботи в групі ("Критерії самооцінки роботи в групі"). Після закінчення проекту: Учні проводять самооцінку та взаємооцінку роботи кожного учасника групи. Кожна група представляє створені продукти, оцінює свою роботу в проекті в цілому. Обговорює підсумки проекту, внесок кожного учасника групи. В процесі перегляду презентацій групи заповнюють бланки "Оцінювання проектів: розвиток самостійності і взаємодії". А кожен учасник вже індивідуально заповнює лист «Моє просування в проекті» і «Лист самооцінки», де відображає підсумки індивідуальної роботи за весь період проекту. Кожен учень здає результати виконання практичної роботи та тест-контролю, демонструє повністю заповнену таблицю «З-Х-Д». Вчитель також оцінює діяльність кожної групи і кожного учасника окремо. За підсумками проекту здійснюється індивідуальна рефлексія.Завершальним етапом проекту буде написання твору “The importance of Food in Teenagers’ Life”.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

До початку проекту: Учитель повідомляє тему та мету проекту, основні цілі та завдання. Проводить підготовчу роботу по використанню мережі Інтернет. Створює організаційні, дидактичні та методичні вказівки до проекту. Ознайомлює з публікацією «Метод проектів». PRI1.jpg PRI2.jpg Проводить анкетування учня за допомогою он-лайн опитувальника для виявлення початкових знань з теми та пропонує заповнити таблицю «З-Х-Д». Представляє учительську презентацацію, під час якої розподіляє завдання між групами. Знайомить учнів із вимогами до оформлення проектів та системою оцінювання. Робота над проектами: Під час проекту: Учні діляться на групи. Перша група досліджує питання “HealthyFood”і створює презентацію по темі. Друга група досліджує питання ”Unhealthy/ JunkFood”і створює власну презентацію по темі . Третя група досліджує питання “Recipes” і створює презентацію. Четверта група досліджує питання “Eating Out”. Кожна група визначає проблему, над якою буде працювати. Кожен учень групи визначає свою роль у вирішенні поставленої проблеми. Учитель виконує роль фасилітатора. Після закінчення проекту: Учні проводять самооцінку та взаємооцінку роботи кожного учасника групи. Кожна група представляє створені продукти, оцінює свою роботу в проекті в цілому. Обговорює підсумки проекту, внесок кожного учасника групи. В процесі перегляду презентацій групи заповнюють бланки "Оцінювання проектів: розвиток самостійності і взаємодії". А кожен учасник вже індивідуально заповнює лист «Моє просування в проекті» і «Лист самооцінки», де відображає підсумки індивідуальної роботи за весь період проекту. Кожен учень здає результати виконання практичної роботи та тест-контролю, демонструє повністю заповнену таблицю «З-Х-Д». Вчитель також оцінює діяльність кожної групи і кожного учасника окремо. За підсумками проекту здійснюється індивідуальна рефлексія.Завершальним етапом проекту буде написання твору “The Importance of Food in Teenagers’Life”.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Третяк Наталія Олександрівна

Фах, навчальний предмет

Учитель англійської та німецької мов, англійська мова

Навчальний заклад

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№8

Місто\село, район, область

м.Новоукраїнка,Новоукраїнський р-н Кіровоградська область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

15.10.2012 – 30.10.2012

Місце проведення тренінгу

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№8

Тренери

Таровик Ольга Іванівна