Відмінності між версіями «Портфоліо Ковальової»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Навчальні цілі)
(Опис оцінювання)
Рядок 29: Рядок 29:
  
 
=Опис оцінювання=
 
=Опис оцінювання=
 +
'''Графік оцінювання'''
 +
 +
''На початку проект''у''
 +
Визначення навчальних потреб учнів Спонукання учнів до самоспрямування у навчанні та співпраці.
 +
Мозкова атака. Обговорення Основних запитань. Перегляд презентації вчителя та її обговорення
 +
 +
''Впродовж роботи над проектом''
 +
Таблиця З-Х-Д  Журнали спостережень.Збираю інформацію про те, як просувається навчання учнів. Анкетування. Консультації. Самостійна робота з формами оцінювання (само- та взаємооцінювання). Провожу моніторингові тести, слідкую за учнівським щоденником проекту.
 +
 +
''Наприкінці роботи над проектом''
 +
Перевірка рівня здобутих учнями знань та отриманих навичок Демонстрація (захист проекту), презентація Рольова гра Опитування Робота з таблицями «ЗХД» Підсумкове тестування, доповідь, презентація проекту і т.і Форма оцінювання публікації. Таблиця «ЗХД»
  
 
=Діяльність учнів  і вчителя=
 
=Діяльність учнів  і вчителя=

Версія за 16:41, 31 січня 2013



=Назва проекту=«Культура Київської Русі: злиття самобутності та запозиченості»

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Історія. Українська література.

Навчальна тема

" Київська Русь наприкінці Х – в першій половині ХІ ст."

Вік учнів, клас

7 клас 13 років

Стислий опис проекту

Учні досліджують фактор візантійського впливу та прийняття християнства на розвиток культури Київської Русі, зокрема на архітектуру та розвиток писемності, закріплення в народній пам’яті через прізвиська князів їх доленосної діяльності. Учні працюють в командах, щоб створити плани та проектні продукти, які б стосувалися обраного ними питання.

Повний План вивчення теми

П’ять 45-хвилинних уроків.

Навчальні цілі

• В учнів будуть вдосконалюватися навички збирання даних кількома способами, аналізу, впорядкування, осмислення та опрацювання відомостей про шляхи досягнення успіху. • Формування в учнів уміння з’ясовувати ознаки, за якими можна знайти самий оптимальний інструмент, що задовольняє конкретну потребу. • Формування вміння швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно оцінювати інформацію, вміння вірно та творчо використовувати дані для вирішення проблем. • Формування розуміння, усвідомлення ролі ефективного спілкування, створення та використання різних видів спілкування: усного, письмового та за допомогою мультимедіа-засобів в різноманітних формах та в різних умовах.

Опис оцінювання

Графік оцінювання

На початку проекту Визначення навчальних потреб учнів Спонукання учнів до самоспрямування у навчанні та співпраці. Мозкова атака. Обговорення Основних запитань. Перегляд презентації вчителя та її обговорення

Впродовж роботи над проектом Таблиця З-Х-Д Журнали спостережень.Збираю інформацію про те, як просувається навчання учнів. Анкетування. Консультації. Самостійна робота з формами оцінювання (само- та взаємооцінювання). Провожу моніторингові тести, слідкую за учнівським щоденником проекту.

Наприкінці роботи над проектом Перевірка рівня здобутих учнями знань та отриманих навичок Демонстрація (захист проекту), презентація Рольова гра Опитування Робота з таблицями «ЗХД» Підсумкове тестування, доповідь, презентація проекту і т.і Форма оцінювання публікації. Таблиця «ЗХД»

Діяльність учнів і вчителя

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Про мене

Мій внесок

Мої проекти

Портфоліо з теми

Мої файли

Мої закладки

ТРЕНІНГИ