Відмінності між версіями «Портфоліо проекту на тему: "Життя в середньовічному суспільстві"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Ім'я, прізвище)
(Фах, навчальний предмет)
Рядок 38: Рядок 38:
  
 
==Фах, навчальний предмет==
 
==Фах, навчальний предмет==
 
+
Учитель історії
  
 
==Навчальний заклад==
 
==Навчальний заклад==

Версія за 13:06, 31 січня 2013


Назва навчальної теми

"життя в середньовічному суспільстві"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

основний предмет - всесвітня історія, дотичні - географія, фізика, світові література.

Вік учнів, клас

вік учнів - 12 років, клас - 7-й.

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

проект відповідає основним державним стандартам вивчення курсу суспільних дисциплін. В ході підготовки необхідно виділити основні цілі і завдання відповідно програмовим вимогам. В даному проекті учні 7-го класу працюють над дослідженнями способу життя, основними обов’язками та роллю в середньовічному суспільстві різних верств населення: селян, дворянства та духовенства. В залежності від можливостей учнів результати роботи будуть представлені в формі публікації, вікі-статті чи комп’ютернлї презентаці. В ході планування та розробки основних концепцій проекту визначено необхідність висновків про закономірність розвитку людства разом з розвитком знарядь праці та техніки.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Стислий опис оцінювання

Учні створюють Т-таблицю, щоб порівняти і зіставити факти і вимисел. Вони використовують інформацію для того, щоб відобразити наявні знання і готовність до роботи над проектом. Т-таблиця публікується для учнів, щоб вони могли порівняти і зіставити факти й вимисел.

Учні створюють особисті і загальну схему З-Х-Д про життя в серед-ньовічній Європі. Схема використовується для оцінки початкових знань, мозкового штурму, обдумування дослідницьких питань і рефлексії. Використання З-Х-Д перевіряє готовність і зацікавленість учнів і в ході всього проекту підштовхує учнів до пізнання. Постановка питань дозволяє відстежувати просування учнів, тестувати розуміння і залучати учнів до мислення вищих рівнів. Питання задаються і усередині груп і в ході загальних конференцій. Крім того, учні постійно повертаються до Основних питань, що формують учбовий курс. Учні обговорюють нове знання в нових групах планують умови виконання роботи. Прогляньте план, щоб оцінити розуміння основ існування людей в середньовічному суспільстві і підготуйте відгук, пояснюючи помилки і нерозуміння. Учні переглядають і обговорюють план у кінці досліджень. Планую зустрічі для оцінки розуміння учнями наукових матеріалів і письмові роботи для забезпечення зворотного зв'язку, пояснення незрозумілих питань. Наперед заплановані питання і записи допомагають документувати оцінювання проекту. Нотатки про цікаві випадки У цих неформальних оцінюваннях містяться нотатки і спостереження про індивідуальну роботу і роботу в групі, необхідні для завершального оцінювання. Учні використовують Контрольний список оцінювання бюлетеня для оцінювання свого прогресу в роботі над бюлетенем. Учні оцінюють те, як вони працюють у групі. Оцінюються групові процеси і якість фінального продукту. Учні оцінюють письмові роботи один одного і дають розгорнену відповідь. Використовується для підтримки групових процесів. Учні аналізують усі дані про життя людей і приходять до висновку про якнайкращі умови для зростання. Використовується для оцінювання розуміння природно-наукових концепцій і процесів. Критерії оцінки допомагають учням самим оцінювати своє просування. Бланк критеріїв використовується і для завершального оцінювання.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Руденко Лілія Василівна

Фах, навчальний предмет

Учитель історії

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери