Відмінності між версіями «Портфоліо Романюк Валентини Василівни»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Оцінювання)
(Діяльність учнів та вчителя)
Рядок 30: Рядок 30:
 
=Діяльність учнів та вчителя=
 
=Діяльність учнів та вчителя=
  
Перед початком роботи над проектом вчитель ознайомлює учнів з проектною методикою за допомогою раніше створеного буклету, де чітко пояснюються що таке проект, що таке навчальний проект, якими ознаками він характеризується, які має форми та з яких етапів складається. Після ознайомлення вчитель демонструє презентацію, під час перегляду якої ознайомлює учнів з темою, метою проекту, ключовим, тематичними та змістовними питаннями, часом роботи над проектом та творчими групами, на які будуть поділені учні для роботи над проектом. На початку проекту проводиться вхідне опитування учнів(таблиця «ЗХД»), результати якого відображають ступінь обізнаності учнів з етикетом електронного листування. Результати своєї роботи та відповідь на ключове питання проекту учні висвітлюють в у власному [[http://svitklio.blogspot.com/ блозі]], який розробляють разом з учителем. Щоб відстежити прогрес у навчанні учнів в ході роботи над проектом учитель проводить поточне анкетування. Обдаровані учні у цей час працюють над побудовою діаграм, що висвітлюють результати проведеного ними опитування за тематикою проекту. Учнівський блог демонструється в кінці роботи над проектом. Кожна група представляє та захищає свою частину роботи.
+
Перед початком роботи над проектом вчитель ознайомлює учнів з проектною методикою за допомогою раніше створеного буклету, де чітко пояснюються що таке проект, що таке навчальний проект, якими ознаками він характеризується, які має форми та з яких етапів складається. Після ознайомлення вчитель демонструє презентацію, під час перегляду якої ознайомлює учнів з темою, метою проекту, ключовим, тематичними та змістовними питаннями, часом роботи над проектом та творчими групами, на які будуть поділені учні для роботи над проектом. На початку проекту проводиться вхідне опитування учнів(таблиця «ЗХД»), результати якого відображають ступінь обізнаності учнів з етикетом електронного листування. Результати своєї роботи та відповідь на ключове питання проекту учні висвітлюють в у власному [http://svitklio.blogspot.com/ блозі], який розробляють разом з учителем. Щоб відстежити прогрес у навчанні учнів в ході роботи над проектом учитель проводить поточне анкетування. Обдаровані учні у цей час працюють над побудовою діаграм, що висвітлюють результати проведеного ними опитування за тематикою проекту. Учнівський блог демонструється в кінці роботи над проектом. Кожна група представляє та захищає свою частину роботи.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Версія за 19:15, 25 грудня 2012

Назва навчальної теми

"Київська Русь наприкінці Х у першій половині ХІ століття"

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено
Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

Основний та другорядні навчальні предмети

Історія України

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис проекту

Учні здійснять заочну подорож у світ Кліо – найпрекраснішу країну Гардаріку (Київську русь). Приймаючи участь у подорожі учні повинні дізнатися про Київську Русь за часів князя Володимира Великого та Ярослава Мудрого. Дізнаються про політичний устрій та соціальний устрій. Приймаючи участь у театралізованих ділових іграх познайомляться з господарським життям і побутом жителів цієї країни. Використовуючи Інтернет-ресурси, якомога більше дізнаються про культуру Гардаріки.

План вивчення теми

План вивчення теми

План впровадження теми

Оцінювання

Важливою метою оцінювання є поліпшення навчання та інформування про хід навчання учнів. Оцінювання не є одноразовою подією, є безперервним процесом упродовж виконаннями учнями проекту. Оцінювання початкових знань та навичок (оцінювання навчальних потреб учнів) та оцінювання впродовж всього виконання проектів лежить в основі оцінювання проектного навчання та забезпечують для учнів можливість продемонструвати свої знання багатьма способами. Упродовж навчання за методом проектів за допомогою таких таких засобів оцінювання як «Організаційна діаграма», «Дошка запитань», Таблиця «ЗХД» я збиратиму інформацію про те, як просувається навчання учнів та наскільки успішно вони навчаються. По закінченню роботи над проектом учні повинні пройти тестування. Таке постійне оцінювання, яке починається з попереднього оцінювання знань та вмінь учнів на початку роботи в проектах і продовжується впродовж всього виконання учнями проектів називається формуючим оцінюванням.

Діяльність учнів та вчителя

Перед початком роботи над проектом вчитель ознайомлює учнів з проектною методикою за допомогою раніше створеного буклету, де чітко пояснюються що таке проект, що таке навчальний проект, якими ознаками він характеризується, які має форми та з яких етапів складається. Після ознайомлення вчитель демонструє презентацію, під час перегляду якої ознайомлює учнів з темою, метою проекту, ключовим, тематичними та змістовними питаннями, часом роботи над проектом та творчими групами, на які будуть поділені учні для роботи над проектом. На початку проекту проводиться вхідне опитування учнів(таблиця «ЗХД»), результати якого відображають ступінь обізнаності учнів з етикетом електронного листування. Результати своєї роботи та відповідь на ключове питання проекту учні висвітлюють в у власному блозі, який розробляють разом з учителем. Щоб відстежити прогрес у навчанні учнів в ході роботи над проектом учитель проводить поточне анкетування. Обдаровані учні у цей час працюють над побудовою діаграм, що висвітлюють результати проведеного ними опитування за тематикою проекту. Учнівський блог демонструється в кінці роботи над проектом. Кожна група представляє та захищає свою частину роботи.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Романюк Валентина Василівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель історії

Навчальний заклад

Валівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Місто\село, район, область

с. Валове, Криворізький район, Дніпропетровська область

Контактні дані

romanyukvv@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

З 17.12.12 по 29.12.12

Місце проведення тренінгу

Тренінг проводиться на базі Валівської СЗШ, у другій половині дня

Тренери

Хуторна Вікторія Анатоліївна

Тренінг за 10 версією "Навчання для майбутнього", с. Валове, Криворізького району, Дніпропетровської області