Відмінності між версіями «Портфоліо проекту "Мандрівка Африкою"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 24: Рядок 24:
 
[https://docs.google.com/file/d/0ByJmkzbi7xdydDl0cjlqaDlMcjg/edit План впровадження проекту]
 
[https://docs.google.com/file/d/0ByJmkzbi7xdydDl0cjlqaDlMcjg/edit План впровадження проекту]
  
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
+
=Оцінювання=
 
Оцінювання відбувається упродовж усієї навчальної теми, з метою  діагностування знаннь та мислення учнів,їх міркування.
 
Оцінювання відбувається упродовж усієї навчальної теми, з метою  діагностування знаннь та мислення учнів,їх міркування.
 
1. На початку проекту проводиться :
 
1. На початку проекту проводиться :

Версія за 15:22, 18 грудня 2012


Назва навчальної теми

Мандрівка Африкою

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Географія, інформатика

Вік учнів, клас

Учні віком 12-13 років, 7 клас

Стислий опис проекту

Навчальний проект «Мандрівка Африкою» створений для учнів 7-х класів. Метою цього проекту є засвоєння та закріплення знань учнями з теми «Африка». Основна увага при виконанні проекту буде приділятися формуванню у учнів:

  • умінь користуватись додатковими джерелами інформації, мережею Інтернет;
  • умінь робити висновки, творчо мислити, будувати логічні міркування, взаємодіяти між собою, рахуватися з думкою інших.

Учні будуть вивчати конкретні факти, творчо їх осмислювати та застосувати набуті знання. Працюючи в даному проекті учні у групах досліджуватимуть основні особливості природи материка. Наприкінці проекту учні презентують свій кінцевий продукт на відкритому заході - конференції для учнів паралельних класів, батьків. В результаті проекту кожна група створює газету для учнів паралельних класів, щоб зацікавити їх роботою у проекті та спонукати до пошуку, дослідження в галузі географії. Газета може використовуватися учнями 11 класу при підготовці до ЗНО(як узагальнюючий матеріал з теми).

План вивчення теми

План вивчення теми

План впровадження проекту

План впровадження проекту

Оцінювання

Оцінювання відбувається упродовж усієї навчальної теми, з метою діагностування знаннь та мислення учнів,їх міркування. 1. На початку проекту проводиться : •Діагностика навчальних потреб учнів та рівня їх фактичних знань з теми. Актуалізація знань та оцінка первинного досвіду учнів буде здійснюватися вчителем за допомогою опитування учнівтесту та бесіди з дітьми. Тема проекту презентується дітям за допомогою вступної презентації. На цьому етапі учні заповнюють перший та другий стовпчики таблиці «ЗХД»(Знаю,Хочу дізнатися, Дізнався). Учні за власним бажанням об’єднуються в групи для детального вивчення материка, пошуку відповідей на проблемні питання. Обов’язково обговорюються критерії оцінювання їх діяльності. 2.Впродовж роботи над проектом: В ході роботи над проектом учитель інструктує учнів, щодо безпечної роботи в Інтернетіправила безпеки в Інтернеті. Учитель проводить консультації для того,щоб відслідкувати хід виконання роботи в групах. Під час консультацій використовуються контрольні списки та підказки для спрямування самостійності учнів у проекті.Учні працюють з формами оцінювання(метод Фостера,форма самооцінки успішності своєї роботи в групі.Йде спонукання учнів до самопізнання.Учні відповідають наконтрольний список питань щодо оцінювання свого вкладу в групову роботу.В ході роботи над проектом учитель веде спостереження за роботою дітей в групі. 3.По завершенню проекту проводиться: •Оцінювання створених учнями робіт. На цьому етапі за допомогою опитування визначається рівень здобутих знань та отриманих навичок учнів.Обов’язково виставляють оцінки за критеріями, які учні отримали на початку проекту. Учні заповнюють третій стовпчик таблиці «ЗХД» (Знаю,Хочу дізнатися, Дізнався).Оцінюється вклад кожного учня в групову роботу за контрольним списком). Учні за допомогою підсумкової публікації(газети) демонструють та захищають свій проектний продукт. Оцінюються результати роботи над проектомформа оціннювання створення газетта заповнюється форма підсумкової самооцінки якості проведенного дослідження Кінцевою метою усього процесу роботи над проектом є допомога учням стати більш самостійними та незалежними для того, щоб слідкувати, контролювати , та управляти власним навчанням. Цього можна досягти за допомогою сучасних комп’ютерних технологій та опануванням навичок самоспрямованості

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери