Відмінності між версіями «Користувач:Stellla11»
Матеріал з Iteach WIKI
| Рядок 1: | Рядок 1: | ||
{| class=rimage | {| class=rimage | ||
| − | |[[Зображення:Моє фото | + | |[[Зображення:Моє фото Моё111.jpg|thumb|200 px|left|]] |
|- | |- | ||
|''Підпис під зображенням.'' | |''Підпис під зображенням.'' | ||
Версія за 19:24, 12 січня 2011
| Підпис під зображенням. |
Файл:Моё111.jpg
Моє фото
Про мене
Козаченко Світлана Яківна
Комунальний заклад "Тернівський ліцей" м.Кривий Ріг
Вчитель математики
Мій внесок
Корисні посилання
Мені подобається сайт "odnoklasniki.ru". Там я маю змогу спілкуватись зі своїми добрими друзями, переглядати фото їх дітей, юності, університетські роки... Маю можливість згадати свою юність.