Відмінності між версіями «Портфоліо проекта Перепелиця О.М.»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
(Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи))
 
Рядок 36: Рядок 36:
  
 
[http://nvk99-osvita.blogspot.com/ Блог учнів 7-Б класу НВК № 99]
 
[http://nvk99-osvita.blogspot.com/ Блог учнів 7-Б класу НВК № 99]
 +
 +
 +
Учні читають повість „Гуси-лебеді летять” М. Стельмаха. Для кращого розуміння,усвідомлення твору вони будуть виразно читати його, аналізувати цей художній твір, відповідати на питання.
 +
1. Для виявлення рівня осмислення тексту учні пройдуть тестування.
 +
2. Діти будуть визначати характерні риси повісті; усно та письмово висловлювати власні оцінки щодо прочитаного, творчо його переосмислювати.
 +
3. Вони знайомляться з матеріалом „ Літературознавчого словника-довідника” відповідно до нашої теми, намагаються опрацьований матеріал співставити із завданнями даного проекту. 
 +
4. Діти досліджують історію питання „У чому полягає єдність світу природи і світу дитячої душі?” на основі повісті М. Стельмаха „ Гуси-лебеді летять ” .
 +
5. Вони співпрацюють з учнями усього класу для знаходження рішення. Учні самостійно створюють презентацію або публікацію щодо власного рішення. Потім хлопці та дівчата обмінюються нею з іншими однокласниками.
 +
 +
                              1 тиждень
 +
1. Діти 7 класу читають повість М. Стельмаха „ Гуси-лебеді летять ”. Вчитель знайомить їх з методом проектів. 
 +
2. Учні  переглядають  презентацію, яку підготував вчитель для зацікавлення, формування мотивації. Вони визначають сильні й слабкі сторони, на які вони повинні звернути увагу під час виконання нашого проекту. Вчитель рекомендує школярам сформувати цілі, які допоможуть досягти успіху у роботі над проектом.
 +
3. Діти збирають інформацію в літературі,Інтернеті та інших джерелах.
 +
                              2 тиждень
 +
4.Огляд та обговорення проекту з учнями. Оцінювання й аналіз знайдених матеріалів з метою створення малих груп за інтересами,вподобаннями.  учнів  та їх баченням щодо застосування отриманої  інформації. Діти за інтересами об’єднуються в групи.
 +
5. Учні  працюють з учительською презентацією .
 +
6. Працюючи в малих групах, учні аналізують матеріал, знайдений з різних джерел,за обраними критеріями. Вони відбирають матеріал для створення  власної презентації.
 +
7.Учні  проектують  зміст  презентації, сканують  необхідні фото,підбирають ілюстрації до твору. Діти займаються її дизайном й оформленням.
 +
8. Учні  створюють власні публікації, буклети щодо нашої теми. Ці інформаційні матеріали будуть використовуватися для інформування  однокласників та батьків про результати виконання проекту.
 +
9. Діти демонструють презентації, створені різними групами. Цей процес супроводжується оцінюванням. Потім учні об’єднуються у єдину групу, щоб створити веб-сайт,на якому відслідковується процес роботи над нашим проектом.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Поточна версія на 17:21, 30 листопада 2012


Назва навчальної теми

Назва проекту: У чому полягає єдність світу природи і світу дитячої душі?(За повістю М.Стельмаха „Гуси-лебеді летять”)

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Українська література,українська мова, інформатика.

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 р.

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

За допомогою даного проекту з української літератури для учнів 7 класу діти повинні дослідити, як у повісті поєднується світ природи зі світом головного героя твору (Михайлика) у його поведінці, роздумах, переживаннях та вчинках. Учні на уроках та в позаурочний час спробують довідатись про єдність світу природи і світу дитячої душі, усвідомити ідейно-художню привабливість повісті „ Гуси-лебеді летять ”, її естетичне, виховне значення, багато іншого та цікавого, застосовуючи знання з української літератури, знання комп’ю-терних технологій. За результатами дослідницької роботи буде створено презентацію, веб-сторінку та публікацію.

План вивчення теми (вставити файл)

План впровадження теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Під час вивчення даної теми проводиться опитування, оцінювання, щоб допомогти учням розвивати навички мислення вищих рівнів, розробляти зміст учнівських проектів, здійснювати моніторинг власного навчання. Діти використовують Контрольний список блогу,публікації, вікі-статті в залежності від того, яку форму представлення результатів роботи в проекті. Вони обирають, щоб скеровувати своє навчання, відслідковувати тенденції, здійснювати самооцінку свого просування у навчанні. З цією метою використовуються нагадування, підказки, що використовуватимуться під час роботи над проектом, наприкінці її. План вивчення теми, Самоспрямування -нагадування, підказки з Оцінювання здійснюється вчителем щоденно на основі спостережень за допомогою контрольних списків спільної роботи, перегляду продуктів діяльності учнів. Регулярно ведеться читання блогу дослідження. В кінці роботи над проектом здійснюється самооцінювання роботи в проекті кожного школяра за допомогою Контрольного списку запитань до рефлексії наприкінці роботи над даним проектом.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Учнівський буклет, сторінка 1

Учнівський буклет, сторінка 2

Учительська презентація

Мережевий опитувальник

Публікаця учнівська стор.1

Публікаця учнівська стор.2

Блог учнів 7-Б класу НВК № 99


Учні читають повість „Гуси-лебеді летять” М. Стельмаха. Для кращого розуміння,усвідомлення твору вони будуть виразно читати його, аналізувати цей художній твір, відповідати на питання. 1. Для виявлення рівня осмислення тексту учні пройдуть тестування. 2. Діти будуть визначати характерні риси повісті; усно та письмово висловлювати власні оцінки щодо прочитаного, творчо його переосмислювати. 3. Вони знайомляться з матеріалом „ Літературознавчого словника-довідника” відповідно до нашої теми, намагаються опрацьований матеріал співставити із завданнями даного проекту. 4. Діти досліджують історію питання „У чому полягає єдність світу природи і світу дитячої душі?” на основі повісті М. Стельмаха „ Гуси-лебеді летять ” . 5. Вони співпрацюють з учнями усього класу для знаходження рішення. Учні самостійно створюють презентацію або публікацію щодо власного рішення. Потім хлопці та дівчата обмінюються нею з іншими однокласниками.

                             1	тиждень 

1. Діти 7 класу читають повість М. Стельмаха „ Гуси-лебеді летять ”. Вчитель знайомить їх з методом проектів. 2. Учні переглядають презентацію, яку підготував вчитель для зацікавлення, формування мотивації. Вони визначають сильні й слабкі сторони, на які вони повинні звернути увагу під час виконання нашого проекту. Вчитель рекомендує школярам сформувати цілі, які допоможуть досягти успіху у роботі над проектом. 3. Діти збирають інформацію в літературі,Інтернеті та інших джерелах.

                             2 тиждень

4.Огляд та обговорення проекту з учнями. Оцінювання й аналіз знайдених матеріалів з метою створення малих груп за інтересами,вподобаннями. учнів та їх баченням щодо застосування отриманої інформації. Діти за інтересами об’єднуються в групи. 5. Учні працюють з учительською презентацією . 6. Працюючи в малих групах, учні аналізують матеріал, знайдений з різних джерел,за обраними критеріями. Вони відбирають матеріал для створення власної презентації. 7.Учні проектують зміст презентації, сканують необхідні фото,підбирають ілюстрації до твору. Діти займаються її дизайном й оформленням. 8. Учні створюють власні публікації, буклети щодо нашої теми. Ці інформаційні матеріали будуть використовуватися для інформування однокласників та батьків про результати виконання проекту. 9. Діти демонструють презентації, створені різними групами. Цей процес супроводжується оцінюванням. Потім учні об’єднуються у єдину групу, щоб створити веб-сайт,на якому відслідковується процес роботи над нашим проектом.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Перепелиця Олена Миколаївна

Фах, навчальний предмет

Учитель української мови та літератури, спеціаліст другої категорії.

Навчальний заклад

КЗО НВК № 99, м. Дніпропетровська

Місто\село, район, область

м. Дніпропетровськ

Контактні дані

elenaperepelica817@gmail.com

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

20.11.2012-01.12.2012

Місце проведення тренінгу

м. Дніпропетровськ. КЗО НВК №99

Тренери

Тренер - Мухіна Лілія Анатоліївна. Тренінг проводиться на базі КЗО НВК №99 у кабінеті № 133.