Відмінності між версіями «Портфоліо з теми "Найчарівніший у мовному царстві"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Стислий опис проекту (скопіювати з Плану))
(Оцінювання (стислий опис і інструменти))
Рядок 14: Рядок 14:
  
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 
=Оцінювання (стислий опис і інструменти)=
 +
 +
Протягом виконання  проекту проводиться оцінювання для того,  щоб стимулювати розвиток в учнів навичок мислення 21ст. при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. На початку роботи через проведення вправи «Асоціативний кущ» та заповнення таблиці З-Х-Д визначається рівень знань учнів щодо спільних ознак дієприслівника і прислівника, дієслова і дієприслівника. Безперечно, учні хочуть дізнатися про дієприслівник як особливу форму дієслова, його синтаксичну роль, дієприслівниковий зворот, творення дієприслівників доконаного і недоконаного видів. У цілому відбувається обговорення ключового і тематичних питань та  ведення обліку відповідей учнів з метою подальшого планування роботи. Впродовж вивчення теми школярі працюють над своїм блогом. Кінцева оцінка за тему виставляється з урахуванням оцінок за буклет, блог, презентацію.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=
 
=Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)=

Версія за 08:44, 26 листопада 2012


Назва навчальної теми

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Вік учнів, клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Цей проект з української мови у 7 класі буде розроблятися під час вивчення теми «Дієприслівник як особлива форма дієслова» та в позаурочний час. У процесі вирішення проблемних питань вони будуть працювати по групах, порівнювати, аналізувати . Втілюючи проект у навчально- виховний процес з української мови, учні виконуватимуть практичні і творчі роботи, складатимуть речення за схемами, творитимуть нові слова із використанням дієприслівника, виправлятимуть граматичні помилки у текстах, досліджуватимуть правила правопису, будуть виконувати синтаксичний розбір речень,складати асоціативний кущ, визначати роль дієприслівника у реченні, узагальнювати результати. Учні працюватимуть у малих групах, щоб планувати та розробляти проектні продукти, які б стосувалися обраного ними питання. Вони будуть презентувати свою роботу у формі публікації, вікі – сайту, блогу.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Протягом виконання проекту проводиться оцінювання для того, щоб стимулювати розвиток в учнів навичок мислення 21ст. при розробці змісту учнівських проектів та здійснювати моніторинг власного навчання. На початку роботи через проведення вправи «Асоціативний кущ» та заповнення таблиці З-Х-Д визначається рівень знань учнів щодо спільних ознак дієприслівника і прислівника, дієслова і дієприслівника. Безперечно, учні хочуть дізнатися про дієприслівник як особливу форму дієслова, його синтаксичну роль, дієприслівниковий зворот, творення дієприслівників доконаного і недоконаного видів. У цілому відбувається обговорення ключового і тематичних питань та ведення обліку відповідей учнів з метою подальшого планування роботи. Впродовж вивчення теми школярі працюють над своїм блогом. Кінцева оцінка за тему виставляється з урахуванням оцінок за буклет, блог, презентацію.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери