Відмінності між версіями «Пропозиції щодо представлення досвіду впровадження програми INTEL® «Навчання для майбутнього» в області під час виставки»
Iskrina (обговорення • внесок) |
Тамара (обговорення • внесок) |
||
| Рядок 13: | Рядок 13: | ||
|- | |- | ||
|'''АР Крим''' | |'''АР Крим''' | ||
| − | |1 | + | |1 Впровадження освітньої програми "Навчаемося з Интел" |
|2 | |2 | ||
|3 | |3 | ||
Версія за 20:44, 30 березня 2008
Просимо внести свої пропозиції, зазначивши у відповідній клітинці таблиці назву досвіду (навчальний заклад) і подати коротку анотацію досвіду, що буде представлений. Для цього необхідно: зареєструватися (чи увійти в систему), написнути на закладку «Редагувати»
У вікні, що відкриється, треба знайти назву вибраної області України (наприклад, АР Крим, вписати свої пропозиції у відповідний рядок під назвою області (1, 2, чи 3 - див. нижче). Рядок 1 заповнємо, якщо Ваша пропозиція відноситься до "ІКТ в середній школі", рядок 2 - якщо пропозиція відноситься до "ІКТ в профтехосвіті", пропозицію стосовно розділу "ІКТ у вищій педагогічній освіті" розміщуємо в рядку 3.
Після закінчення роботи треба натиснути кнопку "Показати попередній варіант", виправити можливі помилки у віконечку знизу, потім зберегти таблицю, натиснувши кнопку "Зберегти статтю"
| Область | ІКТ в середній школі | ІКТ в профтехосвіті | ІКТ у вищій педагогічній освіті | ||
| АР Крим | 1 Впровадження освітньої програми "Навчаемося з Интел" | 2 | 3 | ||
| Вінницька | |||||
| Волинська | |||||
| Дніпропетровська | |||||
| Донецька | |||||
| Житомирська | |||||
| Закарпатська | |||||
| Запорізька | |||||
| Івано-Франківська | |||||
| Київська | |||||
| Кіровоградська | 3 Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського - "Реалізація ідей Василя Сухомлинського в рамках програми"; Олександрійська гімназія - інтернат "Роль Програми Intel Навчання для майбутнього для організації міжнародних телекомунікаційних проектів"; НВК "ЗШ І-ІІІ ст.№25, природничо-математичний ліцей") | 1 Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського | |||
| Луганська | |||||
| Львівська | |||||
| Миколаївська | |||||
| Одеська | |||||
| Полтавська | |||||
| Рівненська | |||||
| Сумська | |||||
| Тернопільська | |||||
| Харківська | |||||
| Херсонська | |||||
| Хмельницька | |||||
| Черкаська | Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини "Сворення і модерування персональних сайтів". Створення сайтів на готових платформах і розміщення їх на безкоштовних хостингах. Наприклад на www.ucoz.ru | ||||
| Чернівецька | |||||
| Чернігівська | |||||
| м.Київ | |||||
| м.Севастополь |