Відмінності між версіями «Портфоліо Дягло Наталії Валеріївни з теми: «Сад запахів»»
(→Опис оцінювання) |
(→Опис оцінювання) |
||
Рядок 32: | Рядок 32: | ||
=Опис оцінювання= | =Опис оцінювання= | ||
− | Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою. Оцінювання ґрунтується на розроблених вчителем для учнів формах. Вчитель проводить [https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dG51QkNJMWMxQ2hyQlN6aXlXZTNMamc6MQ#gid=0 вхідне опитування], також буде вести [https://docs.google.com/file/d/0BycQ7eF-g6qvcGVrTVpFOE1qTW8/edit графік оцінювання]. Також керівником проекту буде запропонований [https://docs.google.com/document/d/1sHHy3PR0P8oSBY14iwS9EBYQ1irnMyJV2xhWD4K9yG8/edit асоціативний кущ] та [https://docs.google.com/file/d/0BycQ7eF-g6qvT0pPS0NEX00tX3M/edit презентація основних питань курсу]. Учні будуть [https://docs.google.com/file/d/0BycQ7eF-g6qvVDNFcTZ6X3BWZjg/edit самооцінювати свою діяльність у проекті], а також оцінюються їх знання та вміння на кінцевому етапі. Учні використовують таблицю ЗХД для моніторингу розуміння своєї участі у проекті. Також буде оцінена [https://docs.google.com/file/d/0BycQ7eF-g6qvZW1UZkpSbDBLM0k/edit організація спільної роботи учнів], яка не тільки дозволяє їм на практиці використовувати різні процеси і стратегії мислення, але і надає прекрасну можливість оцінити ці навички. Учнями розробляється власний блог, який обов’язково буде оцінений. | + | Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою. Оцінювання ґрунтується на розроблених вчителем для учнів формах. Вчитель проводить [https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dG51QkNJMWMxQ2hyQlN6aXlXZTNMamc6MQ#gid=0 вхідне опитування], також буде вести [https://docs.google.com/file/d/0BycQ7eF-g6qvcGVrTVpFOE1qTW8/edit графік оцінювання]. Також керівником проекту буде запропонований [https://docs.google.com/document/d/1sHHy3PR0P8oSBY14iwS9EBYQ1irnMyJV2xhWD4K9yG8/edit асоціативний кущ] та [https://docs.google.com/file/d/0BycQ7eF-g6qvT0pPS0NEX00tX3M/edit презентація основних питань курсу]. Учні будуть [https://docs.google.com/file/d/0BycQ7eF-g6qvVDNFcTZ6X3BWZjg/edit самооцінювати свою діяльність у проекті], а також оцінюються їх знання та вміння на кінцевому етапі. Учні використовують [https://docs.google.com/file/d/0BycQ7eF-g6qvSkx5XzJmMWs2UXM/edit таблицю ЗХД] для моніторингу розуміння своєї участі у проекті. Також буде оцінена [https://docs.google.com/file/d/0BycQ7eF-g6qvZW1UZkpSbDBLM0k/edit організація спільної роботи учнів], яка не тільки дозволяє їм на практиці використовувати різні процеси і стратегії мислення, але і надає прекрасну можливість оцінити ці навички. Учнями розробляється власний блог, який обов’язково буде оцінений. |
=Діяльність учнів та вчителя= | =Діяльність учнів та вчителя= |
Версія за 11:48, 2 листопада 2012
Зміст
Назва проекту
САД ЗАПАХІВ
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Біологія, креслення, технології, українська мова і література
Навчальна тема
Різновидність рослин
Вік учнів, клас
1-12 класи
Стислий опис проекту
Даний проект стосується створення учнями спеціальної школи-інтернату для слабозорих дітей власного САДУ ЗАПАХІВ. Для участі у проекті запрошуються учні 1-12 класів, тому що САД має 12 ділянок і кожен клас буде доглядати за своєю ділянкою. Учні об’єднуються у групи за власним бажанням. Діти будуть шукати інформацію у друкованих джерелах, Інтернеті, порівнюючи якість надання інформації цими джерелами. Розроблювати декілька варіантів план-схеми розташування квітів, арок, доріжок тощо САДУ за певними рекомендаціями та після порівняння та обговорення вибрати оптимальний для своєї школи. Добирати квіти за отриманою інформацією, дізнаватись як за ними доглядати, на якій відстані саджати тощо. З метою висвітлення результатів своєї роботи учні створять власний блог. Доречі, під час участі у проекті діти також будуть проходити курс лікування, так як у перелік квітів і рослин входять лікарські.
Повний План вивчення теми
Навчальні цілі
Проект призначений для дітей з вадами зору, тому що у процесі роботи над садом запахів діти удосконалюють своє сприйняття природи, спілкування з елементами природи. Вчаться розрізняти запахи для того, що їх класифікувати за групами, та створити свій власний САД ЗАПАХІВ. Вчитель оцінює роботу учнів за допомогою схем, таблиць. Учні вчаться аналізувати які квіти висаджують за класами запахів, працювати в групі, оцінювати результати своєї роботи впродовж всього проекту. Для того, щоб висвітлити результати свого дослідження, діти проведуть відкритий святковий вечір з екскурсією по саду, а також будуть створювати власний блог. Цей проект – довготривалий, адже з метою слідкування, удосконалення САДУ можуть приєднуватись інші учні, вчителі, батьки.
Опис оцінювання
Оцінювання відбувається упродовж всього навчання за темою. Оцінювання ґрунтується на розроблених вчителем для учнів формах. Вчитель проводить вхідне опитування, також буде вести графік оцінювання. Також керівником проекту буде запропонований асоціативний кущ та презентація основних питань курсу. Учні будуть самооцінювати свою діяльність у проекті, а також оцінюються їх знання та вміння на кінцевому етапі. Учні використовують таблицю ЗХД для моніторингу розуміння своєї участі у проекті. Також буде оцінена організація спільної роботи учнів, яка не тільки дозволяє їм на практиці використовувати різні процеси і стратегії мислення, але і надає прекрасну можливість оцінити ці навички. Учнями розробляється власний блог, який обов’язково буде оцінений.