Відмінності між версіями «Портфоліо проекту з фізики "Фізичні властивості речовини в твердих, рідинних та газових станах"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Ім'я, прізвище)
(Діяльність учнів та вчителя)
Рядок 24: Рядок 24:
  
 
=Діяльність учнів та вчителя=
 
=Діяльність учнів та вчителя=
''Учні:''
+
Перед початком проекту вчитель збирає дозволи від батьків на використання учнями Інтернету. Щоб побачити та оцінити попередні знання учнів, вчитель пропонує виконати завдання «ЗХД», вправи «Асоціативний кущ». Далі вчитель, демонструючи презентацію, пропонує учням замислитись над ключовими запитаннями проекту. За бажанням, учні об’єднуються в 5 груп по 4-5 чол., згідно обраної теми. Кожна група отримала свої завдання. Одна з груп, як результат своєї діяльності створить блог.
1.Учні обговорюють хід проекту.
+
Отримавши інструкцію, щодо пощуку інформації в Інтернеті, учні збирають необхідний матеріал, користуючись Інтернет-джерелами та друкованими джерелами з своїх тем. Учні критично оцінюють ресурси Інтернету, обираючи для використання у своїх дослідженнях ті, які є достовірними і яким можна довіряти, вони оцінюють веб-сайти за формами оцінювання Інтернет-джерел. Вчитель проводить консультації з окремими учнями та групами для відповідей на їх запитання, обговорення їх тем, пояснює, як вони можуть відслідковувати прогрес у роботі та планувати свою роботу, та як буде відбуватися оцінювання їх мислення вищих рівнів. Вчитель також оцінює діяльність учнів, вносячи дані у відомість.
2.Об'єднуються в групи, розподіляють обов'язки.
+
3.Працюють з джерелами інформації.
+
4.Вчаться створювати презентацію Power Point, публікацію, веб-сайт.
+
5.Проводять досліди, розвязують задачи.
+
6.Обробляють та аналізують зібраний матеріал, виконують розрахунки, складають таблиці.
+
7.Роблять загальні висновки.
+
''Вчитель:''
+
1.Знайомить учнів з презентацією, організовує дискусію на тему проекту.
+
2.Виступає в ролі консультанта, координуючи діяльність кожної групи і в разі необхідності окремих учнів.
+
3.Організовує захист дітьми проекту.
+
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Версія за 19:53, 23 жовтня 2012


Назва проекту

"Туристична індустрія"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Географія

Навчальна тема

Проект з предмету "Географія" для 10 класу, тема "Світове господарство"

Вік учнів, клас

8 клас, 13-14 років

Стислий опис проекту

У ході проекту учні отримують знання про шкоду фастфудів, зможуть визначати склад і калорійність блюд швидкого харчування. Зможуть оцінювати своє живлення і вибирати корисні продукти для живлення; пропагувати раціональне, здорове харчування. Навчаться складати презентацію в режимі Power Point, публікацію, веб-сайт. Учні сформують вміння планувати свою діяльність, розподіляти обов'язки і погоджувати свою діяльність з діяльністю усієї групи. Учні розвиватимуть комунікативні навички. Отримають навички уміння працювати з різними джерелами інформації. Удосконалять уміння використання комп'ютерних технологій. Навчаться оцінювати свою роботу за запропонованими критеріями вчителя.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

Учні отримують знання про шкоду фастфудів, зможуть визначати склад і калорійність блюд швидкого харчування. Зможуть оцінювати своє живлення і вибирати корисні продукти для живлення; пропагувати раціональне, здорове харчування. Навчаться створювати презентацію в режимі Power Point, публікацію, веб-сайт. Учні сформують вміння планувати свою діяльність, розподіляти обов'язки і погоджувати свою діяльність з діяльністю усієї групи. Учні розвиватимуть комунікативні навички. Отримають навички уміння працювати з різними джерелами інформації. Удосконалять уміння використання комп'ютерних технологій. Навчаться оцінювати свою роботу за запропонованими критеріями вчителя.

Опис оцінювання

Використання запитань впродовж вивчення теми для з’ясування розуміння учнями основних завдань проекту. Визначення попередній знань щодо теми за допомогою соціологічного опиту. Використання учнями інструкцію щодо виконання проекту, яка допоможе їм послідовно виконати завдання проекту. Ця інструкція також може слугувати документом для підсумкового оцінювання роботи учнів. До закінчення створення проекту назначаються консультації, бесіди з вчителем та однокласниками, щоб надати авторам проекту зворотній зв'язок щодо його покращення. Використання форм оцінювання проекту для підсумкового оцінювання. Оцінка вкладу кожного учня у створенні проекту. Оцінка учнів під час обговорення ключового питання «Чому люди хворіють, рано старіють і живуть в стражданнях?».

Діяльність учнів та вчителя

Перед початком проекту вчитель збирає дозволи від батьків на використання учнями Інтернету. Щоб побачити та оцінити попередні знання учнів, вчитель пропонує виконати завдання «ЗХД», вправи «Асоціативний кущ». Далі вчитель, демонструючи презентацію, пропонує учням замислитись над ключовими запитаннями проекту. За бажанням, учні об’єднуються в 5 груп по 4-5 чол., згідно обраної теми. Кожна група отримала свої завдання. Одна з груп, як результат своєї діяльності створить блог. Отримавши інструкцію, щодо пощуку інформації в Інтернеті, учні збирають необхідний матеріал, користуючись Інтернет-джерелами та друкованими джерелами з своїх тем. Учні критично оцінюють ресурси Інтернету, обираючи для використання у своїх дослідженнях ті, які є достовірними і яким можна довіряти, вони оцінюють веб-сайти за формами оцінювання Інтернет-джерел. Вчитель проводить консультації з окремими учнями та групами для відповідей на їх запитання, обговорення їх тем, пояснює, як вони можуть відслідковувати прогрес у роботі та планувати свою роботу, та як буде відбуватися оцінювання їх мислення вищих рівнів. Вчитель також оцінює діяльність учнів, вносячи дані у відомість.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Парійчук Любов Павлівна

Фах, навчальний предмет

вчитель географії

Навчальний заклад

Червоноградський НВК №13

Місто\село, район, область

Львівська область, м.Червоноград

Контактні дані

Дати проведення тренінгу

жовтень 2012

Місце проведення тренінгу

ЧНВК №13

Тренери

Дуброва Т.В., Теслюк Н.Ю.