Відмінності між версіями «Портфоліо Полієнко Вікторія»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Стислий опис проекту)
(Опис оцінювання)
Рядок 26: Рядок 26:
  
 
=Опис оцінювання=
 
=Опис оцінювання=
 +
Підготовка
 +
Попросіть учнів підготувати наперед журнали спостережень та досліджень, щоб робити нотатки, занотовувати свої спостереження, і думати над питаннями і спільними дискусіями у рамках навчального проекту.
 +
Вступ до теми «Граматичні часи дієслів”
 +
1. Оголосіть та поясніть тему для учнів, попросивши їх перелічити часи, які їм відомі. Дайте їм час довідатися як їх ідентифікувати. Придбайте довідники, щоб допомогти учням ідентифікувати часи дієслів
 +
2. Сплануйте підвищенню інтересу учнів до вивчення граматики. Допоможіть учням навчитися визначити часи та правила їх вживання.
 +
1. Тепер учні готові досліджувати тематичне запитання. По-перше, необхідно забезпечити учнів копіями електронних таблиць, у яких міститься інформація про потрібні часи.Використовуйте цей документ, щоб допомогти учням навчитися користуватися електронними таблицями для введення даних і створення таблиць, якщо вони ще не використовували програмне забезпечення для створення електронних таблиць.
 +
2. Після того як дані введені, учні можуть виконати свої  таблиці, щоб зробити аналіз отриманих результатів. Заохочуйте учнів зосередитися на створенні інформативних та наочних діаграм, які можуть бути використані для інтерпретації даних.
 +
Діяльність спільноти
 +
1. Усім класом виберіть, кому вони будуть демонструвати свої презентації.
 +
2. Навчіть учнів готувати та проводити виступи для представлення презентацій для Центру та інших аудиторій. Дайте учням завдання використовувати форму зворотного зв’язку для оцінювання своїх презентацій, вносити зміни, і готуватися належним чином. Кожен автор презентації повинен отримувати зворотний зв'язок принаймні від одного однокласника щодо слайдів, які вони представляють або щодо презентації в цілому.
 +
3. Запросіть учнів створити інформаційний бюлетень. Перегляньте контрольний список інформаційного бюлетеню разом з учнями та розкажіть як його використовувати, щоб організовувати та планувати свою роботу. Учні можуть придумувати ідеї для статей, пов'язані з їхньою проектною роботою.
 +
4. Після представлення даних для різних груп учні отримають реакцію громадськості щодо зібраних даних.
 +
5. Нарешті, нехай учні інформують широку аудиторію, створивши вікі-сайт з рекомендаціями для діяльності спільноти.
 +
6. Повернення до Ключового запитання
 +
Для завершення навчальної теми попросіть учнів повернутися у своїх журналах знову до Ключового запитання. Заохочуйте учнів повернутися до своїх перших відповідей на Ключове запитання та подивитися, чи змінилася відповідь під час вивчення теми. Попросіть їх розглянути, як отримана інформація та досвід вплинули на їх початкові думки. Заохочуйте обговорення серед однокласників для поглиблення знань, обміну думками та подальшого розвитку їх мислення.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя=
 
=Діяльність учнів та вчителя=

Версія за 13:57, 28 вересня 2012

[[

Назва проекту

"Подорож у часі"

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

англійська мова, інформатика

Навчальні цілі

• Формування в учнів навичок самостійної роботи; • Розвиток навичок усвідомленого аналізу; • Здатність самостійно робити висновки та підводити підсумки роботи; • Учні навчаться використовувати інтернет з метою пошуку інформації, обміну думками та розширення світогляду.

Вік учнів, клас

12- 13 років, учні 7-их класів

Стислий опис проекту

Учні виконують проектну роботу з граматики англійської мови. Самостійно проводять дослідження за поданою темою та аналізують свою роботу. За допомогою додаткової літератури та мережі Інтернет, займаються пошуком та обробкою інформації. При виконанні проекту, учні можуть користуватися допомогою носія іноземної мови – міс Кетрін. Завдяки цьому в них зв’явиться можливысть більш детально вивчити всі нюанси граматики та лексики англійської мови Зрозуміють необхідність вивчення іноземних мов та ролі ІКТ в освітньому процесі.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

Опис оцінювання

Підготовка Попросіть учнів підготувати наперед журнали спостережень та досліджень, щоб робити нотатки, занотовувати свої спостереження, і думати над питаннями і спільними дискусіями у рамках навчального проекту. Вступ до теми «Граматичні часи дієслів” 1. Оголосіть та поясніть тему для учнів, попросивши їх перелічити часи, які їм відомі. Дайте їм час довідатися як їх ідентифікувати. Придбайте довідники, щоб допомогти учням ідентифікувати часи дієслів 2. Сплануйте підвищенню інтересу учнів до вивчення граматики. Допоможіть учням навчитися визначити часи та правила їх вживання. 1. Тепер учні готові досліджувати тематичне запитання. По-перше, необхідно забезпечити учнів копіями електронних таблиць, у яких міститься інформація про потрібні часи.Використовуйте цей документ, щоб допомогти учням навчитися користуватися електронними таблицями для введення даних і створення таблиць, якщо вони ще не використовували програмне забезпечення для створення електронних таблиць. 2. Після того як дані введені, учні можуть виконати свої таблиці, щоб зробити аналіз отриманих результатів. Заохочуйте учнів зосередитися на створенні інформативних та наочних діаграм, які можуть бути використані для інтерпретації даних. Діяльність спільноти 1. Усім класом виберіть, кому вони будуть демонструвати свої презентації. 2. Навчіть учнів готувати та проводити виступи для представлення презентацій для Центру та інших аудиторій. Дайте учням завдання використовувати форму зворотного зв’язку для оцінювання своїх презентацій, вносити зміни, і готуватися належним чином. Кожен автор презентації повинен отримувати зворотний зв'язок принаймні від одного однокласника щодо слайдів, які вони представляють або щодо презентації в цілому. 3. Запросіть учнів створити інформаційний бюлетень. Перегляньте контрольний список інформаційного бюлетеню разом з учнями та розкажіть як його використовувати, щоб організовувати та планувати свою роботу. Учні можуть придумувати ідеї для статей, пов'язані з їхньою проектною роботою. 4. Після представлення даних для різних груп учні отримають реакцію громадськості щодо зібраних даних. 5. Нарешті, нехай учні інформують широку аудиторію, створивши вікі-сайт з рекомендаціями для діяльності спільноти. 6. Повернення до Ключового запитання

Для завершення навчальної теми попросіть учнів повернутися у своїх журналах знову до Ключового запитання. Заохочуйте учнів повернутися до своїх перших відповідей на Ключове запитання та подивитися, чи змінилася відповідь під час вивчення теми. Попросіть їх розглянути, як отримана інформація та досвід вплинули на їх початкові думки. Заохочуйте обговорення серед однокласників для поглиблення знань, обміну думками та подальшого розвитку їх мислення.

Діяльність учнів та вчителя

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Полієнко Вікторія Олександрівна

Фах, навчальний предмет

Вчитель англійської мови

Навчальний заклад

Павлоградський міський ліцей

Місто\село, район, область

м.Павлоград, Дніпропетровської області

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

17.09.2012р. - 29.09.2012р.

Місце проведення тренінгу

Павлоградський міський ліцей

Тренери

]]

Бондарева Раїса Григорівна