Відмінності між версіями «Портфоліо Устюжаніної Олени Вікторівни»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Навчальні цілі)
(Опис оцінювання)
Рядок 23: Рядок 23:
  
 
=Опис оцінювання=
 
=Опис оцінювання=
 +
На початку проекту: обговорення, відповіді на запитання  «З –Х – Я - Д» - таблиця. Читання відповідей та коментарів щоденнику дослідження.
 +
 +
Впродовж роботи над проектом: Обговорення, відповіді на запитання;  планування роботи в групі; робота на картках та невеличкі тести; рефлексія. План діяльності;  консультації вчителя;  форма зворотного зв’язку з однолітками;  дидактичний матеріал,  журнал оцінювання учнівських робіт,  методи рефлексії.
 +
Наприкінці роботи над проектом: Обговорювання, відповіді на запитання ; ознайомити з листами само оцінювання; оцінки груп, з критеріями захисту кінцевих результатів проектних досліджень;  міні-дослідження з теми;  письмова робота з розвитку мовлення.
  
 
=Діяльність учнів та вчителя=
 
=Діяльність учнів та вчителя=

Версія за 13:06, 28 вересня 2012

Назва проекту

Середньовічне місто

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Історія всесвітня

Навчальна тема

Середньовічне місто

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис проекту

В цьому проекті учні звернуть увагу на причини появи нових міст, проаналізують їх роль у розвитку ремесел, торгівлі, та зміні способу життя.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

Після уроку учні: • Знатимуть причини та місця появи міст • Зможуть описати середньовічні міста, спираючись на ілюстрації та історичні й інформативні тексти • Аналізуючи документи, розумітимуть, яким чином міста отримали свободу від феодальної залежності; систему міського самоврядування.

Опис оцінювання

На початку проекту: обговорення, відповіді на запитання «З –Х – Я - Д» - таблиця. Читання відповідей та коментарів щоденнику дослідження.

Впродовж роботи над проектом: Обговорення, відповіді на запитання; планування роботи в групі; робота на картках та невеличкі тести; рефлексія. План діяльності; консультації вчителя; форма зворотного зв’язку з однолітками; дидактичний матеріал, журнал оцінювання учнівських робіт, методи рефлексії. Наприкінці роботи над проектом: Обговорювання, відповіді на запитання ; ознайомити з листами само оцінювання; оцінки груп, з критеріями захисту кінцевих результатів проектних досліджень; міні-дослідження з теми; письмова робота з розвитку мовлення.

Діяльність учнів та вчителя

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери