Відмінності між версіями «Портфолио sport»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Діяльність учнів та вчителя)
(Навчальні цілі)
Рядок 5: Рядок 5:
  
 
=Навчальні цілі=
 
=Навчальні цілі=
 +
По закінченню роботи над проектом учні зможуть
 +
• Представляти результати своїх досліджень у вигляді вікі-статті, буклету, блогу, презентації;
 +
• Оцінювати знайдену в Інтернеті інформацію про заходи, які вберігають від дії шкідливого радіоактивного випромінювання;
 +
• Застосовувати навички письмового спілкування та збирати дані від численних осіб з допомогою інтернет-ресурсів для спілкування – електронної пошти;
 +
• Критично та конструктивно відповідати на ідеї однолітків у ресурсах для спільної роботи – блогах;
 +
• Здійснювати самоспрямування у своїй навчальній діяльності;
 +
• Розуміти та усвідомлювати роль ефективного спілкування, створення та використання різних видів спілкування: усного, письмового у різних умовах (під час підготовки та проведення презентації результатів навчального проекту).
  
 
=Вік учнів, клас=
 
=Вік учнів, клас=

Версія за 21:20, 24 вересня 2012

Назва проекту

Спорт у нашому житті.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Навчальні цілі

По закінченню роботи над проектом учні зможуть • Представляти результати своїх досліджень у вигляді вікі-статті, буклету, блогу, презентації; • Оцінювати знайдену в Інтернеті інформацію про заходи, які вберігають від дії шкідливого радіоактивного випромінювання; • Застосовувати навички письмового спілкування та збирати дані від численних осіб з допомогою інтернет-ресурсів для спілкування – електронної пошти; • Критично та конструктивно відповідати на ідеї однолітків у ресурсах для спільної роботи – блогах; • Здійснювати самоспрямування у своїй навчальній діяльності; • Розуміти та усвідомлювати роль ефективного спілкування, створення та використання різних видів спілкування: усного, письмового у різних умовах (під час підготовки та проведення презентації результатів навчального проекту).

Вік учнів, клас

12 років 7-а клас

Стислий опис проекту

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

Навчальний компонент цілі: розвиток навичок мовлення, аудіювання, читання, письма з теми "Сорт". Розвиваючий компонент цілі: розвиток мотивації до вивчення англійської мови,інтелекту, пам`яті, вдосконалення уваги.Виховний компонент цілі: виховання у учнів потягу до здорового способу життя, поваги до спортсменів, бажання займатися спортом.

Опис оцінювання

Стислий опис оцінювання Провести обговорення та опитування учнів щодо визначення рівня попередніх знань для того, щоб визначити навчальні потреби учнів до початку їх роботи над проектами; продумати, як забезпечити учнів інформацією та допомогою у набутті необхідних навичок у разі необхідності. Учні використовують контрольний список для створення презентації для того, щоб спрямовувати свій процес навчання, відслідковувати зміни та здійснювати самостійну оцінку свого власного прогресу у навчанні. Записи в журналах спостережень та досліджень допомагають як вчителю, так і учням здійснювати моніторинг прогресу та краще розуміти зміст. Опитування використовується упродовж всієї навчальної теми для того, щоб допомогти учням розвивати свої навички мислення вищих рівнів та самостійно виконувати проекти. Індивідуальні консультації використовуються для сприяння моніторингу прогресу та підготовки відповідей на будь-які запитання учнів. Учні використовують форму оцінювання презентації та форму для зворотного зв'язку для здійснення учнями само оцінювання своєї роботи та отримання взаємооцінки з боку їх однокласників. Цю інформацію учні мають отримувати до того, як робота завершена для того, щоб мати можливість виправити помилки і вдосконалити свою роботу. Для оцінювання та виставлення оцінок в журнал вчитель використовує ту ж саму форму оцінювання презентації проектів.

Діяльність учнів та вчителя

Вчитель: Онганізує діяльність –пропонує організувати групи;розподілити амплуа в групах; спланувати діяльність з рішення задач проекту; можливі форми презентацій результатів. Не приймає участі, але консультує учнів з необхідності. Контролює. Дає нові знання, при виникненні необхідності у учнів. Репетирує з учніми майбутню презентацію результатів. Приймає звіт. Узагальнює та резюмує отримані результати.Підводить підсумки навчання. Оцінює вміння спілкуватись,слухати,обгрунтовувати свою думку та ін.. Акцентує увагу на виховному моменті, вміння працювати в групі,на загальний результат та ін.. Учні: Здійснюють розподіл на групи; розподіл ролей у групі;планування роботи;вибір форми і способу презентації можливих результатів. Працюють активно і самостійно, кожен згідно зі своїм амплуа та гуртом. Консультуються з необхідності, «здобувають» невистачаючих знань. Демонструють розуміння проблеми,цілі і задач.Вміння планувати і здійснювати роботу. Знаходити спосіб рішення проблеми.Рефлексію дфяльності і результата. Дают взаємооцінку діяльності та її результативності.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Леоненко Олена Олександрівна

Фах, навчальний предмет

вчитель англійської мови

Навчальний заклад

Одеська ЗОШ №33

Місто\село, район, область

м.Одеса

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

18.09.2012-28.09.2012

Місце проведення тренінгу

Одеська ЗОШ №33

Тренери

Пінтяк Сергій Андрійович.