Відмінності між версіями «Портфоліо Океани»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Опис оцінювання)
(Діяльність учнів (Скопіювати з Плану))
Рядок 43: Рядок 43:
  
 
=Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)=
 
=Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)=
 +
 +
На підготовчому етапі :
 +
 +
витель обговорює з батьками учнів питання, пов'язані з проведенням проекту, використанням домашніх комп'ютерів, доступу до Інтернету і бере дозвіл використання поштовою скринькою, скласти список батьків, бажаючих надати будь-яку допомогу. Вчитель складає список необхідного обладнання (фотокамера, сканер, лабораторне обладнання, диктофон тощо) і план-графік використання комп'ютерів у класах природничого циклу, бібліотеки / медіатеки, підготовує необхідні книги та електронні матеріали, формує підбірку веб-сайтів по темі проекту. Вчитель проводить підготовчі заняття зі школярами - учасниками проекту.Вчитель продумує заохочення та призи учасникам проекту. Вчитель запрошує на презентацію проекту представників шкільної редколегії і батьків, вчителів школи, поміщає статтю про навчальний проект на  шкільному сайті.Вчитель приготовлює необхідне приладдя для практичних занять.Вчитель визначає порядок зберігання файлів учнів на шкільному комп'ютері та доступу до них.Вчитель та учні продумують тріаду питань: основоположні питання, проблемні питання, навчальні питання, розподілити проблемні питання між учнями; вчителям зібрати матеріали в допомогу проведення проекту. Далі вчитель на блозі проводить опитування за допомогою форми і формує групи за бажанням.Перша група дітей створить проект морского города в Персидском заливе «Персойл» (6чоловік-роль дослідника ) Друга група створить проект морского города на Галапагосских островах «Галапагосс». (6 чоловік -роль дослідника).
 +
 +
Впродовж роботи над проектом
 +
 +
За допомогою публікації діти дізнаються про метод проектів. Переглянув презентацію
 +
учні ознайомлюються з темою проекта «Океани Світу»і обговорюють ключові та тематичні запитання  .Знайомляться з критеріями оцінювання учнівських робот.
 +
Кожна група отримує тематичні та змістові запитання і критеріі оцінювання учнівських робіт. Вчитель проводить консультації після уроку та у дістанційному режимі. Вчитель на уроках проводить опитування,  надає завдання для виконання  за темою проекта та обговорює з учнями форми представлення результатів навчальної діяльності. Під час роботи над проектом, працює  шкільній фотограф. Вчитель запросить шкільну пресу для висвітлення роботи над проектом. Вчитель та учні  оцінять проведену роботу (самооцінка вчителя, самооцінка учнів, відгуки учнів, опитування батьків). Вчитель проводить обговорення та виставляє оцінки за результатами навчальної роботи.
 +
 +
На заключному етапі
 +
 +
Учні кожної групи захищають презентацію на останньому уроці. Вчитель підводить підсумки, продумує план наступних робіт, розсилає подяки всім, хто допомагав у проведенні проекту, видаляє непотрібні файли зі шкільного комп'ютера, повертає обладнання, книги, організовуває презентацію підсумків проекту для керівництва школи,нагороджує відзначившихся учнів грамотами.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Версія за 14:00, 15 вересня 2012

Назва навчальної теми

«Океани Світу».

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Вік учнів, клас

7 клас,13 років

Стислий опис проекту

Навчальний проект «Океани Світу»,7 клас В ході проекту досліджувалась природа океанів.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

1. Контроль знаний, умений и навыков по созданию презентаций в программе PowerPoint

2. Показать возможности использования компьютера как инструмента практической и учебной деятельности человека;

3. Способствовать развитию творческого потенциала учащихся;

4. Развивать интерес к познанию, осознанному и самостоятельному получению новой информации;

5. Продемонстрировать возможности использования технологии работы с новыми устройствами.

6. Развивать коммуникативные навыки, умение вести дискуссию, приводить аргументы в пользу различных версий, доказывать свою точку зрения, лаконично и четко излагать свои мысли;

7. Уметь слушать и уважать мнение товарища;

8. Анализировать информацию и синтезировать новые идеи.

Опис оцінювання

На початку проектной діяльності проводиться опрос з теми «Океани Світу» нас, а далі проводиться оцінка навчальних знаній учнів. Учні оцінюють веб-сторінки за відповідною формою. Впродовж роботи оцінюється своєчасність виконаної роботи,логічность викладання матеріалу,джерела інформації,творчий підхід, вміння робити висновки, відповідність цілям результату роботи. Для виконання робіт учнями розробляються дидактичні матеріали. Наприкінці роботи над проектом оцінюється демонстрація результатів проекту за критерієм оцінювання учнівських робіт.

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

На підготовчому етапі :

витель обговорює з батьками учнів питання, пов'язані з проведенням проекту, використанням домашніх комп'ютерів, доступу до Інтернету і бере дозвіл використання поштовою скринькою, скласти список батьків, бажаючих надати будь-яку допомогу. Вчитель складає список необхідного обладнання (фотокамера, сканер, лабораторне обладнання, диктофон тощо) і план-графік використання комп'ютерів у класах природничого циклу, бібліотеки / медіатеки, підготовує необхідні книги та електронні матеріали, формує підбірку веб-сайтів по темі проекту. Вчитель проводить підготовчі заняття зі школярами - учасниками проекту.Вчитель продумує заохочення та призи учасникам проекту. Вчитель запрошує на презентацію проекту представників шкільної редколегії і батьків, вчителів школи, поміщає статтю про навчальний проект на шкільному сайті.Вчитель приготовлює необхідне приладдя для практичних занять.Вчитель визначає порядок зберігання файлів учнів на шкільному комп'ютері та доступу до них.Вчитель та учні продумують тріаду питань: основоположні питання, проблемні питання, навчальні питання, розподілити проблемні питання між учнями; вчителям зібрати матеріали в допомогу проведення проекту. Далі вчитель на блозі проводить опитування за допомогою форми і формує групи за бажанням.Перша група дітей створить проект морского города в Персидском заливе «Персойл» (6чоловік-роль дослідника ) Друга група створить проект морского города на Галапагосских островах «Галапагосс». (6 чоловік -роль дослідника).

Впродовж роботи над проектом

За допомогою публікації діти дізнаються про метод проектів. Переглянув презентацію учні ознайомлюються з темою проекта «Океани Світу»і обговорюють ключові та тематичні запитання .Знайомляться з критеріями оцінювання учнівських робот.

Кожна група отримує тематичні та змістові запитання і критеріі оцінювання учнівських робіт. Вчитель проводить консультації після уроку та у дістанційному режимі. Вчитель на уроках проводить опитування,  надає завдання для виконання  за темою проекта та обговорює з учнями форми представлення результатів навчальної діяльності. Під час роботи над проектом, працює  шкільній фотограф. Вчитель запросить шкільну пресу для висвітлення роботи над проектом. Вчитель та учні  оцінять проведену роботу (самооцінка вчителя, самооцінка учнів, відгуки учнів, опитування батьків). Вчитель проводить обговорення та виставляє оцінки за результатами навчальної роботи.

На заключному етапі

Учні кожної групи захищають презентацію на останньому уроці. Вчитель підводить підсумки, продумує план наступних робіт, розсилає подяки всім, хто допомагав у проведенні проекту, видаляє непотрібні файли зі шкільного комп'ютера, повертає обладнання, книги, організовуває презентацію підсумків проекту для керівництва школи,нагороджує відзначившихся учнів грамотами.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце провведення тренінгу

Тренери