Відмінності між версіями «Портфоліо Мариненко Надії Миколаївни з теми "Новорічні традиції"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Опис оцінювання (скопіювати з Плану))
(Діяльність учнів (скопіювати з Плану))
Рядок 32: Рядок 32:
  
 
=Діяльність учнів (скопіювати з Плану)=
 
=Діяльність учнів (скопіювати з Плану)=
 +
o Учні повинні зібрати інформацію з історії новорічних свят, історичну довідку про Святого Миколая, Дідах Морозах у Європейських країнах, традиції народів, вірші, пісні тощо.
 +
o З’ясування навчальних потреб учнів, що базується на вивченні їх попередніх знань, вмінь і навичок, здійснюється у вигляді опитування, постановки питань учнями, тестами тощо.
 +
o При вивченні теми учні використовують Інтернет для пошуку інформації, необхідної для проекту.
 +
o Після створення вчителем прикладу учнівської роботи, учні його використовуватимуть в якості прикладу для створення власних робіт, що мотивує їх до творчої діяльності.
 +
o В ході вивчення теми здійснюється диференціація навчання, наприклад різнорівневі завдання, завдання за інтересами тощо.
 +
o Під час роботи над проектом вчитель надає інструкції та вказівки для навчання учнів: план дій, адреси сайтів, довідкова література тощо.
  
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Версія за 15:19, 6 вересня 2012



Назва проекту

Новорічні традиції

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Предмет: Англійська мова. Суміжні предмети: історія, географія, література, образотворче мистецтво.

Навчальна тема (як записано в програмі)

Тема: «Традиції».

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13 років

Стислий опис

7 клас Групи: «Географи» , «Історики», «Актори» Кінцевий продукт: презентація, культурна карта, брошура або стіннівка, рольова гра

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

- Формування мовної, мовленнєвої, соціокультурної компетентностей. - Розвиток комунікативних навичок, розвиток творчих здібностей учнів.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Щоб визначити навчальні потреби учнів, встановити навчальні цілі, відслідковувати прогрес у їх навчанні, надавати зворотній зв’язок, оцінювати мислення, використовують наступні інструменти: списки питань для самоконтролю, карти самооцінки, опитувальники. Оцінюються творчі роботи, виступи, презентації, рольові ігри, літературні карти тощо. Оцінювання здійснюється в режимі взаємооцінювання, самооцінювання, оцінювання вчителем, яке відбувається під час захисту проекту.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

o Учні повинні зібрати інформацію з історії новорічних свят, історичну довідку про Святого Миколая, Дідах Морозах у Європейських країнах, традиції народів, вірші, пісні тощо. o З’ясування навчальних потреб учнів, що базується на вивченні їх попередніх знань, вмінь і навичок, здійснюється у вигляді опитування, постановки питань учнями, тестами тощо. o При вивченні теми учні використовують Інтернет для пошуку інформації, необхідної для проекту. o Після створення вчителем прикладу учнівської роботи, учні його використовуватимуть в якості прикладу для створення власних робіт, що мотивує їх до творчої діяльності. o В ході вивчення теми здійснюється диференціація навчання, наприклад різнорівневі завдання, завдання за інтересами тощо. o Під час роботи над проектом вчитель надає інструкції та вказівки для навчання учнів: план дій, адреси сайтів, довідкова література тощо.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце провведення тренінгу

Тренери