Відмінності між версіями «Портфоліо Єжеленко Мирослави Олександрівни з теми "Вільний час. Дієвідміна дієслова «sich interessieren für (Akk.)"»
(→Навчальні цілі) |
(→Місто\село, район, область) |
||
Рядок 89: | Рядок 89: | ||
==Місто\село, район, область== | ==Місто\село, район, область== | ||
− | м. Вижниця Вижницький район Чернівецька область | + | м. Вижниця, Вижницький район Чернівецька область |
==Контактні дані== | ==Контактні дані== |
Версія за 18:47, 23 вересня 2012
Зміст
Назва проекту
Вільний час.Спорт у нашому житті.
Основний та другорядні навчальні предмети
Німецька мова
Навчальна тема
Вільний час. Дієвідміна дієслова «sich interessieren für (Akk.)
Вік учнів, клас
7 клас 13-14 років
Стислий опис
Тема «Вільний час та спорт в житті людини» є однією із тем програми «Німецька мова у 7-му класі». Метою даної теми є : поглибити знання учнів з теми, навчити учнів правильно писати листа німецькою мовою, звернути увагу на відмінності написання листа українською мовою. Також виховувати розуміння важливості оволодіння іноземною мовою, прищеплювати інтерес до інтелектуальної праці, виховувати почуття співпраці роботи в групі. Розвивати навички читання, перекладу, монологічного та діалогічного мовлення, логічного мислення, спостережливості, мовної здогадки та мовленнєву реакцію, увагу, пам’ять, уяву учнів. Розвивати навички письма. Учні розбиваються на дві групи граючи в «Bingo-Sprechen» та отримують картки з індивідуальними завданнями, карточки з частинками тексту-листа. В рамках виконання цього проекту формуються основні поняття, пов’язані з написанням листа на німецькій мові.
Повний План вивчення теми
План вивчення [[1]]
План впровадження [[2]]
Навчальні цілі
Під час проведення даного проекту учні вчаться активізувати лексичний матеріал по темі «Хобі», навчаються вживати дієслово «sich interessieren für (Akk.)», вчаться писати листа другові. Шляхом написання листа другові німецькою мовою поглиблюються знання учнів з німецької мови, розвивається інтерес і любов до здорового способу життя. Виховується почуття взаєморозуміння та взаємоповаги. Прищеплюється любов до різних видів спорту. При написанні листа звертається увага на відмінності написання листа українською та німецькою мовою.
Опис оцінювання
Обдаровані учні:Заохочувати обдарованих учнів досліджувати тему і робити звіт перед класом. Якщо учні мають хороші навички роботи з комп’ютером, запросити їх до створення спільної веб-сторінки. Якщо такі учні можуть добре писати вони можуть вести електронне листування з іншими учасниками проекту Діти, яким англійська мова дається важко:Зробити для учнів словничок термінів на рідній та англійській мові. дозволити учням працювати над матеріалами разом з учителем. На уроках об’єднувати таких учнів в пари з учнями, які добре знають англійську мову. Дозволити писати спочатку на рідній мові, а потім перекладати на англійську. Запросити учнів старших класів на допомогу Зменшити кількість завдань, чи надати їм більше часу для їх виконання Оцінювання знань та вмінь учнів: 1. Домашні завдання 2. Записані завдання, задачі та тести ( див. листок оцінювання) 3. Усні відповіді 4. Опитувальники 5. Словник 6. Оцінювання комп’ютерних PowerPoint презентацій (див. форму оцінювання), Excel, Publisher, Web page продукції, використання Інтернету, CD матеріалів та дисків відповідно до рівня розуміння, що дозволяє успішно виконувати роботу. 7. Використання електронної пошти, по можливості. "Оцінювання презентації""Оцінювання веб сайта""Оцінювання публікації"
Діяльність учнів
Перед проведенням проекту вчитель повинен поспілкуватисяі з батьками учнів та взяти в них дозвіл на публікацію робіт їхніх дітей в інтернеті, а також дозвіл на використання інтернет матеріалів. Проводиться анкетування за допомогою опитувальника. Етап 1 Учні ознайомлюються з учительською презентацією (брошурою / веб-сайтом) та з прикладами учнівських робіт таких як учнівська презентація, учнівська публікація та учнівський вебсайт . Формується діюча команда і учні об’єднуються в малі групи для виконання різних завдань проекту. Учні починають „мозкову атаку” для пошуку можливих тем для дослідження і шляхів їх реалізації. Етап 2 Учні знайомляться з будовою Інтернету, пошуковими системами і тематичними каталогами. Учні здійснюють ефективний пошук в Інтернеті, навчаються критично оцінювати Інтернет ресурси, вчаться складати анотовані списки ресурсів Інтернету для проекту, добирають малюнки і фотографії. Етап 3 Учні ознайомлюються з прикладами презентації, розробленої учителем або іншими учнями, з критеріями і формами оцінювання презентації. В малих групах вони проводять дослідження традиційних костюмів для Хеллоуіну в Англії та святкування Маланки в Україні. Для демонстрації результатів вони роблять PowerPoint презентацію, складають план та сценарій презентації, працюючи в малих групах. Етап 4 Учні ознайомлюються зі зразками інформаційних бюлетенів, порівнюють та аналізують їх, розробляють план та зміст свого бюлетеня. Для його ефективної роботи вони знайомляться з програмою Publisher. Використовуючи матеріали з Інтернету, вони створюють власний інформаційний бюлетень, який потім поширюють серед своїх однолітків. Етап 5 Використовуючи програму Publisher, учні розробляють і готують веб-сторінку, поміщають на неї свої твори, малюнки, фотографії. Учні роблять гіперпосилання і створюють анотовані списки ресурсів. Шляхом удосконалення своєї роботи у програмі Word учні створюють організаційні діаграми, різні форми, і тестові бланки, які використовують для створення веб-сторінки, бюлетенів, презентацій і т.д. Етап 6 Учні презентують свій кінцевий продукт всьому класу та на загальношкільному рівні. Учні організовують і проводять традиційні святкування Хеллоуіну та свята Маланки в школі і своїй громаді.
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Єжеленко Мирослава Олександрівна
Фах, навчальний предмет
Вчитель німецької мови
Навчальний заклад
Вижницька гімназія
Місто\село, район, область
м. Вижниця, Вижницький район Чернівецька область
Контактні дані
e-mail: miroslava22@gmail.com
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
????????? 2012 року
Місце провведення тренінгу
Вижницька ЗОШ І - ІІІ ступенів ім. Ю.Федьковича
Тренери
Кузик Олександр Танасійович