Відмінності між версіями «Портфоліо Голов'ятинської Алли до теми "Подорожуємо Лондоном"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Опис оцінювання)
(Навчальна тема (як записано в програмі))
Рядок 12: Рядок 12:
 
Англійська мова, всесвітня історія, країнознавство
 
Англійська мова, всесвітня історія, країнознавство
  
=Навчальна тема (як записано в програмі)=
+
=Навчальна тема=
 
Великобританія. Лондон.
 
Великобританія. Лондон.
  

Версія за 16:31, 30 серпня 2012



Назва проекту

Великобританія. Визначні місця Лондона з часів заснування до сьогодення.

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Англійська мова, всесвітня історія, країнознавство

Навчальна тема

Великобританія. Лондон.

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас

Стислий опис

Помилка створення мініатюри: Файл не знайдено

Проект виконується в рамках програми вивчення англійської мови в 7 класі з теми «Великобританія. Лондон». Під час роботи над проектом учні розширять свої знання про визначні місця столиці, історію її заснування та розбудови впродовж її існування, дізнаються цікаві факти. Результатами дослідження учні поділяться за допомогою вікі-статті.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

По закінченні проекту учні: 1. отримають ґрунтовні знання про заснування та розвиток столиці Великобританії; 2. дізнаються про основні загальновідомі визначні місця Лондона; 3. розроблять власний маршрут екскурсії по визначних місцях; 4. навчаться шукати інформацію на англомовних сайтах; 5. навчаться відокремлювати важливу інформацію від другорядної; 6. працювати у колективі; 7. відповідати за результати своєї роботи як важливу частину кінцевий результат всієї групи; 8. вдосконалять навички використання програм для обробки зображення та створення презентацій.

Опис оцінювання

презентація вчителя

На початку проекту учні обговорюють тему та основні питання, переглядають та обговорюють презентацію вчителя, працюють з таблицями «ЗХД» [1], створюють «Асоціативний кущ» [2] по темі. Виявлення поточного рівня знань учнів із теми, що вивчається, буде здійснюватися за допомогою усного опитування [3] кожної академічної години, а також під час консультацій. На різних етапах проведення та реалізації проекту, планування та провадження своїх планів, учні використовують план діяльності. В підсумку роботу учнів оцінюють вони самі (самооцінювання з використанням Форми опитування). Під час підсумкового оцінювання учні дають відповідь на Ключове питання – «Де зустрічається минуле і майбутнє?» та демонструють презентацію. Після того за формою оцінювання презентації вони отримують оцінку.Виявлення поточного рівня знань учнів із теми, що вивчається, буде здійснюватися за допомогою усного опитування кожної академічної години. На різних етапах проведення та реалізації проекту, планування та провадження своїх планів, учні використовують план діяльності. В підсумку роботу учнів оцінюють вони самі (самооцінювання з використанням Форми опитування). Під час підсумкового оцінювання учні дають відповідь на Ключове питання – «Де зустрічається минуле і майбутнє?» та демонструють презентацію. Після того за формою оцінювання презентації вони отримують оцінку.

Діяльність учнів

вікі-стаття учнів НВК 139

Відомості про автора

Алла Голов'ятинська

учитель англійської мови

Навчально-виховний комплекс №139

м.Дніпропетровськ, Індустріальний район, Дніпропетровська область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Гончарова Галина Валентинівна