Відмінності між версіями «Портфоліо Руденко Світлани "Reported speech"»
(→Діяльність учнів (скопіювати з Плану)) |
(→Стислий опис) |
||
Рядок 12: | Рядок 12: | ||
=Стислий опис= | =Стислий опис= | ||
− | Вивчення теми "Reported Speech" починається в 6 класі і триває весь період навчання в школі. Непряма мова передає слова, які були сказані іншою людиною, часто в інший час і в іншому місці. Як правило непряма мова передає основний зміст, а не мову іншої людини слово в слово.Тому вивчення цієї теми необхідне для написання творів, ессе, листівок, статей, коментарів тощо. | + | Вивчення теми "Reported Speech" починається в 6 класі і триває весь період навчання в школі. Непряма мова передає слова, які були сказані іншою людиною, часто в інший час і в іншому місці. Як правило непряма мова передає основний зміст, а не мову іншої людини слово в слово.Тому вивчення цієї теми необхідне для написання творів, ессе, листівок, статей, коментарів тощо. Розвиток навичок ХХІ століття. Проект спрямований на розвиток комунікативних навичок - розуміння, усвідомлення ролі ефективного спілкування, створення та використання різних видів спілкування: усного, письмового та за допомогою мультимедіа засобів в різноманітних формах та в різних умовах. робота над проектом розвиває творчість та інтелектуальну допитливість – здатність до оригінальності та інновацій; створення , впровадження та повідомлення нових ідей іншим. Учні формують інформаційні навички та медіа грамотність - вміння здобувати, аналізувати, опрацьовувати, інтегрувати, оцінювати та створювати інформацію в її різноманітних видах, формах та різних медіа представленнях. |
= Повний План вивчення теми = | = Повний План вивчення теми = |
Версія за 19:01, 27 серпня 2012
Зміст
Назва проекту
Reported Speech
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
англійська мова, інформатика
Навчальна тема (як записано в програмі)
Reported Speech
Вік учнів, клас
12-13 років(7 клас)
Стислий опис
Вивчення теми "Reported Speech" починається в 6 класі і триває весь період навчання в школі. Непряма мова передає слова, які були сказані іншою людиною, часто в інший час і в іншому місці. Як правило непряма мова передає основний зміст, а не мову іншої людини слово в слово.Тому вивчення цієї теми необхідне для написання творів, ессе, листівок, статей, коментарів тощо. Розвиток навичок ХХІ століття. Проект спрямований на розвиток комунікативних навичок - розуміння, усвідомлення ролі ефективного спілкування, створення та використання різних видів спілкування: усного, письмового та за допомогою мультимедіа засобів в різноманітних формах та в різних умовах. робота над проектом розвиває творчість та інтелектуальну допитливість – здатність до оригінальності та інновацій; створення , впровадження та повідомлення нових ідей іншим. Учні формують інформаційні навички та медіа грамотність - вміння здобувати, аналізувати, опрацьовувати, інтегрувати, оцінювати та створювати інформацію в її різноманітних видах, формах та різних медіа представленнях.
Повний План вивчення теми
Навчальні цілі (скопіювати з Плану)
Оволодіння навичками мовлення в діалогічній, монологічній мові, переказі текстів. Переказ художніх творів. Оволодіння граматичними навичками в повному обсязі, для застосування під час написання творів, ессе, листівок, статей, коментарів тощо.
Діяльність учнів (скопіювати з Плану)
На першому етапі, переглядаючи презентацію вчителя, учні ознайомлюються з темою, обговорюють питання, консультуються із учителем, об’єднуються у групи по 4-6 осіб, розподіляють ролі. Переглядають джерела Інтернету, друковані матеріали, проводять дослідження в бібліотеках, відбирають необхідний матеріал, планують свою роботу. На другому етапі проекту групи отримують завдання, обговорюють його, працюють з рекомендованою вчителем літературою та матеріалами Інтернет, відбирають необхідний матеріал. Під час роботи над проектом учні вдосконалюють культуру усного та писемного мовлення, читають художні твори, перекладають, вчаться аналізувати, робити висновки. Презентують результати своєї роботи.
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Руденко Світлана Анатоліївна
Фах, навчальний предмет
Вчитель, викладач, перекладач англійської мови та літератури; англійська мова та країнознавство англомовних країн
Навчальний заклад
Одеська гімназія №5 Одеської міської ради Одеської області
Місто\село, район, область
м. Одеса
Контактні дані
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
13-17 серпня 2012 року
Місце провведення тренінгу
Одеська гімназія №5
Тренери
Безверхня Олена Володимирівна