Відмінності між версіями «Доля народу крізь призму суб’єктивної інтерпретації.»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Навчальні цілі (скопіювати з Плану))
(Опис оцінювання (скопіювати з Плану))
Рядок 46: Рядок 46:
  
 
=Опис оцінювання (скопіювати з Плану)=
 
=Опис оцінювання (скопіювати з Плану)=
 +
На початку роботи оцінюються наявні знання та вміння в учнів за допомогою фронтального опитування. Потім  діти заповнюють З-Х-Д схеми та таблицю «План проекту», що дозволить визначити навчальні потреби, роботають з організаційною діаграмою щодо існуючих стереотипів та упереджень. Об’єднаним у групи учням пропонується використання методу Думаємо-Об’єднуємось-Ділимося, це дасть змогу висунути перші ідеї щодо реалізації проекту. Для з’ясування розуміння учнями основних проблем впродовж вивчення теми використовується усне опитування.
 +
Протягом усього терміну виконання проекту використовуються З-Х-Д схеми, що дає можливість актуалізувати вже набуті знання, визначити навчальні потреби, а наприкінці проекту - особисті досягнення учня. Учні роблять самооцінку власної та спільної роботи. Організовуються зустрічі-консультації, мета яких забезпеченя зворотнього зв’язку, отримання пропозицій, допомогти із плануванням наступних кроків.
 +
Поради для мотивації роботи над проектом.
 +
Допомога учням у плануванні проекту.
 +
Після виконання проекту, група має його презентувати. Оцінюється продукт проекту, групова робота, відбувається само та взаємооцінка.
 +
Форма оцінювання презентації.
 +
Форма оцінювання командної роботи.
  
 
=Діяльність учнів (скопіювати з Плану)=
 
=Діяльність учнів (скопіювати з Плану)=

Версія за 18:29, 26 серпня 2012



Назва проекту

Доля народу крізь призму суб’єктивної інтерпретації

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Українська література

Навчальна тема (як записано в програмі)

Тема О.Довженко. «Україна в огні». Доля народу крізь призму суб’єктивної інтерпретації».

Вік учнів, клас

11 клас, 16-17 років

Стислий опис

У проекті задіяні учні 11 класу. Робота над проектом здійснюється в рамках вивчення теми: О.Довженко. «Україна в огні». Доля народу крізь призму суб’єктивної інтерпретації. На початку роботи вчитель знайомить учнів із презентацією про проект та завданнями; збирає та синтезує дані щодо проблемного питання з різних джерел та представляє результати засобами, які відповідають конкретній аудиторії; дослідити аналітичні роздуми автора про Україну, народ під час війни; проаналізувати національні й загальнолюдські цінності; оформити групове дослідження проблеми у вигляді презентації, есе; навчитися вести дискусію, виховувати культуру полеміки. Просмотр відео.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Після завершення проекту учні зможуть: • аналізувати й осмислювати художній текст; • самостійно працювати з додатковою літературою; • давати правильну оцінку історичним подіям; • виділяти провідні мотиви,проблеми,обговорювати їх з позиції сьогодення; • дискутувати.

Формуються навички: • роботи у групі, розподілу обов'язків; • пошуку, критично оцінювати інформацію; • аналізу історичних документів; • гнучкість та готовність до застосування необхідних компромісів з метою здійснення спільного завдання; • вміння швидко та ефективно шукати інформацію, критично та компетентно оцінювати інформацію, вміння вірно та творчо використовувати дані для вирішення проблем. • розуміння етичних/правових питань, пов’язаних з доступом до інформації на сайтах; • ефективного використання часу та розподілу робочого навантаження.

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

На початку роботи оцінюються наявні знання та вміння в учнів за допомогою фронтального опитування. Потім діти заповнюють З-Х-Д схеми та таблицю «План проекту», що дозволить визначити навчальні потреби, роботають з організаційною діаграмою щодо існуючих стереотипів та упереджень. Об’єднаним у групи учням пропонується використання методу Думаємо-Об’єднуємось-Ділимося, це дасть змогу висунути перші ідеї щодо реалізації проекту. Для з’ясування розуміння учнями основних проблем впродовж вивчення теми використовується усне опитування. Протягом усього терміну виконання проекту використовуються З-Х-Д схеми, що дає можливість актуалізувати вже набуті знання, визначити навчальні потреби, а наприкінці проекту - особисті досягнення учня. Учні роблять самооцінку власної та спільної роботи. Організовуються зустрічі-консультації, мета яких забезпеченя зворотнього зв’язку, отримання пропозицій, допомогти із плануванням наступних кроків. Поради для мотивації роботи над проектом. Допомога учням у плануванні проекту. Після виконання проекту, група має його презентувати. Оцінюється продукт проекту, групова робота, відбувається само та взаємооцінка. Форма оцінювання презентації. Форма оцінювання командної роботи.

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце провведення тренінгу

Тренери