Відмінності між версіями «Портфоліо Рудик Людмила Віталіївна»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Навчальна тема (як записано в програмі))
(Навчальні цілі (скопіювати з Плану))
Рядок 26: Рядок 26:
  
 
=Навчальні цілі (скопіювати з Плану)=
 
=Навчальні цілі (скопіювати з Плану)=
 +
Учні розвивають уміння  свідомо  та  правильно складати  речення,  необхідні для  використання  у  найбільш типових ситуаціях.
 +
Здобувають знання    основних    правил орфографії та пунктуації.
 +
Розвивають уміння  продукувати  писемне повідомлення  з  дотриманням мовних правил.
 +
Навчаються користуватися технічними об'єктами на основі їх відповідності заданим умовам.
 +
Учні навчаються правильно планувати свій час і виконувати роботу згідно критеріїв і вимог. Вони навчаються ефективно співпрацювати в групі.
 +
Здобувають уміння розуміти основний зміст коротких простих повідомлень, оголошень, репортажів; здобувати інформацію з Інтернету на побутову тематику; узагальнювати інформацію, робити на її основі власні висновки.
 +
Навчаються користуватися словником та іншою довідковою літературою.
 +
Розвивають уміння розуміти основний зміст газетних, журнальних, публікацій науково-популярного і публіцистичного стилів, виділяти головну думку.
 +
Навчаються  здобувати інформацію з оголошень, проспектів, меню, розкладів, брошур, коротких офіційних документів, переглянувши значний за обсягом текст (серію текстів). Розвивають уміння      робити    зв'язне повідомлення, використовуючи у разі потреби лексичні або зображувальні опори; робити повідомлення за певною ситуацією в межах визначених сфер спілкування; передавати основний зміст прочитаного, побаченого або почутого, висловлюючи своє ставлення до осіб, подій, явищ -тощо, про які йдеться
  
 
=Опис оцінювання (скопіювати з Плану)=
 
=Опис оцінювання (скопіювати з Плану)=

Версія за 14:56, 22 серпня 2012



Назва проекту

Спорт у повсякденному житті.

Эти коварные части речи!!!

М. В. Гоголь Повість «Тарас Бульба» - відображення побуту козаків

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

англійська мова, російська мова, зарубіжна література, фізична культура, історія України

Навчальна тема (як записано в програмі)

Спорт у Великобританії. Наречие как часть речи:общее значение, морфологические признаки, синтаксическая роль. М. В.Гоголь. Зв’язок митця з Україною. Історична повість «Тарас Бульба». Теорія літератури. Поняття про повість.

Вік учнів, клас

7-Б, 7-В класи Вік:12-13 років

Стислий опис

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі (скопіювати з Плану)

Учні розвивають уміння свідомо та правильно складати речення, необхідні для використання у найбільш типових ситуаціях. Здобувають знання основних правил орфографії та пунктуації. Розвивають уміння продукувати писемне повідомлення з дотриманням мовних правил. Навчаються користуватися технічними об'єктами на основі їх відповідності заданим умовам. Учні навчаються правильно планувати свій час і виконувати роботу згідно критеріїв і вимог. Вони навчаються ефективно співпрацювати в групі. Здобувають уміння розуміти основний зміст коротких простих повідомлень, оголошень, репортажів; здобувати інформацію з Інтернету на побутову тематику; узагальнювати інформацію, робити на її основі власні висновки. Навчаються користуватися словником та іншою довідковою літературою. Розвивають уміння розуміти основний зміст газетних, журнальних, публікацій науково-популярного і публіцистичного стилів, виділяти головну думку.

Навчаються  здобувати інформацію з оголошень, проспектів, меню, розкладів, брошур, коротких офіційних документів, переглянувши значний за обсягом текст (серію текстів). Розвивають уміння      робити     зв'язне повідомлення, використовуючи у разі потреби лексичні або зображувальні опори; робити повідомлення за певною ситуацією в межах визначених сфер спілкування; передавати основний зміст прочитаного, побаченого або почутого, висловлюючи своє ставлення до осіб, подій, явищ -тощо, про які йдеться

Опис оцінювання (скопіювати з Плану)

Діяльність учнів (скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце провведення тренінгу

Тренери