Відмінності між версіями «Портфоліо Антонюк Т.Л.»
(→Навчальні цілі (скопіювати з Плану)) |
(→Стислий опис) |
||
Рядок 17: | Рядок 17: | ||
=Стислий опис= | =Стислий опис= | ||
− | Учні на основі опрацьованої інформації з різних джерел мають створити комп’ютерну презентацію на тему « Галицько – Волинська держава ». Оголошується дослідницька проблема проекту, для вирішення якої створюються 4 групи. До кожної групи входять учні з різним рівнем предметних та загальнонавчальних компетенцій. Кожна група під час аналітичного етапу формулює проблему і мету проекту, добирає необхідну інформацію, розприділяються ролі в групі. На етапі планування учні самостійно визначають критерії оцінки продукту і самі називають фахівців, що є експертами з даних питань. | + | Даний проект має на меті розкрити значення Галицько-Волинської держави для подальшої долі українських земель, визначити причини занепаду Галицької землі, визначити історичну роль галицьких князів,виховувати в учнів почуття патріотизму та споконвічні прагнення українців бути господарями на своїй землі.Учні на основі опрацьованої інформації з різних джерел мають створити комп’ютерну презентацію на тему « Галицько – Волинська держава ». Оголошується дослідницька проблема проекту, для вирішення якої створюються 4 групи. До кожної групи входять учні з різним рівнем предметних та загальнонавчальних компетенцій. Кожна група під час аналітичного етапу формулює проблему і мету проекту, добирає необхідну інформацію, розприділяються ролі в групі. На етапі планування учні самостійно визначають критерії оцінки продукту і самі називають фахівців, що є експертами з даних питань. Під час підготовки та створення презентаційних матеріалів (зокрема блогів)учні удосконалять навички аналізувати, порівнювати, систематизувати отриману інформацію, вміння аргументовано переконувати співрозмовника, використовувати допоміжні джерела інформації, користуватись різними електронними та друкованими ресурсами для накопичення та структурування інформації. |
= Повний План вивчення теми = | = Повний План вивчення теми = |
Версія за 19:03, 21 серпня 2012
Зміст
- 1 Назва проекту
- 2 Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
- 3 Навчальна тема (як записано в програмі)
- 4 Вік учнів, клас
- 5 Стислий опис
- 6 Повний План вивчення теми
- 7 Навчальні цілі (скопіювати з Плану)
- 8 Опис оцінювання (скопіювати з Плану)
- 9 Діяльність учнів (скопіювати з Плану)
- 10 Відомості про автора
- 11 Відомості про тренінг
Назва проекту
Галицько-Волинська держава
Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети
Література, географія.
Навчальна тема (як записано в програмі)
Тема 4. Галицько-Волинська держава.
Вік учнів, клас
12-13 років. 7 клас.
Стислий опис
Даний проект має на меті розкрити значення Галицько-Волинської держави для подальшої долі українських земель, визначити причини занепаду Галицької землі, визначити історичну роль галицьких князів,виховувати в учнів почуття патріотизму та споконвічні прагнення українців бути господарями на своїй землі.Учні на основі опрацьованої інформації з різних джерел мають створити комп’ютерну презентацію на тему « Галицько – Волинська держава ». Оголошується дослідницька проблема проекту, для вирішення якої створюються 4 групи. До кожної групи входять учні з різним рівнем предметних та загальнонавчальних компетенцій. Кожна група під час аналітичного етапу формулює проблему і мету проекту, добирає необхідну інформацію, розприділяються ролі в групі. На етапі планування учні самостійно визначають критерії оцінки продукту і самі називають фахівців, що є експертами з даних питань. Під час підготовки та створення презентаційних матеріалів (зокрема блогів)учні удосконалять навички аналізувати, порівнювати, систематизувати отриману інформацію, вміння аргументовано переконувати співрозмовника, використовувати допоміжні джерела інформації, користуватись різними електронними та друкованими ресурсами для накопичення та структурування інформації.
Повний План вивчення теми
Навчальні цілі (скопіювати з Плану)
В процесі виконання проекту:
-В учнів будуть формуватися навички створення презентацій та публікацій через роботу в програмах Pubilisher та Power Point.
-В учнів будуть вдосконалюватися навички збирання необхідних відомостей різними методами: аналізу, впорядкування, осмислення, та систематизування інформації про історію Галицько-Волинської держави.
-Учні навчаться переконливо демонструвати свідчення про внутрішню та зовнішню політику Романа Мстиславича, Данила Галицького, Лева І, Юрія І, Андрія та Лева ІІ.
-Будуть формуватися в учнів уміння визначати та систематизувати ознаки, за якими можна знайти відмінності та схожість їхнього життя та життя людей даної історичної епохи.
-Учні зможуть визначати та аналізувати причини занепаду Галицько-Волинської держави.
-Будуть сформованні в учнів уміння доводити, що культура Галицько-Волинської держави за часів Данила Галицького переживала піднесення.
-Учні зможуть визначати та характеризувати історичне значення Галицько-Волиської держави.
Опис оцінювання (скопіювати з Плану)
Діяльність учнів (скопіювати з Плану)
Відомості про автора
Ім'я, прізвище
Тетяна Антонюк.
Фах, навчальний предмет
Вчитель. Історія.
Навчальний заклад
Грицівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Місто\село, район, область
смт Гриців. Шепетівський район. Хмельницька область.
Контактні дані
Відомості про тренінг
Дати проведення тренінгу
17-23 серпня 2012 року.
Місце провведення тренінгу
Грицівська ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Тренери
Поліщук Марина Андріївна.