Відмінності між версіями «Педрада.Модуль 5. Тренінг Кіровоград, липень 2012»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Сторінка очищена)
Рядок 1: Рядок 1:
=1 група=
 
Яким чином я переконаюсь, що мої учні досягнуть вимог державних освітніх стандартів і програм, якщо при навчанні я буду використовувати відкриті завдання і метод проектів?
 
  
Вчитель переконається, якщо у плануванні діяльності він буде опиратися на вимоги державних стандартів і програм. Буде здійснювати систематичну перевірку знань учнів відповідно до критеріїв навчальних програм. Ключові, змістові та тематичні питання будуть скориговані відповідно до Держстандартів та навчальних програм. Застосовувати постійні консультування, використовувати методи "Знаю – Хочу дізнатися – Дізнався", Мозкова атака, тестування, самооцінювання, рефлексії, перевірки звітів про виконання проекту, аналіз продуктів діяльності та портфоліо.
 
 
=2 група=
 
Якщо учні самостійно управляють своїм навчальним процесом, визначають напрямки свого навчання, то як я маю пересвідчитись у тому, що вони отимують при цьому знання та вміння, необхідні для 21 століття?
 
 
=3 група=
 
Як мені забезпечити об'єктивне оцінювання навчальних досягнень кожного учня, якщо вони працюють у малих групах при виконанні проектів?
 
 
1. Розробити форми для самооцінювання та взаємооцінювання.
 
 
2. Вести журнал спостережень за кожною малою групою.
 
 
3. Презентація кожним учасником малої групи своєї частини виконання роботи.
 
 
=4 група=
 
Яким чином я переконаюсь, що мої учні досягнуть вимог державних освітніх стандартів і програм, якщо при навчанні я буду використовувати відкриті завдання і метод проектів?
 
 
 
Використовуючи спостереження за ходом виконання проекту, буду фіксувати, що говорять і що роблять учні, відслідковую  рівень розуміння навчальної теми. Після виконання проекту слід провести контрольний вид роботи, де кожен учень має працювати з закритими типами завдань індивідуально.
 
 
 
 
 
[[Категорія:10 версія]]
 

Версія за 23:55, 28 серпня 2012