Відмінності між версіями «Портфоліо з теми "Здоровий спосіб життя"»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Опис оцінювання)
(Діяльність учнів (Скопіювати з Плану))
Рядок 50: Рядок 50:
  
 
=Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)=
 
=Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)=
 +
І  тиждень Учні усвідомлюють тему та основні питання, запропоновані вчителем щодо вивчення теми «Здоровий спосіб життя». Слухають та конспектують ключові поняття теми. Учні об’єднуються в 3 групи і створюють загальний план роботи,на основі якого кожен розробляє індивідуальний план.
 +
ІІ тиждень Вивчення за підручником та матеріалами в Інтернеті інформації про вплив здорового способу життя на самопочуття людини.
 +
Результати вивчення теми оформлювати в буклеті:
 +
1група:  Пошук, малювання, оформлення особистих малюнків та фотографій з теми.
 +
2 група: Пошук, опрацювання висловів видатних людей, віршів з теми.
 +
3 група: Навчання роботи в програмі Майкрософт офіс (паблішер).
 +
                Опрацювання та оформлення отриманої від інших груп інформації.
 +
ІІІ тиждень Провести дослідження на уроках:
 +
1група:  З’ясувати основні принципи здорового способу життя.
 +
2 група: З’ясувати основні складові здоров’я людини.
 +
3 група: З’ясувати вплив шкідливих та добрих звичок людини на здоров’я.
 +
Учні обробляють результати в зошитах для практичних робіт та робочих (роблять висновки).
 +
Обговорення  та розв’язання ключового питання проекту.
 +
Учні обговорюють оформлення проекту буклету.
 +
Створюють проект - буклет  (з визначеннями,таблицями, схемами,малюнками, фотографіями та картинками, слоганами за здоровий спосіб життя) у вигляді двостороннього буклету.
 +
ІV тиждень Презентують проект на уроці та приймають активну участь в оцінюванні результатів  роботи. Проводять самооінку та взаємооцінювання.
 +
 
=Відомості про автора=  
 
=Відомості про автора=  
 
==Ім'я, прізвище== Ковальова Олена Олександрівна
 
==Ім'я, прізвище== Ковальова Олена Олександрівна

Версія за 16:45, 17 серпня 2012


'Жирний текстЛінійні рівняння з однією змінною

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

основи здоров'я

Навчальна тема (як записано в програмі)

Здоровий спосіб життя

Вік учнів, клас

12-13 років, 7 клас ==Стислий опис проекту==Учні будуть вивчати правила здорового спсобу життя, робити робити спостереження за власним здоров'ям та здоров'ям своїх близьких. Протягом вивчення теми, учні будуть поділенні на групи для дослідження впливу здорового спсосбу життя на самопочуття людини. Школярі будуть вдосконалювати вміння аналізувати складові здорового спосбу життя та можливості самовдосконалення, збереження власного здоров'я.

Повний План вивчення теми

1 УРОК Перед початком роботи вчитель знайомить дітей з темою проекту, демонструє презентацію та повідомляє ключові та тематичні запитання, визначає проблему. За допомогою анкетування, таблиці З-Х-Д визначаються знання учнів та їх навчальні потреби. Діти об’єднуються у чотирі групи. Кожна группа протягом проекту працює у своєму напрямку.1 група збирає та аналізує інформацію з теми, 2 група - оформлює малюнки, фотографії, сканірує тематичні картинки. 3 група - веде пошук тематичної інформації, знаходить її в Інтернеті, шукає застосування та використання проекту у сучасному житті, 4 група - стистематизує інформацію, матеріали та розміщеє її у рекламному буклеті, працюючі у програмі Майкрсофт офис (паблішер).

    2  УРОК

Учні готують тематичні доповіді, слайди презентації. На основі набутих знань протягом дослідження учні створюють рекламний буклет "Ми за здоровий спосіб життя" де діляться з однолітками думками, набутими знаннями та інформацієй з принціпід здорового спсособу життя. Наприкінці уроку вчителем проводиться тестування учнів з набутих знань.

     3 УРОК

Кожна з груп сстворює презентацію за матеріалом, який вони обрали для дослідження. Лідери груп проводять невеличку тематичну вікторину з впливу спосбу життя на самопочуття лудини.

   4 УРОК 

Лідери кожної групи захищають свої проекти за обраною темою використовуючи ІКТ – презентації, малюнки, фотографії. Інші члени групи доповнюють виступ. За допомогою підсумкової таблиці вчитель підбиває підсумки.

Ознайомити учнів з авторськими правами [1]

Навчальні цілі

Мета вивчення проекту

Навчальна: - формування в учнів свідомого ставлення до свого життя і здоров’я. - оволодіння основами здорового способу життя, життєвими навичками безпечної для життя і здоров’я поведінки.

Виховна: - формування в учнів мотивації до дбайливого ставлення до життя і здоров’я; - формування у школярів стійких переконань щодо пріоритету здоров’я як основної умови реалізації фізичного, психічного, соціального та духовного потенціалу людини з урахуванням її індивідуальних особливостей; - виховання у підлітків бережливого, дбайливого та усвідомленого ставлення до власного здоров’я як однієї з найвищих людських цінностей, потреби самопізнання та всебічного самовдосконалення;Розвиваюча:

Протягом реалізації проекту учні навчаються: - шукати в Інтернеті необхідну інформацію стосовно теми уроків ( аудіо, відеоматеріали, статті щодо здорового спсособу життя), - працювати у програмах Microsoft Office: Word, Power Point,Pablisher. - створювати та демонструвати презентації, - створювати інформаційні бюлетені та wiki - сайти, рекламні буклети. - обговорювати та висловлювати власні думки на форумах прихільників здорового спсобу життя.

Опис оцінювання

Контрольно-оцінювальна діяльності на уроках основ здоров'я передбачає систематичну взаємодію між учителем та учнями у результаті якої отримується об’єктивна інформація про перебіг і результати навчально-виховної діяльності. Вона забезпечує реалізацію особистісно-орієнтованого підходу до фізичної та природничої освіти школярів і складається з організаційних методів (тестування у поєднанні з анкетуванням, метод З-Х-Д, спостереження за навчальною роботою учнів) форм та засобів оцінювання. Головний метод, що застосовувався протягом вивчення теми – це метод тестування. Тестування результатів фізичної та природничої освіти школярів визначається як об’єктивне, стандартне вимірювання, що має у собі завдання, орієнтовані на визначення рівнів засвоєння змісту фізичної та природничої освіти та оцінювання індивідуальних досягнень, яке проводить як і вчитель так і використовується самооцінювання. Тести мали комплексний характер і фіксували особистісне ставлення (самостійні судження, погляди, позиції, смаки) учнів до обраної теми на основі набутих знань. Оцінки виставлялись після кожного уроку.

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

І тиждень Учні усвідомлюють тему та основні питання, запропоновані вчителем щодо вивчення теми «Здоровий спосіб життя». Слухають та конспектують ключові поняття теми. Учні об’єднуються в 3 групи і створюють загальний план роботи,на основі якого кожен розробляє індивідуальний план. ІІ тиждень Вивчення за підручником та матеріалами в Інтернеті інформації про вплив здорового способу життя на самопочуття людини. Результати вивчення теми оформлювати в буклеті: 1група: Пошук, малювання, оформлення особистих малюнків та фотографій з теми. 2 група: Пошук, опрацювання висловів видатних людей, віршів з теми. 3 група: Навчання роботи в програмі Майкрософт офіс (паблішер).

               Опрацювання та оформлення отриманої від інших груп інформації. 

ІІІ тиждень Провести дослідження на уроках: 1група: З’ясувати основні принципи здорового способу життя. 2 група: З’ясувати основні складові здоров’я людини. 3 група: З’ясувати вплив шкідливих та добрих звичок людини на здоров’я. Учні обробляють результати в зошитах для практичних робіт та робочих (роблять висновки). Обговорення та розв’язання ключового питання проекту. Учні обговорюють оформлення проекту буклету. Створюють проект - буклет (з визначеннями,таблицями, схемами,малюнками, фотографіями та картинками, слоганами за здоровий спосіб життя) у вигляді двостороннього буклету. ІV тиждень Презентують проект на уроці та приймають активну участь в оцінюванні результатів роботи. Проводять самооінку та взаємооцінювання.

Відомості про автора

==Ім'я, прізвище== Ковальова Олена Олександрівна ==Фах, навчальний предмет== вчитель музики ==Навчальний заклад==Амвросіївська загальноосвітня школа - інтернат I-III ст.№4 ==Місто\село, район, область== м. Амвросіївка

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Амвросіївська загальноосвітня школа - інтернат I-IIIст. №4

Тренери

Кравцова Галина Василівна