Відмінності між версіями «Портфоліо Міщенко Людмили Олександрівни з теми "КОЗАЦЬКОМУ РОДУ- НЕМА ПЕРЕВОДУ "»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Навчальні цілі)
(Опис оцінювання)
Рядок 35: Рядок 35:
  
 
=Опис оцінювання=
 
=Опис оцінювання=
 +
На початку роботи над проектом вчитель визначає попередні знання шодо теми,заповнюючи таблицю
 +
З-Х-Д. При підготовці презентації використовується Форма оцінювання презентації,яка допоможе учням ефективно продемонструвати те ,чому вони навчилися. Педагог запрошує учнів використати план діяльності. Цей план також частково слугує документом для підсумкового оцінювання їх роботи. Вчитель надає можливість учням ознайомитися з думками та пропозиціями інших та  надає час на допомогу для виправлення чи редагування створеної презентації. Також використовується Контрольний список процесу дослідження і для підсумкового оцінювання. Організовується взаємооцінювання у кожній групі,враховуючи,який саме вклад зробив кожен учень і наскільки його вклад був цінним. Під час виконання завдань проекту кожній групі необхідно буде проаналізувати інформацію та аргументувати певні висновки та твердження. Вчитель знайомить учнів з Формою оцінювання  вміння аргументувати Формою оцінювання вміння аналізувати.  Це дасть можливість учням  протягом усієї роботи над проектом проводити самооцінку своєї діяльності. В кінці проектну роботу учнів оцінюють як вони самі ( самооцінювання з використанням Форм та Контрольних списків),так і вчитель,котрий керується Формою оцінювання.
 +
 
=Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)=
 
=Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)=
 
=Відомості про автора=
 
=Відомості про автора=

Версія за 18:11, 7 серпня 2012


Назва проекту

КОЗАЦЬКОМУ РОДУ - НЕМА ПЕРЕВОДУ

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний предмет : світова література Другорядні навчальні предмети : Історія України, географія, музичне мистецтво,образотворче мистецтво.

Навчальна тема (як записано в програмі)

Україна та її історія в літературі

Вік учнів, клас

7 клас, 12-13років

Стислий опис проекту

Семикласники не вперше беруть участь у проектній діяльності , цей проект є логічним продовженням роботи над методом проектів , починаючи з 5 класу. Вивчаючи тему “ Україна та її історія в літературі” ( М.Гоголь “ Тарас Бульба”), учні об’єднуються у групи за інтересами: літературознавці, історики, географи, мистецтвознавці, майстри. Кожна група отримує завдання . Літературознавці досліджують біографію М.Гоголя, випускають “Козацький листок”; історики – козацьку добу в Україні, побут та звичаї козаків , готують презентацію ; географи - географічне положення острова Хортиця, створюють карту-схему “Дніпровські пороги”; мистецтвознавці досліджують, як повість “Тарас Бульба” відображена у других видах мистецтва; майстри виготовляють козацькі атрибути: бунчук, булаву, корогву. Робота в проекті зацікавить учнів вивченням традицій, звичаїв та побуту українського козацтва, відродженням поваги до предків, історії свого народу.

План вивчення теми[1]

План впровадженя теминазва посилання

Навчальні цілі

1. Робота в проекті зацікавить учнів народними традиціями ,сприятиме відродженню поваги до предків,історії свого народу,його звичаїв,обрядів.

2. Учні здобудуть навички самостійної пошукової діяльності,розвинуть інтелектуальні, творчі здібності,вироблятимуть уміння орієнтуватися в потоці нформації,знаходити,сприймати,аналізувати,добирати достовірні факти,знаходити спільну мову з товаришами.

3. Зможуть оформити результати своїх досліджень у вигляді презентації Power Point,дібрати ілюстрації та музичний супровід до матеріалу презентації.

4. Розвиватимуть мовлення,творчі здібності.

5. Удосконалять навички представляти результати роботи.

Опис оцінювання

На початку роботи над проектом вчитель визначає попередні знання шодо теми,заповнюючи таблицю З-Х-Д. При підготовці презентації використовується Форма оцінювання презентації,яка допоможе учням ефективно продемонструвати те ,чому вони навчилися. Педагог запрошує учнів використати план діяльності. Цей план також частково слугує документом для підсумкового оцінювання їх роботи. Вчитель надає можливість учням ознайомитися з думками та пропозиціями інших та надає час на допомогу для виправлення чи редагування створеної презентації. Також використовується Контрольний список процесу дослідження і для підсумкового оцінювання. Організовується взаємооцінювання у кожній групі,враховуючи,який саме вклад зробив кожен учень і наскільки його вклад був цінним. Під час виконання завдань проекту кожній групі необхідно буде проаналізувати інформацію та аргументувати певні висновки та твердження. Вчитель знайомить учнів з Формою оцінювання вміння аргументувати Формою оцінювання вміння аналізувати. Це дасть можливість учням протягом усієї роботи над проектом проводити самооцінку своєї діяльності. В кінці проектну роботу учнів оцінюють як вони самі ( самооцінювання з використанням Форм та Контрольних списків),так і вчитель,котрий керується Формою оцінювання.

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери