Відмінності між версіями «Портфоліо Кулаєць Ольги Михайлівни»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети)
(Вік учнів, клас)
Рядок 11: Рядок 11:
 
=Навчальна тема (як записано в програмі)=
 
=Навчальна тема (як записано в програмі)=
 
=Вік учнів, клас=
 
=Вік учнів, клас=
15 років,  9 клас
+
 
 +
17 років,  11 клас
  
 
==Стислий опис проекту==
 
==Стислий опис проекту==
  
 +
Даний проект є міжпредметним проектом і інтегрує знання учнів з багатьох предметів, що вивчаються в курсі загальної середньої школи, а також поєднує знання з хімії, отримані за весь час вивчення предмету, переводячи їх з теоретичної в практичну площину.
 +
Всередині теми «Роль хімії в житті суспільства» з хімії пропонується розглянути підтему  «Хімія і здоров'я людини» та виконати учням навчальні проекти за загальною назвою «Алкоголь – викрадач розуму!».
 +
Проект розрахований на учнів 11 класу. Предметом дослідження є вивчення негативного впливу алкоголю на організм людини та дослідження питання шкідливості вживання спиртного.
 +
Учні збирають статистичну інформацію про те, що як ставляться до вживання спиртного у різних класах нашої школи. Використовуючи ці дані, вони будують діаграму, роблять висновки про те, що вживання алкоголю є небезпечним для підлітків .
 +
Учні підшукують малюнки до обраної теми і роблять висновки.
 +
Школярі також створять мультимедійну презентацію, напишуть статті для публікацій, описуючи хід проекту, отримані результати та їх інтерпретацію.
 +
Проект представляється на засіданні учнівської ради школи.
  
 
==Повний План вивчення теми==
 
==Повний План вивчення теми==

Версія за 23:10, 20 червня 2012


Назва проекту

Алкоголь - викрадач розуму!

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Хімія, біологія, інформатика, основи здоров'я

Навчальна тема (як записано в програмі)

Вік учнів, клас

17 років, 11 клас

Стислий опис проекту

Даний проект є міжпредметним проектом і інтегрує знання учнів з багатьох предметів, що вивчаються в курсі загальної середньої школи, а також поєднує знання з хімії, отримані за весь час вивчення предмету, переводячи їх з теоретичної в практичну площину. Всередині теми «Роль хімії в житті суспільства» з хімії пропонується розглянути підтему «Хімія і здоров'я людини» та виконати учням навчальні проекти за загальною назвою «Алкоголь – викрадач розуму!». Проект розрахований на учнів 11 класу. Предметом дослідження є вивчення негативного впливу алкоголю на організм людини та дослідження питання шкідливості вживання спиртного. Учні збирають статистичну інформацію про те, що як ставляться до вживання спиртного у різних класах нашої школи. Використовуючи ці дані, вони будують діаграму, роблять висновки про те, що вживання алкоголю є небезпечним для підлітків . Учні підшукують малюнки до обраної теми і роблять висновки. Школярі також створять мультимедійну презентацію, напишуть статті для публікацій, описуючи хід проекту, отримані результати та їх інтерпретацію. Проект представляється на засіданні учнівської ради школи.

Повний План вивчення теми

Навчальні цілі

Опис оцінювання

Діяльність учнів (Скопіювати з Плану)

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Фах, навчальний предмет

Навчальний заклад

Місто\село, район, область

Контактні дані

Відомості про тренінг

Дати проведення тренінгу

Місце проведення тренінгу

Тренери