Відмінності між версіями «Педрада.Модуль 6. Тренінг Долина, червень 2012»

Матеріал з Iteach WIKI
Перейти до: Навігація, пошук
(3 група)
(1 група)
Рядок 2: Рядок 2:
 
'''Які загрози та ризики становить Інтернет для учнів? Згрупуйте проблеми. Запропонуйте можливі шляхи вирішення проблем.'''
 
'''Які загрози та ризики становить Інтернет для учнів? Згрупуйте проблеми. Запропонуйте можливі шляхи вирішення проблем.'''
 
проблеми.
 
проблеми.
1. інтернет - залежність (психологічне)
+
 
2. Вплив на здоровя.
+
3. Небезпека соціальних мереж.
+
4. Можливість отримання недостовірної інформації.
+
5. Свідоме порушення авторських прав.
+
 
Вирішення.
 
Вирішення.
1. Лімітування часу роботи з інтернетом.
 
2. Працювати з перервою на рухливі вправи.
 
3. Необхідність встановлення довіри до іншого користувача в мережі.
 
4. перевірка інформації з інших джерел.
 
5. Відповідальність за порушення авторських прав.
 
  
 
==2 група==
 
==2 група==

Версія за 16:02, 26 червня 2012

1 група

Які загрози та ризики становить Інтернет для учнів? Згрупуйте проблеми. Запропонуйте можливі шляхи вирішення проблем. проблеми.

Вирішення.

2 група

Як навчити учнів безпечній роботі в Інтернеті? Хто це має зробити? Кого можна залучити? З якого віку потрібно починати цю роботу? Обґрунтуйте свої відповіді. Проблеми 1. Навчання дітей безпечній роботі з пошуку інформації в Інтернеті слід розпочинати з 11 років, бо діти за комп"ютером працюють ще в дошкільному віці, наражаючи себе на небезпеку, бо не володіють належною інформацією. 2. Навчання повинен проводити вчитель - фахівець та можна запрошувати юристів для ознайомлення учнів із законом про збереження авторського права. Шляхи вирішення 1. В навчальному закладі повинен працювати сервер безпечного інтернету, який блокує доступ до небезпечних сайтів. 2. Встановити ліміт часу для учнів роботи в Інтернеті.

Проблеми Шляхи вирішення не дотримання норм етичного спілкування в мережі тренінг ,семінар,круглий стіл використання недостовірної інформації перевірка достовірності фактів вміння з безпечного використання Інтернету контроль з боку батьків та вчителя знання авторського права щоб не бути ошуканим,не вплутатись в "халепу"

3 група

Чи варто/можна оцінювати знання та вміння учнів з безпечного використання Інтернету? Обґрунтуйте свою відповідь. Якщо ваша відповідь «так», то як і коли це можна зробити?

Проблеми: 1)не дотримання норм етичного спілкування в мережі; 2)використання недостовірної інформації; 3)вміння з безпечного використання Інтернету; 4)знання авторського права. Шляхи вирішення: 1)тренінг ,семінар,круглий стіл; 2)перевірка достовірності фактів; 3)контроль з боку батьків та вчителя; 4)щоб не бути ошуканим,не вплутатись в "халепу"

4 група

Як навчити учнів безпечній роботі в Інтернеті? Хто це має зробити? Кого можна залучити? З якого віку потрібно починати цю роботу? Обґрунтуйте свої відповіді.

Проблеми 1. Навчання дітей безпечній роботі з пошуку інформації в Інтернеті слід розпочинати з 11 років, бо діти за комп"ютером працюють ще в дошкільному віці, наражаючи себе на небезпеку, бо не володіють належною інформацією. 2. Навчання повинен проводити вчитель - фахівець та можна запрошувати юристів для ознайомлення учнів із законом про збереження авторського права. Шляхи вирішення 1. В навчальному закладі повинен працювати сервер безпечного інтернету, який блокує доступ до небезпечних сайтів. 2. Встановити ліміт часу для учнів роботи в Інтернеті.